תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איך עושים צום ניקוי רעלים בבטחה?

ניקוי רעלים צום:  איך לצום כדי לנקות רעלים?- כולם שמעו  על שיטות בדוקות לירידה במשקל: בעיקר- לאכול בריא ולהתעמל יותר. אבל בעוד שיטות אלה מככבות היום קיימת אלטרנטיבה חדשה שמתחילה לתפוס:- צום לסירוגין. בעיקר כדי לנקות רעלים ולשפר תנגודת לאינסולין.
ניקוי רעלים צום: איך לצום כדי לנקות רעלים?- כולם שמעו על שיטות בדוקות לירידה במשקל: בעיקר- לאכול בריא ולהתעמל יותר. אבל בעוד שיטות אלה מככבות היום קיימת אלטרנטיבה חדשה שמתחילה לתפוס:- צום לסירוגין. בעיקר כדי לנקות רעלים ולשפר תנגודת לאינסולין.

צום לסירוגין

צום לסירוגין אינו כרוך בהימנעות ממזון לגמרי; זה פשוט אומר: הגבלת צריכת הקלוריות שלך לתקופה קצרה של זמן למשל יומיים בשבוע אוכלים עד 600 קלוריות ביום ובשאר השבוע אוכלים ללא הגבלה. יותר מדויק: זו תכנית דיאטה שמחייבת אותך לאכול כרגיל במשך 5 ימים, ולהפחית את צריכת הקלוריות שלך ל¼ הכמות הנורמלית שלך (כ -600 קלוריות לגברים, 500 קלוריות לנשים) למשל בשני וחמישי.

יתרונות בריאות של צום לסירוגין

תכנית זו, יחד עם שתייה מרובה של מים ותה מסייעת לרדת במשקל וליהנות ממגוון רחב של יתרונות בריאותיים בינהם
 • תפקוד הקוגניטיבי מוגבר, שיפור הזכרון והריכוז, שיפור החדות המנטלית ומניעת ערפול חשיבתי
 • מערכת חיסונית משופרת,
 • עקה חימצונית נמוכה- פחות נזקי רדיקלים חופשיים
 • שיפור פעולת העיכול- מניעת עצירות
 • הגנה טובה יותר ממחלות בעקבות המרצת המערכת החיזונית והתחדשות התאים הלבנים במערכת הדם
 • שיפור רגישות לאינסולין- הרצפטורים על התאים מגיבים הרבה יותר טוב לאינסולין ומונעים אינסולינמיה

צום לסירוגין ממריץ את מערכת החיסון

צום לסירוגין גורם לגוף לשפר את המערכת החיסונית על ידי טיהור והתחדשות: תאי דם לבנים מוחלפים בתאים חדשים בריאים יותר והגוף שולח אותות להתחדשות המבוססת על תאי גזע. במילים פשוטות, בצום לסירוגין את מאפס את המערכת

צום לסירוגין מעולה למערכת ההורמונלית

לאלו מכם שמגזימים בסוכר ובמזונות לא בריאים אחרים, טכניקת צום זו יכולה למעשה לנרמל הורמוני אינסולין ולפטין, תוך שיפור סמני דם כמו IGF-1, גלוקוז וכולסטרול. לפיכך חסידי צום לסירוגין אומרים שהשיטה עוזרת לעליה בתוחלת חיים ולאריכות ימים, הזדקנות מעוכבת ותחושת בריאות כללית.

איך לעשות צום לסירוגין לניקוי רעלים?

על מנת למקסם את היתרונות של צום לסירוגין, יש לעקוב אחר שלושה קווים מנחים:
 • אמרו לא למשקאות מומתקים - מזון הוא לא המקור היחיד של קלוריות. מיצים, משקאות מוגזים, קפה, שייקים, ואלכוהול עשויים להכיל קלוריות נוספות וסוכר שיכול להשפיע על צריכת הקלוריות היומית שלך.
 • מודעות תזונתית בימים שאינם בצום - ודאו שאתם אוכלים בדרך כלל בימים שאינם בצום. נסו לא לאכול יותר מדי מזונות לא בריאים, מעובדים וקינוחים.
 • שכללו את התוכנית : אם אתה נהנה מתוצאות בתוכנית ה2 על 5 ימים בשבוע נסו את "תכנית 3" (ארבעה ימים של אכילה נורמלית, שלושה ימים של צום לסירוגין) זאת כדי לטייב ניקוי רעלים וכדי לסייע לירידה במשקל שלך.

מה לעשות בימים שאתם כן אוכלים?

אם המטרה שלך היא בריאות אופטימלית, מה שאתה אוכל בימים שאינם בצום חשוב בדיוק כמו ימי הצום. דיאטה באיכות גבוהה מלאה בפירות טריים עשירים בחומרים מזינים וירקות תאפשר לך להרגיש מלא ולהשיג תוצאות מרביות.

האם מותר לעשות צום לסירוגין בהריון ובהנקה?

חד משמעית לא. תקופות אלו נועדו להזנה ולהכנסת חומרים אל הגוף ולא לצום והתנזרות ממנו. אגב קחו גם את נושא הצום לסירוגים בערבון מוגבל יש אנשים שמבחינה הורמונאלית הנושא לא מתאים להם בכלל. יש בכלל הטוענים שתוכנית צום לסירוגים מתאימה לגברים בלבד ולא לנשים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • המרפא האולטימטיבי לכל דבר הוא מים עם מלח: דמעות, זיעה או הים

  איסק דינסן, סופרת דנית