תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תה קמומיל מונע סיבוכי סוכרת כמו אובדן ראיה ונזק לכליות

שתיית תה קמומיל (מנזנילה או בבונג) לפני כל ארוחה מונעת סיבוכי סוכרת

מחקר יפני מעניין שנערך ב2008 העלה את הממצא המעניין הבא: שתיית ספל תה קמומיל (נקרא ברפואה העממית לעיתים גם מנזנילה או בבונג) עם ארוחות עשויה להיות הגורם שמונע סיבוכים של סוכרת. סוכרת היא מחלה כרונית מסוכנת בגלל הסיבוכים הפוטנצילאיים שלה בעתיד שכוללים בין השאר פגיעה בראיה עד אובדן ראיה, נזק לעצבים, ונוירופתיה וכן נזקים למערכת כלי הדם ללב ולכליות. סוכרת עלולה להיות גם גורם בהתפתחות גידולים סרטניים. הבעיה עם סוכרת טייפ 2 (סוכרת מבוגרים) זה שהיא הופכת להיות מגיפה ממש ברחבי העולם עם שיעורים הולכים וגדלים בעיקר בעולם המערבי.

תרופת סבתא לסוכרת: קמומיל

החוקרים הראו כי תרופת הפלא קמומיל שידועה כתרופת כל (לכאבי מחזור, לעוויתות בקיבה, להצטננות, למתח נפשי, לחרדה, להפרעות שינה, להצטננות, להורדת חום ועוד) מועילה גם למלחמה בסוכרת. במחקר נתנו החוקרים לחולדות סוכרתיות מיצוי של קמומיל במשך 3 שבועות והשוו את בדיקות בדם של אלו עם קבוצת ביקורת של חודות סוכרתיות ללא קמומיל. בקבוצה הראשונה ראו ירידה משמעותית ברמות הגלוקוז בדם בהשוואה לקבוצת הביקורת ויותר מכך: תמצית הקמומיל חוללה עיכוב משמעותי של שני אנזימים ALR2 וסורביטול. למה זה חשוב? כיון שרמות גבוהות של אנזימים אלו קשורים על החרפה של סיבוכי סוכרת כמו עיוורון נמק ופגיעה עצבית.

מסקנה? שתו תה קמומיל (רצוי חליטת פרחים ממקור אורגני כדי לשמור על השמן הנדיף של הצמח) לפני כל ארוחה אם אתם סובלים מסוכרת. גם טעים, גם מרגיע (קמומיל מכיל טריפטופן – חומר המוצא של סרוטונין) וגם מונע סיבוכי סוכרת בעתיד. שלא נדע מצרות!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "שאיפה עזה לריפוי, היא מחצית הדרך לבריאות טובה"

    סנקה