תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

צמחי מרפא נוגדי סרטן: מי הם המובילים?

מחלת הסרטן הפכה לצערנו למגיפה בעולם המערבי אבל יותר ויותר אנשים  פונים לאלטרנטיבות: טיפולים לא פולשניים ולא הרסניים לגוף בטווח הארוך. אחת הדרכים למנוע התפשטות גידולים ולהכחיד גידולים סרטניים היא באמצעות צמחי מרפא נוגדי סרטן.

האחות רנה קייסי שרחקה את תכשיר הessiac היתה אחת החלוצות שחשפה צמחי מרפא אינדיאניים לחולי סרטן. מהם צמחי המרפא נגד סרטן שהראו יעילות במיגור המחלה או בכיווץ גידולים סרטניים?

צמח נוגד סרטן: ציפורן החתול ( Uncaria tomentosa ) או אונה דה גאטו

צמח מרפא זה ממריץ בעוצמה את מערכת החיסון והופך את תהליך הניקוי של תאי דם הלבנים – הפגוציטים יותר יעיל. הוא גם ממזער השפעות רעילוץ מכימותרפיה והקרנות אבל הרבה מעבר לכך: ציפורן החתול או אונה דה גאטו הוכח כמקטין את גודלם של גידולים סרטניים- בעיקר של סרטן העור.

צמח מרפא נוגד סרטן: בן חרצית

צמח המרפא חרצית ידוע ברפואה העממית כמוריד חום, כמטפל עוצמתי במיגרנות ובמחלת דלקת מפרקים שגרונית. מחקר מאוניברסיטת רוצ'סטר בניו יורק הראה כי בנוסף לכך הצמח יעיל בהריגתם של תאי לוקמיה (סרטן הדם) צמח מרפא זה מכיל חומר פעיל בשם פרתנוליד שהראה יכולת מרשימה בחיסולם של תאי לוקמיה יותר מאשר התרופה המשמשת היום ברפואה המסורתית- והוא גם מגביר את הרגישות של תאי גזע בסרטן הדם לחומרים קטלניים אחרים שמחסלים אותם.

עשב חיטה נגד סרטן

צמח מרפא זה הוא אחת הקלסיקות בטיפול אלטרנטיבי בסרטן. ומיץ מעשב חיטה מציע שפע של יתרונות בריאותיים. היקף הכלורופיל שמצוי במיץ עשב חיטה שקול לכלורופיל שאפשר להפיק מכעשרה קילוגרם של ברוקולי- רק לשם ההשוואה והוא פועל כתרופה טבעית לטיהור כליות, טיהור הכבד וטיהור הדם. שבועיים רצופים של נטילת מיץ מעשב חיטה משפרים את מחזור הדם ומעלים את רמות החמצן דם וברקמות .

חומעה (שיפ סורל)

לצד דקורית, ריבס וקליפה מעץ האולמוס- צמח זה הוא אחד המרכיבים בתכשיר האסייאק של רנה קייסי. והוא ידוע כמנקה רקמות ומסייע להתחדשותן לאחר שאלו נפגעות על ידי מחלת הסרטן.

לענה נגד סרטן

מלענה מפיקים ארטמיסינין שידוע בעוצמתו נגד גידולים סרטניים. ראו על כך מאמר מומלץ מיוחד באתר (חפשו "ארטמיסינין"). ללענה יש תכונות אנטי פטרייתיות ואנטי מיקרוביאליות חזקות ולכן היא נמצאת בשימוש נגד קנדידה ברפואה העממית. כיון שיש השערה כי סרטן הוא בעצם פטריה (קנדידה) שהתקשחה והפכה לגידול פיברואידי יש הגיון להשתמש בצמח הלענה כצמח נוגד סרטן בעיקר בלוקימיה.

מלת אזהרה בנושא של צמחים נוגדי סרטן

צמחי מרפא בשונה מתרופות לא מגיעים עם מינונים מאד מוגדרים ובדוקים. הרבה מן הטיפולים בצמחי מרפא נעשים על בסיס של נסיון וטעיה ומותאמים לכך אדם כל מקרה לגופו. אנשים שסובלים מסרטן כלשהו ומקבלים תרופות חייבים להפנים שלהוספת צמחי מרפא נוגדי סרטן עלולה להיות אינטראקציה שלילית עם תרופות וטיפולים שוטפים שהם מקבלים. צמח מרפא רב עוצמה יכול לייצר סינרגיה ואפקט מוגזם יחד עם תרופה קונבנציונלית או לחלופין לסתור את פעולתה. המידע על צמחי מרפא אלו ניתן להעשרת הידע והרחבת בסיס הידע כדי שחולי סרטן ובני משפחותיהם יוכלו לעשות בחירות מושכלות.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הרופא הנעלה ביותר מונע את המחלה, הרופא הבינוני- מטפל במחלה ממשמשת ובאה, והרופא הנחות - מטפל במחלה קיימת

    אימרה סינית