תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

שתיית קפה מעכבת התפתחות של סרטן הערמונית

למה שתיית קפה מעכבת התפתחות של סרטן הערמונית?

גברים שאובחן אצלם סרטן הערמונית ששותים לפחות 4 כוסות קפה ביום - יכולים להאט את ההתקדמות הסרטן ואפילו לעצור אותו. מי שכבר חלה בסרטן הערמונית וטופל יכול על ידי שתיית קפה להגדיל את הסיכוי למניעת חזרת הסרטן. מחקר הראה כי גברים ששותים כמות יומית כזו של קפה מפחיתים את הסיכון בכ 59 אחוזים יחסית לגברים ששותים כוס קפה אחת או לא שותים בכלל קפה מדי יום.

ומה לגבי תה? מסתבר שתה לא מפעיל את אותן השפעות מיטיבות כפי שעושה קפה על סרטן הערמונית. המחקר נערך על 1000 חולי סרטן ערמונית או ניצולי סרטן הערמונית בארה"ב.

מה יש בקפה שמונע סרטן ערמונית? שילוב של מספר חומרים פעילים: קפאין שמעכב צמיחת תאים סרטניים ומעודד התאבדותם וכן וחומצה כלורוגנית שידועה ביכולתה להאט ההתקדמות של סוגים רבים אחרים של סרטן עם זאת שתיית קפה כתרופה או כתרופה מונעת לא מתאימה לכולם. לגברים הסובלים מלחץ דם גבוה או רמות כולסטרול גבוהות – לא מומלץ לשתות כמויות גדולות של קםפה אם בכלל כדי לא להעמיד בסיכון את בריאות הלב שלהם.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם