תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

חליטות תה יעילות להסרת שיער לא רצוי אצל נשים

שיעור יתר בנשים: מהו הטיפול הטבעי? - אני בת 35 בלבד אחרי לידה וסובלת משיעור יתר בפנים, בשפה העליונה ובאיזור עצם החזה. התוצאה מאד מביכה ויוצא שאני מסתובבת עם הפינצטה ביד סביב השעון- ללכוד כל שערה שצומחת בסנטר. הבעיה של שיעור יתר מאד מביישת אותי ואני מחפשת פתרונות הסרת שיער באופן טבעי. מה עלי לעשות?

תשובת המערכת: תרופות טבעיות לשיעור יתר בנשים

שיעור יתר בנשים או הירוסטיזם היא בעיה נפוצה של נשים בגיל המעבר, נשים בהריון, אחרי לידה או נשים עם שחלות פוליציסטיות. המשותף והגורם לכל אלו הוא רמות גבוהות יחסית של טסטוסטרון, הורמון המין הגברי בזרם הדם. אפילציה ושיטות אחרות טכנולוגיות להסרת שיער – לא מומלצות על ידינו כיון שמדובר בהתעברות פולשנית מדי במערכות בגוף ובחלק מן הטיפולים עלולות להתרחש תופעות לוואי לא רצויות. החדשות הטובות הן שישנן תרופות טבעיות לשיעור יתר כשהמובילה בהן היא חליטת תה נענע.

תה נענע נגד שיעור יתר בנשים

אם אתן סובלות משיעור יתר בפנים בגב או בחזה על רקע של הירוסטיזם – החבר הטובה שלכם הוא צמח הנענע ממשפחת המנטה. בתה נענע יש תכונות שמורידות רמות טסטוסטרון באופן טבעי בזרם הדם. שתי 2 חליטות של תה מנטה והכי רצוי תה נענע מדי יום. אחרי כשבוע את תבחיני בעצמך בשינוי: קצב הצמיחה של השיער בפנים יפחת משמעותית ויש נשים שאצלן שיעור היתר נעלם לחלוטין. הדגש הוא כמובן על שיעור יתר באיזורי גוף שבהם צומח שיער גברים (שפם, זקן, שיעור ברגליים בגב בלחיים ובחזה). יש לשתות את תה הנענע גם אחרי שאת רואה את התופעה הרצויה של הסרת השיער הטבעית ועיכוב צמיחת השיער בפנים בסנטר וברגליים.

שעירה מעל המשוער? שתי תה משיח אברהם אבינו

קוראים לו שיח אברהם אבינו או ויטקס אגנוס קקטוס- ולזרעים שלו יש גם כן יכולת טבעית להפחית את רמת הורמון הטסטוסטרון בדם. לא באותה עוצמה כמו תה נענע אבל עדיין הוא תה הזה מזרעי שיח אברהם אבינו (גדל הרבה במעזבות ובצידי הדרכים)- עשוי להיות התרקופה הטבעית לשיעור יתר בנשים.

גם כאן חולטים תה ושותים פעמיים ביום – ניתן לערבב אותו עם לבנדר או עם צמח הפרע (היפריקום פרפורטום)

תה מברוקולי כרובית ומיני משפחת הכרוב מפחיתים שיעור יתר בנשים

נשמע הזוי? – נכון. תה מברוקולי וכרובית הוא לא הבחירה הראשונה שלכם למשקה חמים אבל בירקות הללו ממשפחת המצליבים יש חומר פעיל בשם די-אינדול מתאן שידוע ביכולתו הטבעית להפחית את הטסטוסטרון בזרם הדם. הפטנט הטבעי הזה לא יעיל כמו תה נענע – אבל יש לו יתרונות נוספים בהגנה מפני סרטן בעיקר סוגי סרטן של מערכת הרביה.

ומה עם גברים?

תה מנטה או תה נענע יפחית שיעור יתר גם אצל גברים אבל במקביל גם עלול להוריד את הליבידו כתופעת לוואי לא רצויה. לפיכך טיפול זה בתה נענע להסרת שיער בגברים אינו רעיון טוב.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בכל יום אתה עושה אחת משני דברים: בונה בריאות בגופך או לחילופין- יוצר בו מחלות

    אדל דייויס