תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

הלבנת שיניים בלי עלות: איך להשיג שיניים לבנות ונוצצות במחיר זניח?

הלבנת שיניים תובעת מחיר יקר. גם בכיס וגם בבריאות, אבל כדאי לדעת שחיוך נוצץ עם שיניים לבנות הוא לא רק עניין לשחקניות הוליוודיות. מעבר לאסטטיקה וליופי שיש בטור שיניים בוהק – הרי ששיניים לבנות  משקפות מצב בריאות פנימית: ציפוי השן, האמייל מעביר דרכו מידע על כמות המינרלים שיש בעצמות שלכם והאם הן חזקות מספיק. הבעיה עם הלבנת שיניים במרפאות שיניים היא שמרבית הטקטיקות שם מערבות חומרים רעילים שאתם לא רוצים להתקרב אליהם. מאמר זה סוקר חלופות טבעיות זולות ובטוחות להלבנת שיניים. איך לעבור הלבת שיניים עם מחיר אפסי כמעט?יניים טבעית ?

הלבנת שיניים תובעת מחיר יקר. גם בכיס וגם בבריאות, אבל כדאי לדעת שחיוך נוצץ עם שיניים לבנות הוא לא רק עניין לשחקניות הוליוודיות. מעבר לאסטטיקה וליופי שיש בטור שיניים בוהק – הרי ששיניים לבנות משקפות מצב בריאות פנימית: ציפוי השן, האמייל מעביר דרכו מידע על כמות המינרלים שיש בעצמות שלכם והאם הן חזקות מספיק. הבעיה עם הלבנת שיניים במרפאות שיניים היא שמרבית הטקטיקות שם מערבות חומרים רעילים שאתם לא רוצים להתקרב אליהם. מאמר זה סוקר חלופות טבעיות זולות ובטוחות להלבנת שיניים. איך לעבור הלבת שיניים עם מחיר אפסי כמעט?יניים טבעית ?

הלבנת שיניים ללא מחיר יקר: להבין ששורש הבעיה מונח בתזונה

כאמור שיניים לבנות ובוהקות מעידות על בריאות טבעית מבפנים. הם משדרות לעולם שאתם חופשיים מעששת, ממחלות חניכיים וסיכון של אובדן שיניים. הסוד להגיע למקום הזה מונח כמו תמיד בתזונה הנכונה: תזונה שעשירה במינרלים ונמוכה בחומצה פיטית הנמצאת בין השאר בדגנים וגורמות בסופו של יום לאיכול האמייל (חומר זגוגית השן). התמקדו בתזונה עשירה של ירקות ללא עמילן, ביצים אורגניות (מתרנגולות שלא קיבלו ג'יפה בתזונה שלהן), ושמן קוקוס

הלבנת שיניים במחיר אפסי: מהם המינרלים שהשן צריכה כדי להיות לבנה ובוהקת?

שיניים לבנות זקוקות לבורון, סידן, מגנזיום וויטמין די כדי להישאר צחורות וזוהרות. אם אתם אוכלים דגים בחרו בסרדינים ודגי סלמון , ודאו שיש לכם מספיק ויטמין די גם מחשיפה לשמש, וכדי לקבל את המגנזיום והבורון צרכו שפע של ירקות ירוקים, שקדים, קקאו גולמי (מגנזיום) ואבוקדו, ברוקולי, סלרי וזיתים (מקורות מזון לבורון).

הלבנת שיניים - מחיר זניח: הכינו משחת שיניים בייתית להלבנת שיניים
חיזוק שיניים הוא עניין של עבודה מתמדת. שיניים לבנות זקוקות למינרליזציה חוזרת של הזגוגית. לשם כך ניתן לייצר משחת שיניים תוצרת בית שמבוססת על סידן מגנזיום סודה לשתייה ושמן קוקוס. לחלופין ניתן להשתמש בחימר בנטוניט שמכיל ריכוזים גבוהים של סידן מגנזיום וצורן.

הלבנת שיניים: כמה זה עולה לנו ? (כמעט כלום)שיניים

אויל פולינג: השיטה ההודית להלבנת שיניים

על אויל פולינג יש מאמר נרחב באתר זה. מדובר בטכניקה הודית של שטיפת חלל הפה בכף שמן ( שומשום, קוקוס, זית או חמניות ). משאירים את השמן בפה למשך מספר דקות ומעבירים אותו דרך השיניים וסביב הפה. אחר כך משליכים אותו לאסלה. שמן זה מושך אליו את כל הפתוגנים שבפה ותורם גם לבריאות בחניכיים בסופו של יום.

הלבנת שיניים במחיר של שני תותי שדה


תות שדה עשיר בחומצת מאלית שיכולה להסיר כתמים שנדבקו לשיניים. יש למעוך כמה תותים בשלים ולערבב עם סודה לשתייה. צמצחו בתערבות הזו את השיניים והשהו אותה על פני השיניים במשך חמש דקות. בצעו טכניקה זו לפחות פעמיים בשבוע.


הלבנת שיניים: מחיר פחם פעיל

פחם פעיל היא תרופת סבתא להלבנת שיניים בעלות זניחה. פחם פעיל מתנהג כמו מגנט: הוא סופח וסופג כתמים מהשןומהווה למעשה את אחת השיטות הטובות ביותר כדי להלבין את השיניים בצורה מהירה ובטוחה: רוקנו כמוסה שלו לתוך כוס עם מים, טיבלו מברשת השיניים בכוס ויש להבריש בעדינות, להניח לחומר לשהות במשך מספר דקות על השן ולשטוף .


מחיר הלבנת שיניים? מניעה

יש מזונות מובהקים שמכתימים את השיניים. אל תשכחו לשטוף מייד את הפה עם מים לאחר שתיית משקאות מכתימים כמו קפה, תה ויין אדום או מזונות ותבלינים כמו כורכום. שימוש בטכניקות שמנינו לעיל (תרופות סבתא להלבנת שיניים במחיר זניח ) יפתיעו אתכם לטובה –ויהפכו את רופא השיניים- למיותר בהקשר הזה. יש לציין כי שיניים שחורות על רקע של טיפול שורש לא יגיבו לטיפולים אלו אלא רק שיניים שהוכתמו באופן חיצוני


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בריאות טובה היא החופש הנעלה  ביותר מבין כל החרויות האפשריות

    הנרי פרדיק אמיאל