תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

אבטיח מונע כאבי שרירים אחרי אימון

כל אתלט מכור לספורט מכיר את ההרגשה הלא נעימה בסוף אימון: כאבים בשרירים או שרירים נוקשים תפוסים שמסרבים להרפות למשך יום או יומיים. עכשיו מגיע מחקר חדש שהתפרסם ב Journal of Agricultural and Food Chemistry אשר מעלה ממצא מעניין: שתיית מיץ מאבטיח לפני אימון גופני מונעת כאבי שרירים תפוסים לאחר אימון .

איפה קבור הכלב? בחומצת האמינו אל-ציטרולין שבה האבטיח גדוש. חומצת האמינו הזו L-citrulline

משפיע לטובה על היכולת של השרירים להרפות אחרי אימון גופני. החוקרים הראו כי שתיית מיץ מאבטיח מגבירה את אפקט ההרפיה של השריר כיון שלחומצת האמינו אל סיטרולין יותר קל להיספג כאשר היא נצרכת כנוזל (מיץ). המחקר הראה כי הסיבה ליכולת של אל-ציטרולין להשפיע לטובה על השרירים קשורה לכך שהיא חומר המוצא של ארגינין, חומצת אמינו שמשפרת זרימת דם במערכות הגוף.

המסקנה?

אם אתם נוטים לפתח כאבי שרירים בכל הגוף לאחר אימון גופני שתו מיץ מאבטיח או לפחות אכלו אבטיח לפני הפעילות הספורטיבית. תמיד מומלץ לקבל את החומר הטבעי כשהוא מגיע כמזון במקום לבלוע טבליות של תוספי תזונה כמו מגנזיום (מינרל שמרפה שרירים ונמצא בחסר כמעט אצל כל אדם במערב!)


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם