תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

טיפול בטחורים

בדף זה תמצאו מאמרים רלונטיים למחלה או לבעיה הרפואית ממגון קטיגוריות: צמחי מרפא יעילים לבעיה הרפואית, שיטות טיפול טבעיות, חדשות בריאות בתחום או מאמרים אחרים מתחום רפואת גופנפש הנוגעים לבעיה הרפואית שלפניכם. גללו הלאה ואם יש מאמר שנעזרתם בו - פרסמו אותו הלאה

 • אלו תרגילי התעמלות מסייעים לסילוק טחורים?

 • טחורים היא בעיה שמאפינת ארבעים עד חמישים אחוז מן האוכלוסיה הבוגרת וכן נשים בהריון, כאשר הטחורים  קשורים בעיקר לסגנון חיים קלוקל שניתן לשינוי.  איך משנים את סגנון החיים כדי למנוע טחורים וכדי להיפטר מטחורים קיימים? • מה עושים כשיש עצירות? איך לטפל בעצירות?- בעיות מעיים ועצירות הן משהו שאנחנו נמנעים מלדבר עליו. אתה  תהיה מוכן לשתף חברים בכאב גרון או בכאב ראש אבל לא תספר במשרד שלא שחררת פסולת מהמעיים בחמש הימים האחרונים ושאתה סובל מכך. עם זאת, עצירות היא לא משהו להתבייש בו – זוהי בעיה רפואית רצינית מתישה ולפני שאתם פונים למשלשלים נסו כמה תרופות ביתיות  פשוט כדי להקל על חוסר הנוחות שלך ולמנוע מהעצירות לבקר שוב בגופך. מה עושים כשיש עצירות ואלו פתרונות טבעיים יש לטבע להציע לנו? • כוחן של האסנות ההפוכות ביוגה: המדע המערבי מאשר כי במוחנו יש מרכזי עצבים שאינם בשימוש אצל אנשים רגילים ביומיום. היוגים ההודים מבצעים תנוחות יוגה הפוכות כדי להשפיע  על מרכזים אלו בגוף ומספקים שורה של יתרונות בריאותיים.לדבריהם:  על רגלינו אנו מזדקנים. במצב הפוך אנו נעשים צעירים יותר! מהן סגולות הבריאות של עמידת נר ועמידת ראש? • עצירות זמנית/ עצירות כרונית:  דרכי טיפול- מיליוני דולרים בשנה אנשים מוציאים על חומרים משלשלים ללא מרשם  (OTC) לטיפול בעצירות. עם זאת, עליך לנקוט זהירות רבה בעת שימוש במוצרים כאלה כי יכולים להיות להם תוצאות לוואי שתחמרנה את בעיית פעולת המעיים שלך. אם אתה נאבק עם עצירות, לעתים קרובות אתה יכול למצוא הקלה על ידי ביצוע כמה שינויים פשוטים בתזונה ובאורח חיים שלך. תרופות וחומרים משלשלים חייבים להיות רק מוצא אחרון - אם בכלל.

 • טחורים היא אחת מבעיות הבריאות הקלות כביכול שהורסות את איכות החיים. מחצית מבני השלושים פלוס חוו לפחות פעם אחת בחייהם תופעה של טחורים וידוע כי היא גם עולה עם הגיל. איך מונעים טחורים? • יש תרופות סבתא לטחורים שפותרות את הבעיה בלי ניתוחים, בושה ומבוכה. שבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסיה הבוגרת בעולם סובלים או סבלו בנקודה כלשהי בחייהם מטחורים ומאי הנוחות שכרוכה בהם: כאב בישיבה, גרודים, צריבה או  עקצוצים בפי הטבעת. הבעיה המרכזית מעבר ל'"כאב התחת"' היא מבוכה. לעתים הדברים הטריוויאלים הקטנים ביותר יכולים לגרום לנו כאבים ונזקים בל יתוארו. החדשות הטובות? יש תרופות סבתא לטחורים וברוב המקרים הן מרפאות או מקלות משמעותית על טחורים באיזור פי הטבעת.

