תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מניעת התקרחות גברית בעזרת תפוחים

תפוח אחד ליום מרחיק מכם את הרופא כמאמר הפתגם העממי- אבל האם הוא גם מרחקי מכם את הקרחת? מסתבר  שכן: תפוחים יכולים למנוע התקרחות גברית ואפילו להצמיח שיער. כיצד זה עובד ומה אתם צריכים לדעת כדי ליישם את הטיפול הטבעי הזה בהתקרחות גברית?

מחקר שנערך לאחרונה ביפן הראה כי תמצית שמופקת מתפוחים יכולה למנוע התקרחות גברית ולעודד צמיחת שיער. התפוח ע"פ המחקר מכיל חומר שם פרוציאנידין B -2 (החומר מצוי בתפוחים בשלים בעיקר) שמסוגל לגרום לצמיחת שיער והפיכתו לבעל מרקם סמיך ובריא.

תפוחים נגד קרחת גברית: איך זה עובד?

תפוח עץ עשיר עשיר מאוד באנטיאוקסידנטים. הוא מכיל מכיל חומרים בשם פוליפנולים, מגוון רחב של ויטמינים וכן פרוציאנידין B -2 שמאריך את משך צמיחת השיער ומגביר את קצב הגדילה. תפוחים גם מכילים מספר ויטמינים שתורמים לבריאות הסיסטמית וכן לבריאות השיער כמו ויטמין A , ויטמין B וויטמין E

  • ויטמין A משמר רמות אופטימליות של חלב בזקיק השערה
  • ויטמין E תורם למחזור דם טוב לקרקפת
  • וויטמין B6 מייצר מלנין כדי לשמור על צבע שיער שחור ומניעתו לשיער שיבה

בתפוח יש גם מינרלים כמו אשלגן, ברזל, סידן ונחושת, כולם מיטבים עם צמיחת שיער ומונעים את אובדנו.

לא רק תפוחים: שיטות נוספות להצמחת שיער

  • אכלו מזונות עשירים בחלבונים כמו ביצים, דגים, יוגורט, וקטניות: כל אלו מזונות עתירי חלבון התורמים לצמיחת שיער מחודשת כיוון שהשיער עשוי מרביתו מחלבון.
  • אכלו מזונות עשירים באבץ, ברזל ובטא-קרוטן.
  • המנעו מצריכת סוגים מסויימים של מזונות כמו קפאין או משקאות מוגזים וכמובן גם מעישון סיגריות. כל אלו מאטים את קצב צמיחת השיער ומעודדים את הלבנתו והפיכתו לשיער שיבה.
  • ויטמין B אכלו הרבה מזונות עם ויטמין שכן ויטמינים B מקבוצה זו יכולים לסייע בסינטזת החלבונים בגוף (השיער עשוי מחלבונים). ויטמיני B החשובים ביותר לצמיחת שיער ומניעת התקרחות הם ביוטין וחומצה פולית. הרבו במזונות כמו שעועית, תפוזים, ביצים וירקות עלים ירוקים.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "בריאות היא מצב של חופש ממגבלות גופניות ומהסחות דעת מנטליות. כשזה קורה השערים אל הנשמה נפתחים"

    ב.ק.ס איינגר