תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

קסניקל (תרופה להרזיה) עלולה לגרום נזקים לכבד

קסניקל (תרופה להרזיה) עלולה לגרום נזקים לכבד

קסניקל (תרופה להרזיה) עלולה לגרום נזקים לכבד

אחת התרופות הפופולריות להרזיה אורליסטט (קסניקל) - נתפסת כתרופה המאושרת על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקני והיא מיועדת להפחתת משקל עבור אנשים הסובלים מהשמנת יתר. מנגנון הפעולה שלה עובד ע"י מניעת הספיגה של השומנים מן המעיים לזרם הדם ומיוחסים לה תופעות לוואי כמו עוויתות, שלשולים, גזים, מעי דולף ועוד. עכשיו מתברר כי לקסניקל עלולות להיות תופעות ללואי מזיקות גם על איברים פנימיים חיוניים כמו כבד וכליות. לפרופ' בינגפנג יאן מאוניברסיטת רוד איילנד. התרופה, כך מסתבר חוסמת פעילות של אנזים חשוב שאחראי לניקוי רעלים מהגוף - ולכן בנוכחותה עלולים להצטבר בכבד ובכליות רעלים שהגוף חייב להיפטר מהם. עוד התברר כי קסניקל מגבירה את הפעילות של תרופות לדילול דם כמו אספירין ולכן עלולים להיווצר דימומים באיבריפ פנימיים.

המסקנה? חפשו תמיד דרכים חלופיות טבעיות להורדת משקל לפני אתם מכניסים לפה כימיקלים המבטיחים הרזיה מהירה. לפעמים די בשינוי פשוט באורח החיים כמו למשל מעבר מתזונה מבוססת פחמימות לתזונה מבוססת שומנים וחלבונים - כדי להשיג את התוצאה המיוחלת להפחתת משקל.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • על ידי תרופות תוכל אולי להאריך את חייך, אבל המוות ישיג גם את הרופא

    וויליאם שייקספיר