תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

טיפול בהלבנת שיניים

בדף זה תמצאו מאמרים רלונטיים למחלה או לבעיה הרפואית ממגון קטיגוריות: צמחי מרפא יעילים לבעיה הרפואית, שיטות טיפול טבעיות, חדשות בריאות בתחום או מאמרים אחרים מתחום רפואת גופנפש הנוגעים לבעיה הרפואית שלפניכם. גללו הלאה ואם יש מאמר שנעזרתם בו - פרסמו אותו הלאה

  • שיניים לבנות משדרות נעורים, כח, עוצמה ובטחון בשעה ששיניים צהובות משדרות לסביבה חולשה והיעדר בריאות. מסיבה זו נתקפים היום גם צעירים מתחת לגיל 35 בדחף להלבין את שיניהם גם אם תהליך ההצהבה בשיניים קל טבעי וכמעט בלתי מורגש. האם הטיפול הזה מיותר ועל מי הוא אסור?

  • הלבנת שיניים תובעת מחיר יקר. גם בכיס וגם בבריאות, אבל כדאי לדעת שחיוך נוצץ עם שיניים לבנות הוא לא רק עניין לשחקניות הוליוודיות. מעבר לאסטטיקה וליופי שיש בטור שיניים בוהק – הרי ששיניים לבנות  משקפות מצב בריאות פנימית: ציפוי השן, האמייל מעביר דרכו מידע על כמות המינרלים שיש בעצמות שלכם והאם הן חזקות מספיק. הבעיה עם הלבנת שיניים במרפאות שיניים היא שמרבית הטקטיקות שם מערבות חומרים רעילים שאתם לא רוצים להתקרב אליהם. מאמר זה סוקר חלופות טבעיות זולות ובטוחות להלבנת שיניים. איך לעבור הלבת שיניים עם מחיר אפסי כמעט?יניים טבעית ?  • שיניים מוכתמות או מצהיבות מאפיינות אותנו ככל שאנו מזדקנים. מסיבה זו, אנשים עושים הרבה כדי שהשיניים שלהם לא יסגירו את גילם. הם ילכו על טיפול הלבנת שיניים בכימיקלים או על הלבנת שיניים בלייזר, אבל לפני כן שווה לנסות אמצעים טבעיים אחרים שיעשו את העבודה. מהן  תרופות הסבתא הטובות ביותר להלבנת שיניים?  • בדומה לבוטוקס, גם הלבנת שיניים הפכה להיות טיפול מבוקש שאנשים מוכנים לשלם עליו מחירים גבוהים גם בכיס וגם בבריאות. בעיקרון, צבע השיניים הוא עניין גנטי שמשתנה מאדם לאדם אם כי שיניים נוטות להיות מוכתמות באופן טבעי עם העליה בגיל. להלן כמה עובדות שאתם צריכים לדעת על הלבנת שיניים טבעית  • הקונספט של הלבנת שיניים צהובות או מוכתמות נמצא בכל מקום: גם בטיפולים אצל רופא השיניים אבל גם במשחות שיניים או בערכות מיוחדות שמבטיחות לכם חיוך בוהק. החסרון של כל זה מונח בכימיקלים שטיפולים אלו מחדירים למערכות הגוף. איך תוכלו להלבין שיניים מוכתמות באופן טבעי ובאמצעים ביתיים?

  • פחם פעיל הוא אחת מתרופות הסבתא החזקות והוא משמש ללכידת רעלים  וכימיקלים בגוף תוך הוצאתם החוצה. פחם פעיל עשוי ממגוון רחב של מקורות, אבל כאשר משתמשים בו לריפוי טבעי חשוב  לבחור פחם פעיל עשוי מקליפות קוקוס או ממקורות טבעיים אחרים. אחד השימושים של פחם פעילים  הוא לטיפול במינון יתר והרעלה ולכן  הוא משמש במרכזי חירום ברחבי העולם. בנוסף, הוא משמש כדי להפחית את נפיחות וגזים, להורדת כולסטרול נמוך, לטיפול בבעיות זרימת מרה ולמניעת חמרמורת (ההנגאובר)

חדשות בריאות רלוונטיותאולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מדי יום מפסיקים לעשן אלפי אנשים בעולם על ידי כך שהם.... מתים

    אנונימי