 • שמן קצח טהור סגולות: עוצמתו של שמן קצח יכולה  לעזור לגוף להתגבר על מספר מחלות ובעיות רפואיות  כמעט ללא תופעות לוואי. מומחי בריאות רבים טוענים ששמן קצח הוא תרופת פלא אמיתית שביכולתה  לעזור לרפא כל דבר החל מאלרגיות ועד יתר לחץ דם.  מהן סגולות הריפוי של שמן קצח טהור?

 • פטל (עלי פטל): עלי פטל, במיצוי או בתה הם תרופה עממית ידועה. למעשה חליטת תה מעלי פטל שימשה תרופה ביתית מאז יוון עתיקה למגוון מצבים רפואיים החל שימור הריון, זירוז לידה וכלה בשלשולים, טחורים וכאבי גרון. מהן סגולות הבריאות של עלי פטל וחליטת תה מעלי פטל?

 • שמן קיק, מתנה גדולה שהאדם קיבל  מהטבע, יודע לרפא  שורה ארוכה של מחלות מדווים וכאבים באופן טבעי וללא תופעות לוואי מיוחדות. למה כדאי להעדיף שמן קיק  כתרופת סבתא על תרופות מרשם ולאלו בעיות רפואיות הוא יעיל?

 • דפלון תרופה הידועה גם בשם דיומסין היא תרופה פחות ידועה ועדיין אפקטיבית לטיפול בטחורים ובורידים נפוחים בכלל. מה צריך לדעת עליה?  מתי וכמה ליטול ?  ומי צריך להיזהר עם נטילת דפלון לטיפול בטחורים?

 • מהו שמן גרניום? -גרניום הוא שיח רב שנתי עם פרחים ורודים קטנים ועלים משוננים . שמו הלטיני הוא פלרגוניום והוא המקור של שמן הגרניום האתרי המכיל מספר תרכובות מועילות לבריאות. מהן סגולות הבריאות והשימוש של שמן גרניום? ישנם כמה סוגים של שמן גרניום, תלוי איפה הוא  מעובד- אבל יש לו תמיד תכונות ריפוי חזקות בכל הנוגע לייצוב המערכת הרגשית וכן לשורה של בעיות בריאות אחרות כפי שיפורטו בהמשך

 • דם הדרקון (קרוטון): השרף של העץ דם הדרקון שמקורו ביערות האמזונס- ידוע ביכולות הריפוי והחיטוי שלו שלו החל מריפוי רקמות פצועות, דרך טיפוח קוסמטי והעלמת צלקות וכלה ביכותו לפעול  נגד שילשול. האלקלואידים שמכיל השרף ובעיקר פרואנתוציאנידים יכולים לתקן קולגן פגום שהוא  רכיב מרכזי  ברקמת החיבור . מסיבה זו משתמשים בו כתרופה טבעית לכל חתך או שבר בעור: פצעי בגרות, אלרגיות בעור, כוויות, דלקות בעור עקיצות,  הרפס, שלפוחית, גרד ופריחה ואפילו לטחורים. מהן סגולות הבריאות הנוספות של דם הדרקון?

 • סגולות בריאות של תמרהינדי: תמרהינדי הוא עץ ממשפחת הקטניות שגדל בין השאר בהודו. פירותיו מזכירים תמרים ולכן הערבים כינו אותו "תמר הודי" או בערבית "תמר הינדי" – והשם הזה חילחל מאוחר יותר לשפות מערביות. יתרונות הבריאות של תמרהינדי נחקרו היטב והממצאים מראים כי תמרינידי מפחית את הדלקת בגוף (ודלקת היא הבסיס לכל המחלות הכרוניות הקשות). היום יודעים כי תמרהינדי מצויד בסגולות בריאות רבות לשורה של מחלות ומדווים. מהן סגוןלות הבריאות של תמרהינד?אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • "אנחנו יוצרים את עצמנו כל הזמן. אף פעם לא מאוחר ליצור את הגוף שאתה רוצה- במקום לחשוב שאתה תקוע עם מה שיש"

  דיפאק צ'ופרה