תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

דבקון לבן (איסקדור)

איסקדור (דבקון לבן) הוא אולי צמח המרפא הנבדק ביותר בחקר הסרטן כאמצעי יעיל של טיפול משלים. איסקדור (iscador) הוא השם המסחרי  של התכשיר המיוצר היום ע"י וולדה והוא נפוץ מאד בשימוש לטיפול במחלת הסרטן בעיקר במדינות אירופה.

דבקון לבן (איסקדור Mistletoe) לטיפול בסרטן

דבקון לבן הוא צמח טפיל שחי על עצי אלון אורן ובוקיצה (אולמוס) כאשר התרופה שמופקת ממנו ממוצת מן העלים הזרדים והפירות שלו גם יחד. התכשיר (איסקדור) הומצא ע"י רודולף שטיינר מייסד תורת האנתרופוסופיה בשנות ה-20 של המאה הקודמת. תמצית של דבקון לבן הניתנת בזריקה תת עורית מומלצת לטיפול בסרטן שד, סרטן צוואר הרחם, סרטן המעי הגס, לוקמיה, סרקומה ולימפומה. איסקדור לא עובד בצורה יעילה במקרים של סרטן הוושט או סרטן הריאות.

איסקדור: כיצד הוא מרפא סרטן?

התועלת של איסקדור בריפוי סרטן על פי טענת יצרניו מונחת בכוחו להגביר את תאי מערכת החיסון (התאים הלבנים), לסייע בהוספת משקל ובהגברת התיאבון במקרים של קכקסיה על רקע של מחלת הסרטן. דבקון לבן (איסקדור) משפר את איכות השינה, וכן מוריד עייפות ודיכאון. בנוסף הוא מדכא את צמיחת הגידול הסרטני, מקטין סיכוי לגרורות ולהישנות מחלת הסרטן ולא בכדי הוא ניתן היום לכמחצית מחולי הסרטן בגרמניה.

תופעות לוואי של איסקדור (דבקון לבן)

פירות הדבקון הלבן רעילים ועלולים להיות קטלניים. תופעות לוואי קלות הן אדמומיות באיזור הזרקת האיסקדור כמו גם כאבי ראש , חום וצמרמורת. התופעות הקשות יותר הן אלרגיות ושוק אנפילקטי. הצמח מעלה את חום הגוף (וכנראה שגם שם מונח כוחו בריפוי הסרטן) ומייצר אצל החולה תחושות של שפעת. איסקדור ניתן בזריקה יומית תת עורית כאשר בארה"ב הוא אסור לשימוש.

איסקדור? זהירות!

במינונים גבוהים הצמח Mistletoe דבקון לבן - רעיל ועלול לגרום למוות. בנוסף לכך יש לדעת שהוא יוצר אינטרקציות לא רצויות עם תרופות ללחץ דם גבוה או עם תרופות של מחלת לב. שימו לב שיש לאיסקדור [דבקון לבן] שמות אחרים כמו Viscum album או Mistletoe
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • לעולם את תקח את גופך למרפאה כאילו היתה זו 'חנות לתיקונים'. כדי להבריא את גופו - חולה חייב להפנים שרק לו יש אחריות על חייו, גופו ובריאותו .

    קוונטין רגסטיין, פסיכיאטר מאוני' הרווארד