תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

אקמול עלול להאריך את משך ההצטננות

אקמול עלול להאריך את משך ההצטננות במקום לקצר אותה

הרבה מדי אנשים רצים לקחת לאקמול או לאדוויל (נורופן או איבופרופן) כאשר תוקפת אותם הצטננות חורף או תסמינים ראשונים של כאב גרון. מסתבר ששתי התרופות הללו לא מזרזות החלמה מזיהומים בדרכי נשימה אלא מאריכות את משך ההחלמה. כך לדברי חוקרים באוניברסיטת סאות'המפטון.

שתי תרופות אלו שנמכרות ללא מרשם רופא מאריכות את משך ההצטננות במיוחד איבופרופן כיון שהוא אנטי דלקתי (מאותה משפחה של אספירין – נוגדי דלקת לא סטרואידים) והוא מעכב את תגובת הריפוי של הגוף ומלחמתו בזיהום.


המחקר נערך על 900 חולים עם זיהום וירלי בדרכי הנשימה שלקחו אקמול, נורופן או את שתי התרופות ביחד במטרה להיפטר מתסמיני ההצטננות. 70 אחוז מהנבדקים דיווחו כי התרופות לא עבדו ואף גרמו לתופעות לוואי אחרות.

תופעת הלואי הכי קשה של אקמול היא הנזק שהוא מסב לכבד. אנשים שלוקחים אקמול בכמויות גדולות ולאורך זמן עלולים לסבול מהפרעות בתפקודי כבד וממחלת כבד שיש לה השלכות על כל מערכות הגוף.

אקמול מצוי בהרבה מדי תרופות נגד הצטננות. בין השאר הוא מוריד את חום הגוף מה ששוב משבש את היכולת של הגוף להילחם בפתוגנים כמו וירוסים וחיידקים הנקשרים להצטננות חורף. יש סיבה מדוע הגוף מעלה את החום (כדי לחסל את הוירוסים). התערבות מלאכותית של הורדת חום על ידי אקמול - מתערבת ביכולת של הגוף להחלים באופן עצמוני - ותוקעת למעשה מקלות בגלגלי ההחלמה הטבעית.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • האדם הבריא והחזק הוא זה שמבקש עזרה כשהוא זקוק לה,בין אם מדובר במורסה בברך ובין אם מדובר בפצע של הנשמה

    רונה בארט