תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תסמונת אכילה לילית מגבירה סיכונים לסרטן

נשים שלא זוללות חטיפים  לאחר ארוחת הערב יכולות להפחית את הסיכון לסרטן שד

סובלות מתסמונת אכילה לילית? כדאי שתפנימו ממצאי מחקר חדש ולא רק אם אתן חולמול להרזות ונאבקות בדחף לאכול בלילה. נשים שיכולות לבלום את עצמן מפשיטות על המקרר והמטבח בשעות הלילה עשויות להפחית את הסיכויים שלהן ללקות בסרטן השד.

צום הלילה עד לשעות הבוקר מאד חיוני לשיפור רגישות לאינסולין ולייצוב רמת הסוכר בדם. כל שלוש שעות ללא אכילה מפחיתות את רמות הגלוקוז בדם בי 4 אחוזים, ולכן אם את מפסיקה לאכול בשעה 8 עד ל- 08:00 ביום שלמחרת, רמות הגלוקוז שלך צונחות היטב בכ- 16 אחוזים.

למה זה חשוב? כי תאי סרטן חיים ופורחים על סוכרים. פחות סוכר במחזור הדם ? משמעותו פחות מקור הזנה לתאים סרטניים.

החוקרת קתרין מארינאק מאוניברסיטת סן דיאגו סבורה כי שינוי תזונתי פשוט זה שרוב הנשים יכולות לאמץ הוא בעל השפעה גדולה על בריאות האשה בהקשר של צמצום הסיכון ללקות בסרטן השד.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הפסקתי לרשום תרופות לפציינטים שלי כאשר בחנתי מחדש את התובנה שהטבע הוא המרפא היחידי האמיתי כיון שהוא עושה שימוש במנגנוני ההגנה הטבעיים של הגוף. תפקיד הרופא הוא לשתף פעולה עם תהליך הריפוי של הטבע ולא "להחליף" אותו. והטבע?- מרפא לאט לאט ובמתינות (ממש כמו שעצים גדלים לאט ובהדרגה)- ולא ב"מהירות הבזק" מהיום להיום -  כפי שחלק מיצרני התרופות מבטיחים.

    הנרי ביילר, רופא