תרופות סבתא

טיפול בקמטים בצוואר: איך לגרום להעלמת קמטים בצוואר?

קמטים בצוואר וקוסמטיקה טבעית: כשמדברים על קמטים וקמטוטים החל מגיל מסוים  אזור הצוואר הוא מקום קריטי להרבה מאד נשים שמבקשות להישאר בעלות מראה צעיר ורענן. אנחנו יכולים לראות נשים רבות עם פנים חלקות מתוחות ללא קמטוט אחד אבל העור שלהן בסמוך לאזור הצוואר נראה רפוי מרושל וזקן. למעשה אחד הסימנים הראשונים של הזדקנות הוא הופעת קמטים ועור רפוי נפול  בצוואר. איך מונעים את התהליך הזה של קמטים בצוואר? איך מעכבים את התהליך ומטפחים יופי טבעי עם צוואר חלק ומתוח- והכל באופן טבעי בלי ניתוחים פלסטיים ותכשירים כימיים מסוכני בריאות?

קמטים בצוואר מניעה וטיפול

הדרך הטובה ביותר להאט את תהליך ההזדקנות בצוואר היא מניעה. במילים אחרות לתכנן מראש כיצד לשמר את האלסטיות של עור הצוואר. אזור הצוואר רגיש לשמש ולקמטים כמו אזור הפנים ולכן צריך מראש לתת עליו את הדעת ולהחיל עליו פטנטים של קוסמטיקה טבעית טהורה. תשאירו את הניתוחים הפלסטיים ולעיתים את התוצאות המעוותות שלהם לידוענים. לדידכם תמיד מומלץ לטפל בעור הצוואר מגיל צעיר מאוד בשיטות טבעיות.

זיהום אויר ועשן סיגריות גורמים לקמטים בצוואר

זיהום אויר הוא האויב של עור הצוואר והפנים. נזקי זיהום אויר ועשן בצעירותנו – עדיין נסבלים כי העור מנטרל רדיקלים חופשיים אבל ככל שאתה מתבגר- תהליך נטרול הרדיקלים החופשיים יורד ונגרמים לעור נזקים. עישון סיגריות מסוכן מאוד לעור חלק ומתוח ומראה את סימני הזדקנות של קמטים בצוואר בקלות רבה.

קמטים בצוואר וחשיפה לשמש

חשיפה לשמש היא אחד הגורמים המסוכנים ביותר לבעיות של קמטים בצוואר וקמטים בפנים. לשמש יש כל כך הרבה תכונות טובות כמו מתן ויטמין D וסיוע בצמיחת עצם בריאה ומניעת בריחת סידן. אבל כשאת יוצאת מאוד חשוב להגן על העור שלך שכן קרני שמש חזקות הן הגורם הראשון להזדקנות העור ולהופעת קמטים בצוואר. קרני השמש פוגעות באלסטיות של העור והעור לא יחזור לעולם לצורתו הקודמת. כתוצאה מכך? תקבלו קמטים, קמטים בפנים קמטים בעיניים קמטי צחוק וגם - כתמי גיל.

איך למנוע קמטים בצוואר?

  • יש להגביל את החשיפה לאור שמש כדי להגן על העור מפני קרני UVA ו- UVB.
  • יש למנוע את חשיפת העור לסיגריות ולעשן אחר כמו פיח אורבני.
  • יש להוסיף תרגיל צוואר טוב לשגרת היומיום ולאימוני הכושר היומיים.
  • יש לשמור על הראש ישר – עם סנטר מעט מעלה.
  • יש לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום כדי להבטיח לעור מוצק.

קוסמטיקה טבעית ופטנטים למניעת קמטים בצוואר

  • החילי פרוסות דקות של תפוחי אדמה על הצוואר שלך. טיפול זה ממצק את העור.
  • החילי על הצוואר קרם טוב כמו רטין איי בלילות לפני השינה. קרמים המבוססים על חומר זה יכולים להאט את תהליך ההזדקנות של עור הצוואר בצורה יעילה מאוד.
  • שינה וקמטים בצוואר: כרית גבוהה בשינה היא האויב הגדול ביותר לעור צוואר חלק וחופשי מקמטים וקמטוטים. שמרי את הזווית בין הפנים והצוואר עד למקסימום האפשרי והצטיידי מראש בכרית קטנה במקום אחת גדולה ועבה.

שמן קוקוס סלק ומיץ גזר לטיפול בקמטים בצוואר

שמן קוקוס הוא שמן נפלא שידוע ביכולתו לבנות מחדש את רקמת העור. ניתן להשתמש בו גם באופן מקומי לחיסולם של קמטים בצוואר. שמן קוקוס מעניק לחות ובונה מחדש רקמות החיבור שלנו וכידוע רקמות חיבור פגומות הן לעתים קרובות הסיבה לקמטים.

גם החלת מיץ גזר ומיץ סלק על העור באופן קבוע מסייע להסיר קמטים. ויטמין A במיץ גזר פשוט נפלא לעור וסלק ידוע ביכולתו לתקן DNA כך ששימוש במיץ סלק מקומי על קמטים בצוואר הוא דרך טובה לבנות מחדש את העור הפגום שגורם לקמטים.

קמטים בצוואר: מלה אחרונה על קוסמטיקה טבעית וקמטים באיזור הצוואר

אתן לא תקועות עם קמטים בצוואר לנצח. יש למעשה לא מעט שאתן יכולות לעשות. תזונת רו פוד, נקיון חוקני קפה, ניקוי רעלים והחלת תכשירים טבעיים הם רק חלק מארסנל הכלים שיש ברשותך כדי למנוע קמטוטים בצוואר


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם