תרופות סבתא

לרזות עם תה זנגביל: למה שורש ג'ינג'ר מעולה להרזיה?

שורש הזנגביל מעולה לא רק להקלה על שרירים תפוסים, על בחילות בוקר , על בחילות בנסיעות ועל גזים בבטן אלא גם יעיל מאד להרזיה ולהפחתת משקל.

ג'ינג'ר מרזה

במחקר אחד ג'ינג'ר התגלה כתרופה טבעית עוצמתית כמו איבופרופן להקלה על דלקת מפרקים. מחקר נוסף הראה שהוא מסייע להפחתת שרירים תפוסים לאחר פעילות גופנית, ועכשיו הודות לתכונות האנטי דלקתית שלו יש מחקר שמראה כי ג'ינ'גר מעולה להרזיה ולהצרת היקפים

ג'ינג'ר מונע תופעות לוואי של כדורי הרזיה

אורליסטט הוא כדור הרזיה שניתן לאנשים הסובלים מהשמנת יתר. אורליסטט חוסם את ספיגת השומן מהמעי וכך פחות קלוריות נספגות עם כל ארוחה. אבל כמו כל תרופה גם לאורליסטט יש תופעות לוואי ובינהן נפיחות בבטן, גזים, צואה שמנונית ובכלל אי נוחות במערכת העיכול. היופי הוא שזנגביל מונע את תופעות הלוואי של אורליסטט ומאפשר ירידה במשקל

ג'ינג'ר מדכא תיאבון ומונע אכילת יתר כפייתית

מחקר שפורסם בכתב עת מקצועי הראה כי נבדקים ששתו תה גינגר ( 2 גרם של אבקת זנגביל מומסים במים רותחים) היו פחות רעבים ואפילו הראו האצה בקצב חילוף החומרים. מה זה אומר לגבי מי שרוצה לרזות דחוף? – שזנגביל הוא שילוב מנצח !
תבלינים להרזיה: אלו תבלינים נוספים מעולים להפחתת משקל והרזיה מהירה?

ג'ינג'ר הוא לא התבלין היחידי בהקשר של הרזיה. פלפל חריף אדום (פפריקה חריפה) מכיל חומרים שממתנים את התיאבון. שחקן מרכזי נוסף בתחום של תבלינים להרזיה הוא כורכום (מאותה משפחה של זנגביל). מחקר אחד מצא כי כורכומין , המרכיב הפעיל בכורכום, מקשה על יצירת רקמת שומן חדשה להיבנות כי הוא חוסם צמיחה של כלי דם חדשים אל הרקמה הזו. מה זה אומר מבחינתכם? פחות צמיגים באיזור הבטן

קינמון להרזיה: קינמון הוא חברו הטוב של מי שרוצה לרזות מהר ולדכא תיאבון

קינמון הוא התבלין של הסוכרתיים וכן של אנשים הסובלים מהשמנת יתר: הוא מגביר את הרגישות לאינסולין, מאט את עיכול ומשרה תחושת שובע לאורך זמן. מנגנון שמפחית את צריכת הקלוריות הנכנסת.

שום מרזה: למה שיני שום מסייעים להפחית משקל במהירות?

מחקרים אחרים מראים כי לשיני שום יש השפעות מדכאות תיאבון שגם מעלות את חום הגוף. אכלו שום בשפע – כמה שאתם יכולים אבל אל תשתמשו כעילה לבלוס פסטות, פיצות ומזונות גורמה מהמטבח האיטלקי.

תבלינים מרזים

הוספת ג'ינג'ר ותבלינים אחרים כמו שום קינמון כורכום ופלפל חריף לתזונה היא דרך טבעית לדכא תיאבון ולרסן אותו. הם גם מאיצים את קצב חילוף החומרים שלך ושורפים יותר קלוריות בזמן מנוחה. אם אתם חייבים לרזות חפשו דרכים להוסיף תבלינים אלו לתזונה. יש להם בנוסף תכונות אנטי דלקתיות טבעיות בדיוק כמו שיש לפירות ולירקות והכי חשוב הם כמעט נטולי קלוריות!


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • האדם הבריא והחזק הוא זה שמבקש עזרה כשהוא זקוק לה,בין אם מדובר במורסה בברך ובין אם מדובר בפצע של הנשמה

    רונה בארט