תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

צומות קבועים בני יום אחד עשויים למנוע סוכרת

צומות קבועים בני יום אחד עשויים למנוע סוכרת

צומות קבועים בני יום אחד עשויים למנוע סוכרת

צום קצר אפילו של יום אחד עשוי לעצור התפתחות מחלת סוכרת אצל אנשים בקבוצת סיכון. כאשר הגוף לא מקבל מזון לפרק זמן של מעל 12 שעות - הוא פונה למקורות אנרגיה חלופיים כמו למשל כולסטרול ה LDL, שידוע גם בשם הכולסטרול "הרע". הוא אוכל את הכולסטרול הרע מתאי השומן ומשתמש בו כאנרגיה.

צום של יום אחד בשבוע במשך שישה שבועות רציף עשה שינויים דרמטיים בבדיקות הדם של אנשים עם התחלת סוכרת. אחד השינויים שנצפו הוא ירידה ברמות הגלוקוז הגבוהות בדם ועליה של כולסטרול הטוב HDL, כך לפחות טוענים טוענים חוקרים מהמרכז הרפואי Intermountain ביוטה.אלו אומרים כי אנשים שצמו באופן קבוע במשך שנים רבות מאופיינים בשיעור נמוך בהרבה במחלות כמו סוכרת ומחלת לב כלילית.

יתרון נוסף בלתי צפוי מצום קבוע בשבוע הוא ירידה במשקל. נראה כי בממוצע, המשתתפים איבדו בסביבות שלוש ק"ג אחרי שישה שבועות. השמנת יתר קשורים לעיתים עםן סינדרום מטבולי ועם סוכרת מבוגרים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • לעולם את תקח את גופך למרפאה כאילו היתה זו 'חנות לתיקונים'. כדי להבריא את גופו - חולה חייב להפנים שרק לו יש אחריות על חייו, גופו ובריאותו .

    קוונטין רגסטיין, פסיכיאטר מאוני' הרווארד