תרופות סבתא

הסיבות האמיתיות למחלות זקנה (אלצהיימר / פרקינסון / דמנציה) שהרופאים לא יודעים לספר לכם עליהן

אם תספרו לרופא שלכם ש"הזכרון שלכם הוא כבר לא מה שהיה פעם" – סביר להניח שהוא יניד ראש ויאמר משהו כמו "אין מה לעשות. זה הגיל" או "הגיל לא מיטיב איתנו". אבל מחלות זקנה ניווניות כמו אלצהיימר  דמנציה פרקינסון וירידה בזיכרון ניתנות למניעה ואינן הכרח המציאות. כל מה שצריך לדעת את הסיבות האמיתיות שגורמות למחלות אלו.

ניתן למנוע אלצהיימר דמנציה ומחלת פרקינסון אם מכירים את הסיבות האמיתיות

רופאים בקהילת הרפואה הקונבנציונלית לא מודעים באמת לסיבה האמיתית שמזינה מחלות עצבים ניווניות כמו פרקינסון דמנציה אובדן זיכרון ואלצהיימר. אי אפשר להאשים אותם. בבית הספר לרפואה הם למדו לעשות שני דברים היטב: לאבחן ולרשום תרופות המטפלות בסימפטומים. בעיננו זו לא רפואה אמיתית. חלק מהמפגע הזה קשורה לתעשיית התרופות ששטפה לרופאים את המח כדי להמשיך לגלגל מיליארדים. למעשה המושג פציינט הוא מושג מטעה. אדם שחולה המחלות הזדקנות של המח כמו אלצהיימר או פרקינסון אינו פציינט אלא לקוח. לתעשיית התרופות יש אינטרס כלכלי מובהק לשמר לקוחות ולכן היא מייצרת בעיקר תרופות שמתחזקות את הלקוח... לא מרפאות אותו.

סיבות לאלצהיימר פרקינסון דמנציה ואובדן זיכרון

למחלות ההזדקנות של המח יש שתי סיבות מרכזיות שהרופאים קרוב לוודאי לא יספרו לכם עליהן. הסיבה הראשונה היא מצב דלקתי בגוף כולו ובמח בפרט. מצב דלקתי של הגוף נובע ממספר גורמים כמו למשל תזונה קלולקלת, אבל גם מחשיפה למזהמים כמו קדמיום מפיח מכוניות, אלומיניום מסירי בישול, כספית מחיסונים ומסתימות אמלגם וחומרי הדברה ונקיון במזון במי השתיה ובמוצרי הגיינה אישית.

סיבה שניה לאלצהיימר פרקינסון ודמנציה: רדיקלים חופשיים

רדיקלים חופשיים נמצאים כל הזמן בגופנו ומייצרים עקה חימצונית שפוגעת בתפקוד התאי.רדיקלים חופשיים שפוגעים בתאי המח מייצרים נזקים לתפקוד העצבי אבל הגוף יודע להתמודד איתם באמצעות ייצור של נוגדי חימצון והמאסטר של כל נוגדי החימצון גלותתיון. החדשה המרעישה היא

דרושה מסה קריטית של רדיקלים חופשיים כדי לייצר אלצהיימר פרקינסון ודמנציה

מעבר לסף מסוים של הצטברות רדיקלים חופשיים הגוף כבר לא מצליח להתמודד איתם ולנטרל את העקה החימצונית ואז מתחילות בעיות של ניוון התאים במח. בהתחלה זה מתבטא באובדן זיכרון קל שמיוחס תמיד כרע הכרחי של תהליך ההזדקנות ואנו אפילו לא מתייחסים לתופעה הזו ברצינות. חבל שכך כיון שהצטברות נוספת של רדיקלים חופשיים במח ללא מענה של נוגדי חימצון ומניעת התהליך הדלקתי עלולה לךהוביל במשך השנים למחלות זקנה ניווניות כמו לו גריג, אלצהיימר, דמנציה (שטיון) פרקינסון ואובדן זיכרון חמור.

למה הגיל הממוצע של מחלת פרקינסון ירד ל - 57? למה אחד על כל 8 אנשים במערב חולה באלצהיימר?

הסיבה לשאלות אלו נעוצה במה שנאמר לעיל: אחרי גיל מסוים ינשה הצטברות גוברת של רדיקלים חופשיים במח שקשה לגוף להיפטר מהם ולהיאבק בהם ביעילות. גם כמות הגלוטטיון שהגוף מייצר יורדת וגם החשיפה למזהמים בעולם המערבי הולכת וגדלה (קרינה, מזון מתועש, מתכות כבדות באויר, פלואוריד במי השתיה , חומרי הדברה בירקות ובפירות ועוד). מסיבה זו ההתפרצויות של מחלות זקנה ניווניות יורדות מעשור לעשור והיקף המחלות כמו אלצהיימר דמנציה ואובדן זיכרון גדלה. היום אגב גם ילדים צעירים בגילאי ה20 מאבדים את הזיכרון שלהם באופן מבהיל.

סיבות לאלצהיימר ופרקינסון איך למנוע נזקי מרדיקלים חופשיים בתאי המח?

ראשית יש להבין את מקורם. אלו מגיעים מהמזון, ממתכות כבדות, מחוצרי הדברה, מסוכרים, משמנים המכילים אומגה 6, מחיסונים וממחסור החומרים תזונתיים. בנוסף יש לנקוט בטקטיקות שמעלות את ייצור הגלוטטיון בגוף

מה פוגע בייצור הגלותתתיון של הגוף?

 • גלוטאמט ופורמטים אחרים שלו במזון כמו למשל מונוסודיום גלוטמט
 • חומרי הדברה
 • סוכרת
 • חשיפה לאלומיניום למשל מסירים מנייר אלומיניום ועוד
 • חיסונים (מכילים אלומיניום וכספית)

איך להעלות את ייצור הגלוטטיון בגוף?

הפסיקו לחלוטין לצרוך אספרטמים מונו סודיום גלוטמט, וודאו שרמות ההומוציסטאין בדם מבוקרות (מחסור של חומצה פולית וויטמין בי 12 עלול לגרום להומוציסטאין גבוה), הימנעו ככל שניתן ממכתות כבדות (אלו מגיעות אלינו מחיסונים מאכילת דגים מורעלים בכספית, מפיח תנועה בכביש, ומסירים. שימו לב כי פלואוריד במי השתיה אף מגביר את ספיגת האלומיניום לגוף. אל תיפלו במלכודת החיסונים. הרבה פעמים מדובר בהייפ שתעשיית התרופות דחפה לתודעה הציבורית כביכול אי אפשר בלי חיסון נגד שפעת. בדקו כל מקרה לגופו ואל תישאבו לפרופגנדה שלהן בברית מחדל. טקטיקות נוספות להעלאת הגלוטטיון הגוף הן

 • צריכת קומבינציה של מגנזיום בצורות מסוימות – רצוי לקבל מהתזונה
 • הימנעות משמני אומגה 6 שנמצאים בכל מקום אפשרי ברטבים לסלט במוצרי מאפה ועוד. אלו מציתים את תאי המיקרוגליה שהורסים את תאי המח
 • הגברת אומגה 3 למשל מדגי סלמון. צמחונים יכולים לקבל מזרעי פשתה (לא מומלץ לחולים עם סרטן הערמונית או לאנשים בקבוצת סיכון לסרטן הערמונית)
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • אם אתה לא מוצא זמן להתעמל, תצטרך למצוא זמן למחלות

  אדואר סטנלי מדינאי אנגלי