תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

דיקור סיני לפיסורה: עוזר?

האם דיקור סיני לפיסורה אנאלית יעיל?

אני בן 36 בלבד וסובל כבר כמה שנים מפיסורה אנאלית שתסמיניה באים והולכים, מתעצמים יו יורדים בחריפותם אבל אני לא מצליח להיפטר מהפיסורה לחלוטין. משחות לריכוך האיזור מסייעות במדת מה אבל מספיקה עצירות של 30 שעות ומעלה כדי להעיר את הכאב ולפעמים את הדימום. אני מסרב לעבור ניתוח כי איני רוצה להפקיד את גופי בידי מנתחים בלי למצות את כל דרכי הטיפול הטבעיות בפיסורה. שאלתי היא האם האם דיקור סיני יכול לסייע לפיסורה אנאלית?

דיקור סיני לפיסורה

פיסורה אנאלית יכולה לקרות כמעט לכל אחד. היא מופיעה לא רק אצל מבוגרים וזקנים ולא רק בקרב קשישים עם עצירות אלא קיימת גם פיסורה אחרי לידה וכן פיסורה אצל ילדים. זה כואב, לעיתים מדמם הטיפול הטוב ביותר יהיה מניעה או טיפול באמצעים טבעיים כמו למשל שמנים ביתיים או דיקור סיני

גורמים לפיסורה אנאלית

לרוב הגורם המרכזי הוא עצירות, צואה קשה ותקועה שרובצת במעי ומתקשה לצאת. לעיתים מספיק לאכול משהו חד שפוצע את המעיים ונתקע שם כמו למשל פופקורן שלא נפתח עד הסוף ושורט את דפנות החלחולת. הסינים מאמינים בחימום המקום על ידי מוקסות (סיגר המופק מלענה רפואית) ויש בכך הגיון. פיסורה היא בעצם פצע וכל פצע מבריא מהר יותר בתנאים של שינה (מנוחה שלמה) ובתנאים של חימום.

דיקור סיני לפיסורה

הסינים מאד מאמינים ביכולת של נקודות הדיקור ובעיקר בחימומן כדי להועיל לבעיות של טחורים, עצירות או פיסורה אנאלית. קיימות שתי נקודות סיניות שעשויות לסייע במקרים של פיסורה אנאלית. האחת היא liver 8 והשניה היא liver-48. הכבד אחראי במדה עצומה על פעולת המעיים והפרשת הפסולת ודיקור במרידיאן הכבד יכול לשחרר עצירות ופסולת תקועה.

נקודה סינית לפיסורה

נקודות נוספות שנהוגות הם נקודת המחמם השלישי – 10 (חימום טוב לפצעים כבר אמרנו?) שממוקמת באמצע הקפל של מפרק המרפק בחלק הפפנימי בין הזרוע והאמה. החדשות הטובות הן שמציאת הנקודות הללו מאפשרת לך לנסות לעסות את הנקודה בתנועה מעגלית נגד כיוון השעון למשך 10 תנועות מעגליות. הרבה אנשים מדווחים על צורך שתוקף אותם לתת פעולת מעיים ולהפריש את הפסולת התקועה.

משחה ביתית לפיסורה אנאלית

הפי פשוט שיש: שמן זית עם אבקת כורכום. ערבבו עד לקבלת עיסה ומרחו את מה שמתקבל על האיזור הפצוע (כדאי להגיע עמוק ככל שניתן). עושים זאת פעמיים ביום כאשר פעם אחת מומלצת לפני השינה. יש אנשים שמדווחים על הקלה ניכרת כאבים מהפיסורה ומהדלקת שמסביב (כורכום הוא אנטי דלקתי חזק).

כמה עובדות על פיסורה אנאלית

 • פיסורה אנאלית מתרחשת גם אצל ילדים (לאחר מאמץ חזק בשירותים) והיא שכיחה באופן שווה בין שני המינים. אצל נשים פיסורה אחרי לידה היא מצב נפוץ.
 • פיסורה יכולה להתרחש לאחר ניתוח טחורים
 • פיסורה יכולה להיגרם גם מקוליטיס כיבי, מחלת קרוהן, תסמונת המעי הרגיש או ממחלת גונוריאה (זיבה)
 • שליש מהנשים אחרי לידה סובלות מפיסורה או מטחורים
 • קל יותר לטפל בפיסורה אקוטית חריפה - יחסית למצב של פיסורה כרונית
 • מריחת משחה של ניטרוגליצרין באיזור הפצוע מאד מקלה על הכאבים


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • כדי להימנע ממחלות- אכול פחות,

  כדי להאריך את חייך - דאג פחות

  אמרה סינגפורית