תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תום קרבר המייסד של kerber usa מרפא באמצעות אור אדום

ריפוי באמצעות אור: איך לרפא מחלות ומצוקות גוף באמצעות אור אדום ואור אינפרא אדום? תום קרבר מקנדה חקר את הנושא 

Tom Kerber

לעומק ולרוחב ויש לו חדשות טובות:  אור הוא תרופה. אולי התרופה הטובה ביותר שקיימת.

קרבר מצטרף לשורה של חוקרים בעלי שם בתחום כמו פרופ המבלין מהרווארד שהקדיש את מחקריו לריפוי באמצעות אור או בשם המקצועי של השיטה פוטו ביו מודוליישן photobiomodulation- שיטה המטפלת בין השאר במחלות שלד שריר, מחלות נוירולוגיות, סרטן, בעיות עיכול ודלקות כרוניות. זהו אולי האור בקצה המנהרה שחולים כרוניים מחכים לו. תרופה טבעית ללא תופעות לוואי. 

 

בתמונה : תום קרבר משמאל מדגים ריפוי באור אדום

ביולי 2016 הגיעה אל תום קרבר, המייסד והמנהל של חברת קרבר ארצות הברית ילדה קטנה בת שמונה חולת סרטן בעמוד השדרה. הילדה הגיעה על כסא גלגלים עם חיתולים כיון שעקב הגידול בעמוד השדרה כבר לא שלטה בספינקטרים ברצפת האגן שלה.

באוקטובר 2016 היא כבר הלכה בכוחות עצמה ללא חיתולים. מספר שבועות אחר כך היא כבר רצה!

הנס הזה התרחש ללא טיפול קונסרבטיבי של כימותרפיה, הקרנות ותרופות מרשם- אלא בזכות מתקן אור אדום במטה שאותו פיתח תום קרבר. הורי הילדה הפעילו את האור האדום פעמיים שלוש בשבוע בלבד וזה היה כל הטיפול שהוביל לריפוי מלא ולנסיגת הסרטן.

נשמע טוב מדי מכדי להאמין? היכנסו את האתר של תום קרבר (קישור בתחתית הכתבה) ותמצאו עדויות של אנשים נוספים שהחלימו ממחלות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי.

גם להגיע אל האור- צריך נס

תום קרבר, איש אלקטרוניקה, ממציא ובעיקר אוטודידקט הגיע אל התחום הזה גם הוא בדרך ניסית. אשתו אחרי הלידה השלישית חלתה ונזקקה לניתוח ולתרופות, שרק החמירו את מצבה. לאחר חיפושים הוא הגיע אל רופא בברלינגטון (מחוז אונטריו בקנדה) שהיו לו ידיעות וחשיבה קצת אחרת. אותו רופא ידע הרבה על ריפוי באור אדום והציע לקרבר עסקת חליפין. הוא בקש מתום לבנות עבורו מכונה המורכבת מנורות לד באורך גל מסוים ובעוצמה מסוימת עבור אחד מחולי הסרטן שלו בתמורה לתגמול עבור הביקור. השאר- כבר היה להיסטוריה.

אותו חולה סרטן החלים לחלוטין באמצעות המתקן ותום, איש סקרן וחקרן החל להתעמק בנושא הריפוי באור וללמוד אותו על כל דקויותיו. כך הוא הקים חברה שהתמקדה כל כולה במכשירים לריפוי באור המבוססים על נורות לד. הידע הזה התגלה מאוחר יותר כאוצר של ממש כאשר הוא ריפא את אמו ואת גיסתו ממחלות קשות. וכיון שמדובר באדם סקרן, עתיר רעיונות, שלומד כל הזמן את התחום של ריפוי באור- המתקנים שהוא מייצר הולכים ומשתכללים לקשת רחבה של מדווים ומצוקות בגוף.

נורות לד במקום לייזרים

שורשי הריפוי באור עתיקים והיו קיימים כבר אצל רופאים מצריים ויוונים קדמוניים שהיו שולחים את מטופליה לשמש (הליו תרפיה). אנו שחיים בעולם מודרני בעיקר תחת נורות ניאון לא נהנים כבר מתכונות הריפוי של השמש. אם לפני כארבעים שנה החל הטיפול בלייזר להיות פופולרי – הרי שהיום מחליפים אותו בהצלחה יתרה נורות לד. החוקר המוביל בתחום נורות הלד כמקור ריפוי הוא פרופסור המבלין שהדגים כיצד הוא מרפא בעיות כמו אוסטיאורטריטיס על ידי אורכי גל של אור אדום 600-660 ננומטר וגלי אינפרא רד קרובים 800-850 ננומטר.

