תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

טיפול בהשימוטו

  • תזונה ודרכי טיפול לתת פעילות של בלוטת התריס: בלוטת התריס נחשבת הבלוטה הראשית להסדרת המערכת האנדוקרינית (מערכת ההורמונים המורכבת של הגוף). היא מפתח לייצור הורמונים חיוניים אחרים ואם איבר בלוטת המגן לא מייצר מספיק את הורמון התירואיד – המצב עלול להשפיע על תחומים אחרים בגוף. מהם התסמינים של תת פעילות  בלוטת התריס ואלו דרכי טיפול טבעיים קיימים להאצת ייצור ההורמון באופן טבעי?

  • בלוטת התריס: תת פעילות סמויה: לא הרבה יודעים כי בדיקות הדם של בלוטת התריס יכולים להיות נורמליות בערכים האבסולוטים ועדיין האדם יסבול מתת פעילות של בלוטת התריס. זה קורה למשל כאשר הגום לא ממיר את הורמון ה T4  לT 3 . מהם הגורמים שמעכבים מעבר מT4  ל T3?  • הרבה אנשים מסתובבים בעולם עם בעיה של השמנת יתר, רגישות לקור, נטיה לדיכאון, חשק מיני נמוך, והיעדר מוטיבציה או בכלל תסמינים אחרים של בלוטת התריס – בלי לדעת שהם סובלים מתת פעילות של בלוטת התריס (היפותירואידיזם). הסיבה? בדיקות הדם במעבדה של קופת חולים לא מספרים לכם  את כל האמת.

אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אהב הרבה דברים. מה שנעשה באהבה - נעשה היטב

    וינסנט ואן גוך