תרופות סבתא

טיפול בשיער שיבה

בדף זה תמצאו מאמרים רלונטיים למחלה או לבעיה הרפואית ממגון קטיגוריות: צמחי מרפא יעילים לבעיה הרפואית, שיטות טיפול טבעיות, חדשות בריאות בתחום או מאמרים אחרים מתחום רפואת גופנפש הנוגעים לבעיה הרפואית שלפניכם. גללו הלאה ואם יש מאמר שנעזרתם בו - פרסמו אותו הלאה

 • כולנו יודעים ששיער מאפיר הוא תהליך  טבעי שקשור ללחצים / מתחים נפשיים  וכן לגנטיקה. אבל, לתזונה היומיומית שלכם יש גם כן משקל משמעותי בעיכוב התהליך ואפילו בשיקום שיער שיבה והחזרתו לצבע השחור המקורי. אלו ויטמינים ומינרלים אתם חייבים להכניס לתפריט כדי להאט ואפילו לעצור את תהליך הלבנת השיער?

 • שיער מאפיר הוא תהליך טבעי, ושום דבר שתעשו לא יפסיק  את תהליך הלבנת השיער לחלוטין – למרות זאת, ישנן מספר דרכים שאתם יכולים לעשות כדי להאט את שינויי הצבע ולשפר את ייצור המלנין בקרקפת. • שיער שיבה אצל ילדים: בני הצעיר בן 17 בלבד, כבר מתחיל להצמיח שיער שיבה בראש. מרבית השיער אמנם חום-שחור אבל איזורים מסוימים בראש מתחילים לחשוף שיער לבן. האם התופעה של שיער לבן אצל ילדים צריכה להדאיג ? האם זה עניין גנטי? ובעיקר איך ניתן לטפל בשיער שיבה של ילדים בכלים טבעיים  ולהחזיר את המצב הבריא לקדמותו? • תרפיה על ידי תאי גזע בוגרים היא הגל החדש של רפואת העתיד. דומה שאין גבול ליישומים של השיטה, בין אם מדובר ביישום מורכב כמו הצמחת איברים שהתנוונו או נקטעו, ובין אם מדובר ביישום יומיומי כמו שימור השיער בקרקפת בצבעו המקורי ומניעת שיער שיבה. • איך לעצור צמיחה של שיער שיבה בגיל צעיר ואיך למנוע התפשטות  שיער השיבה בראש אצל צעירים ואפילו אצל ילדים?

 • שיער אפור נחשב למאפיר בטרם עת כאשר 50% משיער  הקרקפת הופך ללבן בגיל 40. והבעיה אינה רק קוסמטית. אנשים שמלבינים בטרם עת מגבירים את הסיכון לשלהם לאוסטאופורוזיס ולמחלות לב. שיער אפור מתרחש כאשר תאי המלנוציטים בעור  הקרקפת מפסיקים לייצר מלנין – אותו פיגמנט שנותן לשיער את צבעו הרגיל. מה מעכב הלבנת שיער בטרם עת?

 • הרבה אנשים נבהלים מהופעה של שיער לבן בראשם ומחפשים דרך לעבור את התהליך ואפילו להפוך את כיוונו באמצעים טבעיים.  מה גורם להלבנת שיער והאם יש תוספי מזון ומוצרים אחרים שיכולים להפחית או לבטל שיער מאפיר?

 • תות עץ: סגולות בריאות: אם אתה רוצה לשמור על לב בריא, למנוע מחלות קשות כמו  סרטן או פרקינסון- אכלו תותי עץ. גם העלים וגם הפירות  של עץ התות מסוגלים להתמודד עם מגוון מרשים של מחלות. זהו פרי בעל צפיפות תזונתית גבוהה וגם פרי טעים שניתן לומר עליו "מעט המכיל את המרובה". מהן סגולות הבריאות של תות עץ?

 • הלפת, ירק שורש חורפי הינו  מצרך פופולרי בתזונה האירופית מאז התקופה הפרהיסטורית. הוא נאכל לעיתים קרובות יחד עם ירקות שורש אחרים כמו תפוחי אדמה וסלק, אך הוא למעשה שייך ממשפחת המצליבים מוכר גם בשמו העממי "שאלגאם"אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • תזונה היא נשק. אם אתה שולט על איכות המזון שאתה נותן לאנשים - אתה שולט בכל האוכלוסיה

  הנרי קיסינג'ר

  (התייחסות לפוליטיקה שכרוכה במזון המערבי המתועש שמוכתב לנו בהשראת הקשר בין יצרני המזון והשלטון)