תרופות סבתא

קפה מצמצם סיכונים לסוכרת מבוגרים

חוקרים מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד גילו את ההשפעות המגנות של קפה נגד סוכרת טייפ 2  לאחר ניתוח  אורח החיים והרגלי התזונה של יותר מ 120,000 גברים ונשים.

חוקרים מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד גילו את ההשפעות המגנות של קפה נגד סוכרת טייפ 2 לאחר ניתוח אורח החיים והרגלי התזונה של יותר מ 120,000 גברים ונשים.

מניעת סוכרת עם קפה

שתיית יותר קפה ביום מפחיתה את הסיכון לקבלת סוכרת מבוגרים (סוכרת טייפ 2). בנוסף, תמצית זרעי ענבים היא פתרון טבעי לטפל במחלת הסוכרת.

על פי מחקר חדש אנשים שיגדילו את כמות הקפה שהם שותים יכולים להפחית את הסיכון שלהם ללקות בסוכרת מבוגרים. די בתוספת של כוס וחצי קפה מדי יום ביומו במשך ארבע שנים כדי להפחית את הסיכון לסוכרת בכ 10 אחוזים.

הורדת קפה מעלה סיכון ללקות בסוכרת

עם זאת, אנשים שהולכים בכיוון השני ומצמצים את שתיית הקפה שלהם בכוס אחת בלבד ליום נוטים להגדיל את סיכוייהם לסוכרת מבוגרים ב 17 אחוזים.

כמה קפה לשתות כדי למנוע סוכרת?

שתיית שלוש כוסות קפה או יותר ביום מביאה איתה את ההשפעה המגנה הגדולה ביותר מפני סוכרת מבוגרים. אנשים ששתו כמות זו נטו לפתח סוכרת בשיעור מופחת של 35% לעומת מי ששתה כוס אחת של קפה או פחות מכך ביום.

תמצית זרעי ענבים מועילה מאד לסוכרתיים

ולאלו שכבר לוקים בסוכרת מבוגרים? חוקרים מאוניברסיטת ויין סטייט גילו כי תוספי תמצית זרעי ענבים מעכבים מצבי היפרגליקמיה (רמת סוכר גבוהה בדם) כאשר זהו מאפיין טיפוסי של מחלת סוכרת טייפ 2. לדברי החוקרים, תמצית זרעי ענבים יכולים לעזור לגוף להתמודד עם רמות סוכר גבוהות בדם ולייצב אותן.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מים הם המשקה היחידי - עבור האדם הנבון

    הנרי דייויד תורו