תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איך להיפטר מעודפי שומן בגוף?

איך להיפטר מעודפי שומן בגוף? האם אתם מסתירים שרירים מאומנים וחזקים מתחת לשכבות שומן שאתם מתים להיפטר מהן? האם מעל הבטן המוצקה שלכם ובמתניים יש קפלי שומן?  עודף שומן אינו רק עניין של מראה, יופי ואופנה –אלא בראש וברשונה עניין בריאותי ממדרגה ראשונה. קראו מאמר זה שסוקר איך להיפטר מעודפי שומן בגוף בדרכים שהן מחוץ לקופסא (לא רק ספירת קלוריות ופעילות גופנית)

להיפטר מעודפי שומן: שתו קפה לפני פעילות גופנית

לקפאין בקפה יש תכונה מעניינת : הוא מסייע לגוף לשרוף שומנים ולא גלוקוז בדם במהלך פעילות גופנית לפיכך כדאי לשתות 2 כוסות קפה קטנות לפני פעילות גופנית (לא מומלץ לאנשים עם בעיות לב או עם נטיה לבעיות לב או חרדה). האפקט הזה של קפה מתעמעם אם אתם שותים אותו לאורך כל היום או אם שותים אותה יחד עם פחמימות (מאפה)- לכן הגבילו את צריכתו רק לטווח הפעילות הגופנית וכמובן הימנעו מלהוסיף לו סוכרים, עוגיה בצד או קרמים וקצפות.

להיפטר מעודפי שומן עם קריאטין

קריאטין אחראי על בניית מסת שריר גדולה יותר. ככל שזו עולה – כך גם אתם שורפים שומן בזמן מנוחה (ללא פעילות גופנית). מסת שריר גדולה יותר מעניקה לכם גם יתרונות בריאות נוספים. למשל סרטן לא מתפתח בתאי שריר אלא נוטה להידבק דווקא לתאי שומן. קריאטין אגב אינו בהכרח הדרך היחידה לבנות שריר אלא גם אימוני כח הדרגתיים שמוציאים אתכם מחוץ לאיזור הנוחות. נשים שמתעבות חדר כושר יכולות לבנות מסת שריר יפה באמצעות סוגי התעמלות עדינה יותר כמו יוגה פילאטיס ועיצוב הגוף.

להיפטר מעודפי שומן על ידי ניקוי רעלים

לא משנה כמה תנסו לשמור על גופכם – בעולם המערבי אנחנו מוצפים ברעלנים מכל עבר: קרינה, פיח אוטובוסים, חומרי ניקוי אסטרוגניים, פלסטיקים ומזהמים שמחלחלים את המים. רקמת שומן נוצרת כדי לבודד רעלים אלו ולשמור על איברים חיוניים בגוף. ברגע שאתם מנקים רעלים – כבר אין זכות קיום לרקמת השומן והתחלתם להתניע תהליך שמסייע לגוף להיפטר מעודפי שומן מיותרים. ניתן לנקות רעלים גם בבית ובופן עצמאי על ידי כלים טבעיים כמו סאונה יבשה, אצת כלורלה, ספירולינה, כורכום, תה שן הארי, זנגביל, חומץ תפוחים ומיצי לימון. למעשה זוהי האסטרטגיה הראשונה של כל מי שרוצה היפטר מעודפי שומן במהירות כיון שכל טקטיקה אחרת של ספירת קלוריות למשל תסוכל- אם הגוף עמוס ברעלים.

להיפטר מעודפי שומן בבטן על ידי נשימות עמוקות וויטמין סי

זה נשמע כל כך פשוט וטוב מדי מכדי להאמין אבל הגורם המרכזי להשמנה בטנית הוא קורטיזול הורמון המתח שמופרש בשפע בתקופה כל כך לחוצה שבה מצפים מכם להיות זמינים כל דקה וכל רגע. החיים המודרניים מייצרים מתח נפשי מתמשך ואפ אתם לא מפרקים אותו לאורך שעות היום – אתם צוברים רקמות שומן באיזור הבטן ובמתניים (השמנה בטנית). הדרך היעילה הזולה והטובה ביותר לסכל את המצב הזה היא לנשום עמוק ולאט. נשימות אלו מפחיתות את רמות הקורטיזול ומונעות הצטברות של שומן בטני. כדאי גם להוסיף לתזונה מזונות עם הרבה ויטמין סי – האויב מספר 1 של הורמון המתח קורטיזול.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אם אתה לא מוצא זמן להתעמל, תצטרך למצוא זמן למחלות

    אדואר סטנלי מדינאי אנגלי