על אור אדום, אינפרא אדום וריפוי ברמה התאית

הנחת העבדה היא שהאור האדום מחמם את הרקמות השטחיות כמו למשל את העור אבל הגלים שעושים את העבודה האמיתית של הענקת אנרגיה לתאים על ידי שחרור מולקולת הניטריק אוקסיד מהאנזים האנטי אוקסידנטי – הם הגלים הקרובים של האינפרא רד (בסביבות ה800-850 ננומטר). גלים אלו חודרים עמוק יותר.

קרבר סבור שהקביעה הזו נכונה לקרני לייזר אבל כאשר מדובר בנורות לד גם גלי בטווח האדום יעשו את העבודה היטב ויחדו לתאים במיוחד אם הא"יבר מאד שטחי כמו למשל במקרה של מפרק שורש כף היד, הגידים המכופפים וכו'. ככל שהאיבר שבו אנו רוצים לטפל עמוק יותר- צריך אכן את גלי האינפרא אדום

רפואה אנרגטית היא רפואה מעודנת שדורשת ידע מדויק

רפואה באור נחשבת לטיפול אנרגטי מאד מאד מעודן ולכן הדיוק הוא אבן יסוד בהצלחת הטיפול. ישנו גרף מפורסם שמראה כי מינונים גבוהים מדי של חשיפה ממושכת מדי לאור לא יהיו אפקטיבים כמו גם חשיפה מועטה מדי. מציאת הנקודה האופטימלית של הזמן המדויק היא עניין של ניסוי וטעיה והיא גם פונקציה של פרמטרים שונים כמו עומק האיבר, העוצמה של האור ואורך הגל.

כמה אור?

תום קרבר ממליץ להתחיל את הטיפול בהדרגה ולא להגזים למשל במקרים של כאבי מפרקים הוא ממליץ להתחיל באור אדום למשל שתיים וחצי דקות ובאור אינפרא אדום לשתיים וחצי דקות נוספות. עם הזמן אפשר בהדרגה להוסיף מינונים.

לאלו בעיות הטיפול באור אדום יכול לעזור?

קרבר: ראינו תוצאות טובות עם בעיות שלד שריר כמו דלקות מפרקים, טריגר פינגר (אצבע הדק), שברים, בעיות עור, הצמחת שיער, נדודי שינה, ובעיות נפשיות כמו חרדה ודיכאון. ישנו תחום אחר שבו אנו מתמחים לבעיות אונקולוגיות שנקרא pdt (תרפיה פוטו דינמית) וגם איתו ראינו הצלחות.

מכשיר הג'נסיס  של תום קרבר

הדבר הראשון שמבחינים בו הוא ירידה בכאב ובדלקתיות

"הדבר הראשון שמבחינים בו הוא ירידה בכאב ובדלקתיות" – מסביר קרבר, "אבל בפועל מתרחש ברקמות ריפוי ברמה התאית. ממש ברמת המיטוכונדריה עד לריפוי שלם. יש אנשים שכבר אחרי 2 סשנים מחלימים ויש אנשים שיקח להם יותר זמן עם טיפול באור קונסיסטנטי".

קרבר מצטט את התנ"ך – בעיקר את הפתיח של ספר בראשית על בריאת האור ועל הפסוק "ויאמר אלוקים יהי אור ויהי אור. וירא אלוקים כי טוב".

"מחלות"- פוסק קרבר "לא יכולות להתקיים בגוף שיש בו תנאים טובים. תנאים של אור".

קישורים:

לפרטים נוספים https://kerberusa.com

עדויות של אנשים שנרפאו באמצעות מתקני האור של תום קרבר : https://kerberusa.com/testimonials.html

דף הפייסבוק של ג'נסיס אחד המוצרים המתקדמים של קרבר:

https://www.facebook.com/Genesis-Pain-Relief-Light-107121980836575/

No photo description available.
אולי יעניין אותך גם