תרופות סבתא

מהי שיטת אומגה ולמי היא מתאימה.

מהי שיטת אומגה ?- לא כל אדם מתחבר לשיטות ריפוי המבוססות על תיקשור. שיטת אומגה היא שיטה כזו שהרעיון המרכזי שלה הוא - אם ההילה שלכם נקיה ממתח נפשי פחדים חרדות וגורמים שליליים אחרים- אתם מגבירים את הסיכוי לריפוי ספונטני. גאיה לוי בירן מרחיבה בנושא

מהי שיטת אומגה לריפוי? גאיה לוי בירן, רפלקסולוגית , מטפלת הוליסטית המשתמשת גם בכלים של שיטה זו – שופכת או על שיטת אומגה וכיצד זו פועלת על הנפש והגוף

לוי בירן: שיטת אומגה הינה שיטת תיקשור. זו מובנת מתוך האנרגיה המגנטית אשר מורכבת, מתדרים גבוהים של אור בשילוב איכות מגנטית- מתכתית, אשר מגיעה מתוך האור האינסופי. מהבורא.

איך עובד המנגנון הפיזיולוגי/ביולוגישל אומגה?

אומגה הינה שיטת איזון, ריפוי וכניסה למימד על - חושי המאפשר תיכנות מחדש של נתיב החיים ושינוי עמוק בכל הרבדים, משום שהיא עובדת על 4 רבדים משמעותיים ועיקריים ( פיזי, רגשי, מנטלי ואנרגטי). על ידי שימוש נכון באנרגיה ניתן לתעל את האנרגיה המגנטית ולהזרים אותה באופן מכוונן ליצירת איזון ושלווה ולקידום נושאים ספציפים. הרעיון המרכזי באומדה הוא : כאשר אנו מנקים מתוך ההילה שלנו את הדברים החוסמים אותנו, (פחדים/חרדות, וכו') אנו יכולים למגנט לעצמנו הצלחות ולהיות יותר מתואמים עם הנשמה שלנו. זה מה שהאומגה עושה.

מי ייסד את השיטה ? –

השיטה פותחה על ידי אוריאלה פז מורין. בשנת 2000 החלה להיכנס לכדור הארץ אנרגיה מגנטית (קריון מדבר על כך), והאומגה היא תחנת השידור שלה, זהו בעצם ערוץ אנרגטי המאפשר הטמעה של האנרגיה הזאת אשר יוצרת ריפוי ושינוי עמוק בכל אחד מהמטופלים בשיטה.

עד כמה השיטה אפקטיבית לחרדה ?

השיטה אפקטיבית להרגעה, ולעזור למטופל להתמודד באופן טוב יותר עם הדברים המלוויים אותו בחייו. עלי להדגיש כי שיטת אומגה לאו דווקא מתמקדת בטיפול בחרדה, וחשוב מאוד ! היא אינה מחליפה !! ואינה באה במקום טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי !!!.

שיטת אומגה עזרה גם לבעיות פוריות

נשים, אשר סבלו מבעיות במערכת הפוריות, דלקות שתן חוזרות ונשנות, האנרגיה המגנטית עזרה להן להתמודד ולשחרר זאת. השיטה עוזרת גם לכאבי ראש או מיגרנות שנובעים ממתח נפשי

מה הקשר בין אומגה לשיפור ראיה ?

ממייסדת השיטה, אוריאלה פז מורין, סופר כי אנשים רבים אשר סבלו מבעיות ראיה ( החשיבה היא כי הם סירבו לראות דברים שעוצרים/חוסמים אותם בחייהם) והחלו לעבוד עם אנרגיית אומגה ולנקות מתוך שדה האנרגיה שלהם דברים שחסמו את חייהם והתבטאו בראייה, ראייתם השתפרה באופן משמעותי עד כדי שיפור הראייה למצב מקסימלי

איך נראהטיפול אחד על אחד?

לפני הכל מתבצעת שיחה בכדי להבין את הסיבה שהמטופל הגיע לטיפול, ומתקיימת שיחה כדי להבין את הדפוס המנהל את האדם ב- 4 רבדים, פיזי, רגשי, מנטלי ואנרגטי.הטיפול מתבצע, כאשר המטופל שוכב על מזרון /מיטה, והמטפל אשר יושב לרגליו , מתחבר למבנים אנרגטיים אשר נלמדים בקורס,המטפל מזרים למטופל את האנרגיה המגנטית ואת אנרגיית אהבה. ובכך יוצר ריפוי והקלה אצל המטופל.

מה קוסם לך בשיטה ומדוע היא שובה את ליבך?

הקסם בשיטה הזאת, הוא שהיא משפיעה על כל תחומי החיים. כאשר בעיה אחת מתאזנת , כל שדה האנרגיה מושפע ולכן יש הצלחה והשפעה על כמה רבדי החיים.

האם יש קונטרה אינדיקציות לטיפול בשיטה?

התוויות נגד לטיפול בשיטה הן בעיקר מצבים רגשיים. אסור לטפל בה באנשים אשר מטופלים על ידי פסיכאטר ו/או בכדורים פסיכאטריים.

052-3854407 - גאיה בירן לוי - מגע לנשמה


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם