תרופות סבתא

ניקוי רעלים בבית ? עשו זאת עם 4 תרופות טבעיות חזקות

במקום לסמוך על רופאים, רוקחים, תעשיית תרופות ואפילו על נטורופטים שמבטיחים סדנאות גרנדיוזיות של ניקוי רעלים מהגוף – כדאי לדעת: יש דברים שאתם יכולים לעשות לבד בבית עם  עשבי תיבול, צמחי מרפא,  תבלינים, שורשים, חימר, אצות hים ופירות יער,  ובכלל דרך תרופות טיהור רעלים מהטבע לניקוי אפקטיבי של רעלים מהגוף.

99% מבריאות טובה כרוכה יד ביד עם ניקיון הגוף

שימוש בחומרים טבעיים שמנקים רעלים מהגוף היא אסטרטגית מניעה מצוינת נגד שלל מחלות והפרעות גופניות כמו השמנת יתר, עצירות, דלקות מפרקים ואפילו מחלות קשות כמו סרטן. אלו תרופות טבעיות יכולות לסייע לכם לערוףך ניקוי רעלים בבית?


חומץ תפוחים אורגני לטיהור רעלים מהגוף

חומץ תפוחים אורגני הוא מרפא כל גם נגד השמנה, גם נגד עצירות, גם נגד עייפות וגם נגד תזונה קלוקלת. חומץ תפוחים אמיתי מספק חומרים מזינים כמו פרוביוטיקה ואנזימים המסייעים בעיכול ומטייבים את הספיגה. חומץ אמיתי טבעי לא מעובד מכיל חיידקי מעיים ידידותיים ואנזימים תומכי עיכול. זכרו אין כמוהו כדי לייצר סביחבה בסיסית בגוף ועל מצע בסיסי לא מתפתחות מחלות

כורכום לניקוי רעלים מהגוף בבית

התבלין ההודי כורכום, שמכיל חומר פעיל ושמה כורכומין, הוא תרופה טבעית אנטי דלקתית, לטיהור הדם וניקוי רעלים מהדם. כורכום למעשה הוא המטהר הגדול של הגוף: כורכום מנקה את הדם מרעלים, מטהר את הכבד מרעלים ומגן גם על הכליות מפני רעלים. בשימוש חיצוני כורכום יכול להסיר פרונקולים בשימוש פנימי הוא אף תרופה להעלמת ציסטות .


חימר בנטוניט: מנקה רעלים מהעור ומהמעי הגס

חימר בנטוניט מערבבים במים ליצירת משחה שמניחים על העור ומשם הוא מושך החוצה רעלים רבים. אם רוצים להשתמש בו נגד קמטים, חימר בנטוניט משמש כמסיכת פנים יעילה לניקוי הנקבוביות של העור אבל זהו רק חלק מהסיפור. חימר בנטוניט מהווה תרופה חזקה לניקוי המעי הגס- כיון שיש לו מטען יוני שלילי הוא מושך אליו מתכות כבדות, רעלים, חיידקים מזיקים וחומרי הדברה. את אלו הוא שואב אל קירות המעי הגס ומשם החוצה.

זיאוליט: המגנט הטבעי למתכות כבדות ורעלים בגוף

זאוליט הוא חומר לבה מהרי געש עתיקים שבא במגע עם מי האוקינוס ולגביש הזה יש תכונות טבעיות מטהרות מרעלים בגוף. זאוליט לוכד את המתכות הכבדות וכן חלקיקים רדיואקטיביים ששקעו בתאי של הגוף. הרעלים נלכדים במבנה המיוחד של הזאוליט ומופרשים החוצה. מעולה למי שחשוף אל זיהומים סביבתיים ורוצה לטהר את הגוף מרעלים באופן קבוע. זאוליט יכול לטהר את הגוף מרעלים כמו הורמונים וחומרי הדברה שמגיעים אלינו דרך המזון, מחשיפה למתכות כבדות שאנו נושמים בתחנות דלק ומפיח אוטובוסים, מן הרעלים שמוחדרים לתכשירי איפור וטיפוח, וכן ממתכות כבדות שמגיעות אלינו במי השתיה. מה הופך את הזאוליט לחומר טבעי רב עוצמה בניקוי רעלים ומתכות כבדות מהגוף? המבנה המיוחד שלו (דמוי כוורת דבורים) והמטען היוני השלילי שלו אשר מושך את המתכות והרעלים בעלי המטען החיובי החזק. למעשה זיאוליט פועל כמו מגנט על המתכות הכבדות, מושך אותן - מטמיע אותן בתוך המבנה המולקולרי המיוחד שלו ומסלק אותן החוצה.

ניקוי רעלים ביתי הוא המפתח למניעת מחלות ולהרזיה בטוחה

אנשים שסובלים מהשמנת יתר פוצחים בדיאטות הרזיה כסאחיסטיות, מתעמלים עד כדי התשה של הגוף הולכים לסדנאות הרזיה, לוקחים מאמני תזונה והרזיה אבל הם חייבים להבין משהו חשוב: כל עוד הגוף שלהם מופגז ברעלים – דיאטות הרזיה לא ממש יעזרו. ניקוי רעלים מהגוף הוא המפתח המרכזי להרזיה בטוחה ובריאה ולאיבוד מסת שומן מיותרת, פשוט כיון שהחומרים הרעילים נאגרים בתוך רקמת השומן.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אמנות הריפוי נובעת מהטבע ולא מהרופא, לכן רופא טוב יהיה רופא עם ענווה גדולה

    פרצאלוס