תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

חנן כהן, מטפל וחוקר הוליסטי

מתן חיסונים באופן זהיר ושקול והפחתה בתרופות

הפחתה בשימוש בתרופות כימיות ובחינת מתן חיסונים זהיר ושקול יכול לסייע משמעותית בבריאות ובאיזון הנפשי גופני. לקוראים שבחרו להיכנס לאתר זה, יש ככל הנראה מודעות לגבי הבעייתיות שבשימוש בתרופות כימיות, שמרביתן נועדו להכחיד סימפטומים ויעילותם בריפוי שלם מוגבלת מאוד בד"כ. בחרתי להתמקד בתרופות המכונות "חיסונים" – התרופות היחידות הניתנות לתינוקות, פעוטות ואחרים כאשר הם בריאים ושלמים ללא רבב.

למה אנשים עושים מיוזמתם חיסונים לעצמם ולצאציהם אם קיימת היום יותר מודעות לנזקי החיסונים?

הסיבה שאנשים נותנים חיסונים לעצמם ולילדיהם מבוססת על הפחד ממחלות שונות ומבוססת על האמונה שהחיסונים ימנעו מהם מחלות. כמו כן רוב הציבור מאמין לתקשורת ולממסד הרפואי שטוענים כי החיסונים מיגרו מחלות במאות הקודמות, וכי רמת הבטיחות של החיסונים גבוהה ולא מסוכן להשתמש בהם.

התרופה הטובה ביותר לפחד הוא הידע!

בעת האחרונה, בעידן האינטרנט בו הנגישות למידע מאפשרת לחשוף חומר רב, יותר ויותר הורים החלו לחקור את נושא החיסונים באופן רחב ומעמיק יותר. בגדול- ישנה הלימה בין הידע שהורים רוכשים לבין הפחתה בכמות החיסונים הניתנת על ידם. כלומר - ככל שהידע על החיסונים רב יותר, (כמו למשל מידע על החומרים שנמצאים בחיסונים, יעילותם, הבסיס המדעי כביכול שמוצג בכדי להפיצם, על המחלות עצמן אשר החיסונים אמורים היו למנוע תחלואה ומוות מהן, ועל האינטרסים והפוליטיקה העומדת מאחורי ייצור, שיווק והפצת החיסונים) – כך קטנה כמות החיסונים הניתנת. מנתונים של לשכות הסטטיסטיקה של ארה"ב, של בריטניה ושל מדינות אחרות נראה בברור שבניגוד למה שנאמר ע"י רופאים רבים מהממסד הרפואי, תרומת החיסונים להפחתת התמותה מהמחלות הזיהומיות של המאות הקודמות היתה זניחה, אם בכלל!

חיסונים עלולים להכיל חומרי מסוכנים ורעילים לגוף

לעומת זאת מוצנעות העובדות כי החיסונים מכילים חומרים מסוכנים ורעילים ביותר לגוף האדם. אלה ברובם מוזרקים דרך רקמות שריר ישירות לדם (לא מאפשרים לגוף לסלקם בצורה יעילה) ובכך גורמים להרעלה בדרגות חומרה שונות אשר גורמת בעיות קצרות ובייחוד – לבעיות ארוכות טווח ברמות שנות של נזק, הן למערכת החיסון, הן למערכת העצבים וכן לכל מערכות הגוף האחרות כולל למצבו הנפשי של האדם.

הממסד הרפואי חוזר וטוען כי הפגיעה מחיסונים "שולית"

למרות שבארה"ב כבר ניתנו יותר מכ- 2 מיליארד $ פיצוים לנפגעי חיסונים (שלמרות כל הקשיים הצליחו להוכיח פגיעה ישירה מחיסון) - הממסד הרפואי חוזר וטוען שהפגיעה מחיסונים היא שולית (בד"כ מזכירים "אחד למיליון") ודורש מכל נפגע חיסון להוכיח פגיעה בצורה מדעית. אני גורס שבגלל הימצאות רעלים כה מזיקים וכה רבים בחיסונים* (ראו הערה בתחתית המאמר) – הרי בכל מקרה של חשד מפגיעת החיסון - על הממסד הרפואי מוטלת האחריות להוכיח שהנזק לא נגרם מהחיסונים.

הקשר בין חיסונים למחלות

ישנם רופאים וחוקרים רבים המקשרים חיסונים למחלות ותסמונות רבות לרבות: אוטיזם, בעיות קשב וריכוז, אלרגיות, מחלות אוטואימוניות כגון אסטמה, סוכרת נעורים, סרטן, מוות בעריסה, בעיות נוירולוגיות קשות, בעיות אלימות, בעיות נפשיות אחרות ועוד ועוד.

ומה לגבי מחלות הילדות שהורים חוששים מפניהן?

בנוסף, רוב מחלות הילדות הנפוצות לא כרוכות בסיכון משמעותי לילדים ובהרבה מחלות אחרות לא בטוח כלל שהסיכון בנזק של החיסון עצמו עולה על יתרונותיו. כמו כן מיתוס "חיסון העדר" הושאל ממחקר יחיד שנערך על חיסון טבעי ועבר שינוי כך שישרת אינטרסים של חברות תרופות. המדע עליו מתבססים מחקרי החיסונים לא עומד בסטנדרטים של מדע נטול פניות. יעילות החיסונים נמדדת רק באופן מחקרי ולא בעקבות ממצאים בשטח וכן כמות הדיסאינפורמציה, ההסתרות והסילופים בנושא עצומה.

איך נראה גוף אדם שלא קיבל חיסונים?

ממחקר הוליסטי רב שנים למדתי שגוף נטול תרופות וחיסונים הינו בריא, עמיד ו"גמיש" בהתמודדות עם החיים. הגופנפש האנושי הינו פלא עצום ורב שהמידע על מורכבות פעולתו מאוד מצומצמת וחלקית. עלינו לאפשר לגוף לרפא ולאזן את עצמו בדרך הטבע. טוב נעשה אם ניתן לגוף (לנו) תזונה נפשית ופיזית שמתאימה לו.

מהי השורה התחתונה שלך בהקשר של בריאות אופטימלית והימנעות מחיסונים?

לדעתי, אם ברצוננו לקחת אחריות מלאה על בריאותנו ובריאות ילדינו ולהחליט באופן מושכל מה יכנס ומה לא יכנס לגוף, עלינו לשאול ולחקור באומץ נושא זה לעומקו מתוך מודעות לכל הכוחות והפחדים הפועלים עלינו מפנים ומחוץ.

.........................................................................................................................................

*רשימה חלקית של חומרים הנמצאים ב חיסונים:

חומרים אורגנים מרקמות של חיות (המכילים בין היתר חלבונים זרים ובכמה מקרים -וירוסים לא ידועים), אנטיביוטיקה, אלומיניום (מתכת כבדה רעילה ביותר למערכת העצבים), פורמאלדהיד (חומר המשמש לשימור גופות), תמירוסל (כספית אתילית- רעל עצבי חזק ביותר), polysorbate 80, סקואלין, אשלגן כלורי ועוד ועוד...
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אתה מתפלל לבריאות טובה ולגוף חזק בזקנתך- אבל המזון שאתה מכניס לפה קושרים את הידיים של אלהים מלהיעתר לך

    פרסיוס משורר רומי