תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

דיאטה ים תיכונית מועילה לבריאות הלב

דיאטה ים תיכונית מועילה לבריאות הלב ומורידה לחץ דם גבוה

תזונה ים תיכונית ומחלות:מחקרים רבים הראו את היתרונות הבריאותיים שגלומים בתזונה ים תיכונית המורכבת מירקות טריים, סלטים, פירות, דגנים מלאים, והרבה שמן זית. עכשיו ישנם מחקים שמראים מדוע היא עובדת במיוחד על בריאות הלב ועל הורדת לחץ דם גבוה

מהו הופך תזונה ים תיכונית טובה כל כך לבריאות הלב? מסתבר שהסוד נעוץ במשחק הגומלין בין שמן זית וסלט המבוסס על עלים. כאשר השומנים הבלתי רוויים בשמן הזית באים במגע עם ניטריטים בסלט הירקות , הם יוצרים חומצות שומן המורידות את לחץ דם. במקביל לשמן זית גם אגוזים שקדים ואבוקדו עושים את העבודה של שמן הזית.

חוקרים מבריטניה גילו את הממצאים הללו על חולדות. עכברים ובני אדם חולקים אנזים זהה שמעלה לחץ דם. חומצות השומן שנוצרות בתזונה הים תיכונית חוסמות את פעולת האנזים .


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הפסקתי לרשום תרופות לפציינטים שלי כאשר בחנתי מחדש את התובנה שהטבע הוא המרפא היחידי האמיתי כיון שהוא עושה שימוש במנגנוני ההגנה הטבעיים של הגוף. תפקיד הרופא הוא לשתף פעולה עם תהליך הריפוי של הטבע ולא "להחליף" אותו. והטבע?- מרפא לאט לאט ובמתינות (ממש כמו שעצים גדלים לאט ובהדרגה)- ולא ב"מהירות הבזק" מהיום להיום -  כפי שחלק מיצרני התרופות מבטיחים.

    הנרי ביילר, רופא