תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

ציפורן החתול (אונה דה גאטו)

אונה דה גאטו (ציפורן החתול): צמח המרפא אונה דה גאטו או ציפורן החתול הוא צמח מרפא עוצמתי שמקורו ביערות הגשם באמזונס. הצמח הזה שימש את האינדיאנים הקדמונים לשורה רחבה של בעיות רפואיות בעיקר למחלות פרקים והפגת כאב אבל גם לבעיות במערכת העיכול. מהן סגולות הבריאות של צמח המרפא אונה דה גאטו (ציפורן החתול)

אונה דה גאטו לחיזוק מערכת החיסון- מעולה לחולי איידס וסרטן

מערכת חיסון חזקה היא משאת נפשם של אנשים שלוקחים באיידס, אנשים שעברו כימותרפיה והקרנות או אנשים שלקחו סטרואידים ורוצים לשפר את התגובה החיסונית. צמח המרפא ציפורן החתול (אונקריה טומטוזה) נותן מענה מושלם. יותר משהו מחזק את מערכת החיסון הוא מווסת אותה ושומר אותה מאוזנת. אנשים סבורים שמערכת חיסון חזקה מאד היא דבר טוב אבל זה ממש לא נכון – אתם רוצים את האמצע שכן מחלות אוטואימוניות הן צרה צרורה.

אונה דה גאטו למחלות אוטואימוניות?

יש מי שסבור כי בגלל היכולת של הצמח לווסת את מערכת החיסון צמח המרפא אונה דה גאטו או ציפורן החתול מעולה גם לאנשים שסובלים ממחלות אוטואימוניות כמו דלקת מפרקים שגרונית אבל לגבי מחלות אוטואימוניות אחרות כמו לופוס או טרשת נפוצה יש גם חילוקי דעות.

אונה דה גאטו מעולה לדלקת מפרקים שגרונית

מחקר קליני מבוסס שנערך על פני שנתיים הראה כי החומר הפעיל שבצמח אלקלואיד בשם אוקסינדול הפחית את הדלקת ואת הכאבים. המינון שניתן לחולים היה 20 מיליגרם. ואכן באוסטריה למשל אנשים שסובלים ממחלה זו לוקחים היום 20 מ"ג של אונה דה גאטו במקום התרופות האנטי דלקתיות הרגילות. מצד שני יש הסבורים כי אין לתת אונה דה גאטו לאנשים הסובלים ממחלות כמו טרשת נפוצה מחלות כבד ומחלת פרקינסון (יש תיעוד אנקדוטלי על אדם חולה פרקינסון שמצבו הורע בעקבות נטילת ציפורן החתול).

ציפורן החתול לסרטן

למעשה סוגולת המרםא הבסיסי של ציפורן החתול היא התכונה האנטי דלקתית. משבר הוויוקס שגרם לאנשים שנטלו את התרופה למחלת לב- גורם לכולם לחפש את אותו תכשיר יעיל ובטוח נגד דלקת- וחסידי הצמח הזה נשבעים שזה הצמח הפוטנטי ביותר נגד מצב דלקתי בגוף. בגלל יכולתיו המופלאות עם מערכת החיסון יש הנוטלים אונה דה גאטו כתרופה טבעית נגד סרטן של אברי המין כמו סרטן השד סרטן הפרוסטטה וסרטן הרחם והשחלות

ציפורן החתול נגד דלקת מפרקים (אוסטאוארטריטיס) ונגד דלקת במעי, מעי רגיז או מעי דולף

האנטי דלקתיות של הצמח הוציאה לו מוניטין- שם טוב לאנשים הסובלים מדלקת מפרקים ניוונית. אנשים עם כאבי ברכיים או אנשים עם שחיקת סחוס במפרקים מרגישים הקלה בכאבים כחצי שעה לאחר שהם נחשפים לתמצית אונה דה גאטו ולדבריהם אין לצמח הזה תופעות לוואי בטווח הארוך. גם מצבים של דלקתיות במערכת העיכול, גזים נפיחות, תחושה של מלאות מקבלים הטבה מיידית כמעט לאחר שתית תה של ציפורן החתול.

תופעות לוואי של אונה דה גאטו

הצמח נחשב בטוח לשימוש אבל ייתכנו תופעות לוואי קלות כמו כאבי ראש סחרחורת ובחילה בעיקר בהתחלת השימוש. מאד תלוי כל מקרה לגופו. אין להשתמש בצמח הזה בהריון ובהנקה ויש הסבורים כי גם מחלת כבד, פרקינסון וטרשת נפוצה לא מתאימים לצמח הזה מפאת זהירות.

מינונים לציפורן החתול בשתית תה

גרם אחד עד 10 גרם של שורש (קליפת השורש של הצמח) בתוך מים רותחים – חוליטים ומשרים למשך 10 דקות ואז שותים.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "כאשר העושר אובד - שום דבר לא אובד,

    כאשר הבריאות אובדת- משהו אובד,

     כאשר האופי אובד - הכל אבוד!"

    בילי גרהם