תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תה קמומיל לוחם בתאי סרטן, בעיקר בתאי סרטן השד

תה קמומיל לוחם בתאי סרטן ומקצר את חייהם- צמח הבבונג שמכינים ממנו תה קמומיל ידוע ברפואה העממית כתרופה טבעית בריאה לרגיעה, שינה עמוקה והפחתת מתח נפשי –אבל מעבר לכך, תה קמומיל לוחם לא רק בחרדה ובדיכאון אלא מהווה גם אויב של תאים סרטניים.
מחקרים הראו כי קמומיל מסוגל לחולל מוות של תאי סרטן השד ע"י תהליך של אפופטוזיס. הרכיב שעושה את הנס הזה נקרא אפיג'נין שמקצר את תחולת החיים של תאי סרטן השד ומתקן ליקויים ברמה התאית שאחראים לסוגי סרטן נוספים.

חוקרים באוניברסיטת אוהיו גילו שאותו חומר פעיל בשם אפיג'נין חובר ל כ 160 חלבונים בגוף לרבות חלבונים שמחוללים סרטן ומנטרל את התפתחות המחלה. מקורות נוספים לאפיג'נין מהתזונה הם סלרי פטרוזיליה, כוסברה, ציפורן מליסה וארטישוק.
במחקר אחר משנת 2009 שנערך באוניברסיטת פנסילבניה התגלה כי צרכני תמצית קמומיל שלורחים את התה בקביעו ובסדירות דיווחו על שיפור משמעותי ברמות החרדה שלהם –וליתר דיוק הפחתת החרדה שלהם בחצי

ממחקרים אחרים על צמח הקממומיל התגלו סגולות בריאות אחרות לצמח. קמומיל או חליטה של תה קמומיל מצמצמת נפיחות וגזים בבטן, נדודי שינה,כאבי מחזור, כאבי ראש ומיגרנות. כמו כן הנחה טופילית של משרת קמומיל מסייעת להחלמה של כוויות וחתכים,פריחה בעור,פצעים בפה ומחלות חניכיים.
כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • שמחה, מתינות ומנוחה טורקים את הדלת בפרצופו של הרופא

    הנרי וורדסוורת'