תרופות סבתא

איך לשרוף שומן בבטן

איך לשרוף שומן בבטן - מהר יעיל ובלי לסבול? מכל שכבות השומן המיותרות דומה שאין מראה אסתיטי פחות מאשר קפלי שומן משתפלים באיזור הבטן- אבל גם אם נניח לסוגיית היופי- שומן בטני הוא לפני הכל סוגיה בריאותית שהולכת במתאם חיובי עם מחלות לב וסוכרת. מהן הדרכים לשרוף שומן בבטן במהירות?

לשרוף שומן בבטן: אכלו יותר חלבון

חלבונים בונים שריר והיתרון שלהם הוא שעל כל גרם חלבון שאתם צורכים אתם שורפים חלק ארי מן הקלוריות שלו על תהליך העיכול.

לשרוף שומן בבטן: עשו כל התעמלות אפשרית

הכי חשוב בכל מקום שבו אתם יכולים לשבת- עמדו. אתם שורפים כ30% יותר קלוריות בעמידה מאשר בישיבה. גןןנו גם את כל סוגי הפעילות – גם אירובי גם גמישות וגם כח

לשרוף שומן בבטן: תרגילי כח לפני אירובי

כאשר אתם מתחילים את האימון הרימו משקולות לפני הריצה או הפעילות האירובית. יש לכך אפקט מוגבר של שריפת קלוריות.

לשרוף שומן בבטן: החליפו מתוק בחמוץ

נכון אמנם שברירת המחדל של חוש הטעם שלנו הא משיכה למתוק אבל מחקרים מראים כי אכילת מאכלים חמוצים מווסת את רמות האינסולין בדם. כדי לשרוף שומן בבטן אתם חייבים לשמר רמת אינסולין נמוכה או יציבה בדם כי כאשר האינסולין גבוה- הגוף מקבל איתות לצבור שומן.

לשרוף שומן בבטן: שתו מים

מים נקיים טובים לפני כל ארוחה גדולה תופסים מקום בבטן ומדכאים תיאבון מופרז ובולמוסי אכילה

צחצחו שיניים בתדירות גבוהה כדי לשרוף שומן בבטן

לכאורה מה הקשר? אבל מסתבר שיש. מחקר יפני שנערך על כ15000 נבדקים הראה כי גברים שצחצחו שיניים בתדירות גבוהה במהלך היום נטו להיות רזים יותר באיזור הכרס.

לשרוף שומן בבטן: אכלו מזונות עתירי סידן

מזונות עשירים בסידן כמו שומשום טחינה ומוצרי חלב עשויים לתרום להרזיה באיזור הבטן. מחקר מאוניברסיטת טנסי גילה כי אנשים עם רמת סידן גבוהה בדם שורפים יותר קלוריות וצוברים פחות שומן

לשרוף שומן בבטן: מה לאכול?

באופן מפתיע יש מזונות שאם אוכלים אותם יש בהם כדי לקדם הרזיה באיזור הבטן. המזונות המומלצים בהקשר זה הם דובדבנים חמוצים, דגים, מוצרי חלב (בגלל רמת הסידן הגבוהה שלהם) וכן זרעים ואגוזים (בגלל רמת המגנזיום הגבוהה שהם מכילים- מגנזיום מפקח על תהליך ייצור המלטונין המשחק תפקיד בשינה טובה ובעקיפין גם לשמירה על מצב רוח טוב ומשקל תקין)
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • "טפל היטב בגופך. זהו המקום היחידי שבו אתה מוכרח לגור"

    ג'ים רוהן