תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

סלרי גורם להשמדת תאים סרטניים

סלרי הורג תאים סרטניים:  מחקר שנערך לאחרונה מצא שהירק המר ממשפחת הסוככיים-  סלרי קטלני ביותר לתאים סרטניים. זאת בשל חומר פעיל ייחודי לסלרי שנקרא אפיגנין.

סלרי נגד סרטן

ירקות כמו סלרי ידועים כבעלי יתרונות בריאות רבים אבל מחקר שנערך לאחרונה מצא שסלרי קטלני לתאים סרטניים.סלרי מסוגל להרוג עד 86% מתאי סרטן הריאות (תאיNCI-H460) במבחנה כאשר הוא מסוגל להוביל למות מתוכנת של תאים (אפופטוזיס). אפיגנין הוא הפיטוכימיקל של הסלרי והינו אנטי סרטני חזק שהורג סוגים רבים סרטן, כולל סרטן שד, סרטן ערמונית, סרטן לבלב וסרטן השחלות. שני מחקרים שנעשו לאחרונה הראו כי נשים שאכלו תזונה עשירה בapigeninהורידו את הסיכון שלהן לחלות בסרטן השחלות בשיעור של כ 20%, ואת הסיכון שלהן לסרטן השד הן הפחיתו ב 19%.

מהי מנה של סלרי?

מחקר מסין מצא כי אנשים שאוכלים 2 עד 3 מנות של סלרי בשבוע הורידו את הסיכון שלהם לחלות בסרטן הריאות ב 60% מדהימים ( מנה של סלרי היא שני גבעולים בינוניים). לא ברור אם זה רק רכיב האפיגנין או תרכובות מועילות אחרות של הסלרי שעושות את חיסול הסרטן.

אפיגנין מעכב אנגיוגנזיס- המנגנון שמזין ומקדם תאים סרטניים

צמיחת כלי דם היא חלק בלתי נפרד מתהליך הצמיחה של גידולים סרטניים ומסתבר שApigeninמקטין את הצמיחה של כלי דם בגוף מה שמעכב גידול של סרטן. אפיגנין גם עוזר למנוע את הצמיחה של סרטן הריאות, סרטן הערמונית, סרטן הדם וסרטן בלוטת התריס וסרטן הלבלב.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "עליך להוציא מכל פירור  מזון את טעמו עד תומו- אם אתה רוצה שהוא יגרום לגופך טובה אמיתית"

    אפיקורוס, פילוסוף יווני