תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

פטרת ציפורניים: טיפול טבעי

פטרת ציפורניים היא לא רק בעיה אסטיטית אלא גם בריאותית. אנשים שסובלים מפטריות בציפורניים מחפשים טיפול טבעי לבעיה שמגיע בדמותם של תוספי פרוביוטיקה המעכבים פתוגנים כגון פטריות,  מולטי ויטמינים הכוללים ויטמינים מקבוצת B וכן ויטמיני A ו-E וויטמין C המגביר את החסינות נגד פטריות. מהו הטיפול הטבעי לפטרת ציפורניים?

טיפול טבעי בפטרת ציפורניים: ארומתרפיה לפטרת בציפורן

הוסיפו 10 טיפות של שמן עץ תה לסיר מים חמים. השרו את הרגליים למשך עשרים דקות שלוש פעמים ביום. ייבש את הרגליים אחר כך לחלוטין. יש להיזהר עם מריחה ישירה של שמן עץ הזה כיון שיש אנשים שמאד רגישים לעוצמתו. שמן מור אף הוא מכיל תכונות אנטי פטרייתיות. 10 טיפות של שמן מור בסיר של מים חמים וחזרו על הטבילה של הציפורניים המזוהמות בפטרת. שימוש במור אסור בזמן ההריון.

תרופות הומיאופתיות לפטרת ציפורניים

סיליקה היא הטיפול ההומיאופתי הקלאסי לפטרת הציפורן במיוחד אם יש סדקים בין אצבעות הרגליים ואם הם מייצרים הרבה זיעה מסריחה. גם טיפות תויה הומאופטיות הן הטיפול ההומאופטי לפטרת ציפורניים: טפטפו טיפות תויה ישירות על האזור הפגוע פעמיים ביום.

טיפולים אחרים בפטרת הציפורן כוללים אור אולטרה סגול שעוזר לייבש את הפטרייה.

אבץ כטיפול טבעי לפטרת ציפורניים

אבץ מגביר את החסינות של הגוף מעכב פטריות, ומסייע לרפא את רקמות העור שניזוקו. קחו 50 מיליגרם ביום של אבץ יחד עם האוכל.

טיפול טבעי לפטרת ציפורניים עם Methylsulfonylmethane

Msm - הוא מקור טוב לגופרית, מינרל שיודע להילחם פטריות. תרופה טבעית זו זמינה כעת בקרם או בתרסיס כדי להחילו באופן מקומי באזורים נגועים.

טיפול טבעי בפטרת ציפורניים עם חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא התרופה הטבעית נגד פטריות לרבות פטרת ציפורניים. שפשפו היטב בין האצבעות שלך את החומץ כדי להקל על הגרד וכדי להסיר קשקשים ועור מת.

קלנדולה נגד פטרת ציפורניים

קרם קלנדולה או תמיסה מדוללת של קלנדולה במים היא גם אנטי פטרייתית, מכווצת ובעלת סגולות ריפוי לפטרת ציפורניים. ניתן להשתמש בתרופה זו פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

למה תה קמומיל יעיל כטיפול טבעי לפטרת ציפורניים

שתיית כוס תה קמומיל שלוש פעמים ביום או טבילת הציפורניים הפגועות בתה קמומיל שלוש פעמים ביום אמורה לעזור ולהקל על פטרת בציפורניים.

שום – טיפול טבעי נגד פטרת הציפורניים

תמצית שום היא אנטי פטרייתית מובהקת. ניתן לשים שום גלמי בבלנדר ולהחיל אותו על הציפורניים הנגועות בפטרת שלוש פעמים ביום. התכונות אנטי פטרייתי של השום תועדו על ידי מחקרים קליניים. אלו מראים שאנשים שלוקחים שום מדי יום יש יכולת התגוננות טובה יותר נגד פטריות ושמרים בגוף לרבות פטרת בציפורן

טיפול טבעי בפטרת הציפורניים: תה ג'ינג'ר,

בשלו 2 גרם של שורש ג'ינג'ר טרי בכוס מים במשך עשרים דקות. התרכובת שתיווצר מכילה , מכיל יותר מעשרים חומרים פעילים נגד ד פטריות שונות. יש לשתות מכוס התה הזו שלוש פעמים ביום. עשו גם קומפרסים על ידי השרית פד בתה והניחות את הרטיה על האזור הפגוע למשך חמש דקות שלוש פעמים ביום

חותם זהב: צמח ותיק לטיפול טבעי בפטרת הציפורניים

גולדן סיל או חותם זהב הוא טיפול טבעי מצוין נגד פטריות. יש לבשל 6 כפיות של הצמח המיובש בכוס מים במשך עשרים דקות ולהכין תה. את מה שנוצא בתרכובת מניחים על פטרת הציפורניים עם כדור צמר גפן שלוש פעמים ביום

לימונית: טיפול טבעי לפטרת ציפורניים

שתו כוס תה מעשב לימון שלוש פעמים ביום או הניחו משרת מלמון גראס על האזור הפגוע. תכשיר זה עוזר לציפורניים להתנקות מהר יותר מזיהום הפטרייתי.

עלי זית נגד פטרת ציפורניים

בתמצית עלי זית יש תכונות נגד פטריות מה גם שתמצית זו מסייעת לחיזוק המערכת החיסונית. קחו 250 מיליגרם שלוש פעמים ביום.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "טפל היטב בגופך. זהו המקום היחידי שבו אתה מוכרח לגור"

    ג'ים רוהן