תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מהם המזונות שנלחמים בסרטן הערמונית ביעילות?

תזונה נגד סרטן הערמוניתמחקר חדש שהתפרסם לאחרונה מראה כי תוספת של אבוקדו לרסק עגבניות מגביר פי 4.5 את ספיגת הליקופן בעגבניה. חדשות בריאות אלו חשובות במיוחד לחולי סרטן הערמונית שכן ניתן להילחם המחלה הזו גם באמצעות תזונה בריאה. מהי התזונה האולטימטיבית לחולי סרטן הערמונית או למניעת המחלה?

מניעה של סרטן הערמונית עם תזונה

יש ראיות חזקות כי מזונות מסוימים שנאכלים קבוע יכולים להוריד את הסיכון של אדם מסוים לחלות בסרטן הערמונית. המזונות שהכי מגנים על הגבר מפני סרטן הערמונית הם

ירקות ממשפחת המצליבים

אכילת שלוש מנות או יותר של ירקות ממשפחת המצליבים שבהם ניתן למנות ירקות כגון כרובית, ברוקולי, כרוב, עלי חרדל, וכרוב ניצנים. אכילה כזו על בסיס שבועי עשויה להפחית את הסיכון לפתח סרטן הערמונית בחמישים אחוזים.

מיץ רימונים מעכב צמיחת תאי סרטן הערמונית

מחקרים מראה כי מיץ רימונים מאט באופן דרמטי את הצמיחה של תאי סרטן הערמונית בעכברים.

התבלין הכתום כורכום נגד סרטן הערמונית

מחקרים מראים כי כורכום עשוי למנוע סרטן הערמונית או לחילופין להאט את ההתקדמות של המחלה. זאת במיוחד כאשר מוסיפים אותו לכרובית.

זרעי פשתן נגד סרטן הערמונית

יש מחלוקת האם זרעי פשתה אכן בריאים אבל מחקרים בעכברים עולים כי זרעי פשתן עשוי למנוע או להאט את התפשטות תאי סרטן הערמונית.

תה ירוק נגד סרטן הערמונית

במספר מחקרים אחרים תה ירוק הוכח כגורם שמפחית את הסיכון לפתח סרטן הערמונית באופן משמעותי. תה ירוק ידוע גם ביכולתו למנוע סוגי סרטן אחרים כמו סרטן השד בנשים

אגוזי ברזיל- מקור לסלניום שלוחם בסרטן הערמונית

המינרל סלניום וסרטן לא חיים היטב ביחד. אגוזי ברזיל הם אחד מהמקורות הטבעיים הטובים ביותר של סלניום, מינרל חיוני נגד סרטן הערמונית. מומחים אומרים כי די ב200 מיקרוגרם של סלניום כדי להפחית את הסיכון לחלות בסרטן הערמונית ב -50 אחוזים. במקום תוסף תזונה? קחו קומץ של אגוזי ברזיל ליום כדי לספק לגוף את מנת הסלניום הזו

שום ובצל ירוק– מזון נגד סרטן הערמונית

שום הוכח במספר מחקרים כתרופה טבעית שיודעת לחתוך את הסיכון לסרטן הערמונית בכ -53 אחוזים. שום מכיל גם כמות גדולה של סלניום. בנוסף מחקר אחר הראה כי אכילה של מעט ירוק מקטינה את הסיכון של גברים ללקות בסרטן הערמונית בכ -70 אחוזים.

עגבניות נגד סרטן הערמונית

עגבניות הן אחד המקורות הטובים ביותר של ליקופן, נוגד חמצון רב עוצמה בעל השפעה מגנה מפני סרטן הערמונית. רוצים להגדיל את האפקט של הליקופן בעגבניה? צרפו אליה תמיד אבוקדו.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם