תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

חידוש הריאות: איך עושים את זה?

התחדשות הריאות: אם נשמתם לאחרונה הרבה ג'יפה (פיח אוטובוסים, עשן כבד, ניקוטין כתוצאה מהתמכרות ממושכת לסיגריות, אבק, חומרי דישון או הדברה) ואתם רוצים למנוע התפתחות של מחלת ריאות יש לנו בשורות טובות בשבילכם- ריאות מוכרכבות מרקמות שיודעות לנקות את עצמן ולהתחדש.  מה עליכם לעשות כדי לגרום להתחדשות הריאות?

התחדשות הריאות:אם נשמתם לאחרונה הרבה ג'יפה (פיח אוטובוסים, עשן כבד, ניקוטין כתוצאה מהתמכרות ממושכת לסיגריות, אבק, חומרי דישון או הדברה) ואתם רוצים למנוע התפתחות של מחלת ריאות יש לנו בשורות טובות בשבילכם- ריאות מוכרכבות מרקמות שיודעות לנקות את עצמן ולהתחדש. מה עליכם לעשות כדי לגרום להתחדשות הריאות?

למה לשמור על ריאות נקיות ללא רבב?

שמירה על הגוף שלך נקי מבפנים היא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להישאר בריא באופן אופטימלי. אנשים רבים כבר יודעים לבצע ניקוי מעי גס וניקוי כבד באופן קבוע. אבל האם ידעת שיש אמצעים שניתן לנקוט כדי לשמור על הריאות שלך נקיות. זוג ריאות בריאות ונקיות הן מצרך יקר ערך כי אנחנו יכולים להיות שבועות ללא מזון, וימים ללא מים אבל רק מעט מאד שניות ללא אוויר. לפניכם טיפים קלים שניתן ליישם כדי לתרום התחדשות הריאות ולשמר ריאות בבריאות טובה.

התחדשות הריאות: הפסיקו לעשן.

הפסקת עישון אינה החלטה קלה אבל ההשפעה המזיקה של עשן סיגריות על הריאות כבר ידוע ומתועד במשך יותר ממאה שנים. עישון מזיק ועלול לגרום לחסימה של הריאות. הכימיקלים בעשן סיגריות, כמו פחמן חד חמצני מעכבים תפקוד ריאות וכידוע תורמים להתפתחות של בעיות בריאות גדולות כמו אמפיזמה וסרטן הריאות וסרטן הפה. עישון מזיק לבריאות שלך ולבריאות הסביבה

התחדשות הריאות: יש לבצע תרגילי ניקוי ריאות

האם אתה יודע שתרגילי נשימה יכולים לחזק את הריאות שלך ולעזור לניקוי רעלים? תרגילי נשימה עמוקים יחזקו את הריאות שלך וינקו את דרכי הנשימה. נשימה עמוקה מספקת תועלת משנית בכך שהיא מספקת חמצן מזין לגוף שלך. נשימה רדודה היא לעתים קרובות תוצר של תפקוד ריאות חלש או הרגלי ישיבה קלוקלים וממושכים. פעם או פעמיים ביום יש למצוא מקום שקט ולבצע תרגילי נשימה עמוקים להגדלת קיבולת הריאות שלך!

התחדשות הריאות: תזונה לניקוי הריאות

פיסטוקים, לחך, ופלפלת קאיין הם מזונות המקדמים תפקוד תקין של הריאות. פיסטוקים מכילים גמא-טוקופרול, סוג של ויטמין E שהוכח כמפחית את הסיכון לסרטן הריאות. עלי לחך, פופולאריים מאד במטבח הדרום אמריקאי עשויים לעזור בבעיות בדרכי הנשימה כמו גודש. פלפלי קאיין הם מזונות מחזקים שיודעים לקל על גירוי כאשר אתה סובל משיעול וכאבי גרון.

התחדשות הריאות: הקטינו חשיפה לזיהום אוויר בתוך הבית

הבית שלכם עלול להיות מזוהם בגורמים רבים שאינכם מודעים אליהם בינהם מיני עובש וטחב, קשקשים של חית מחמד, מוצרי ניקוי סינטטיים המבוססים על חומר כימי, חומרי ריפוד מרססים ועוד. ולכן יש להקפיד כל הזמן על זרימת אוויר קבועה וכמוהן להסיר את מקורות הזיהום.

התחדשות הריאות: שמן קיק עבור ריאות נקיות

חבילות שמן קיק של אדגר קייסי קלות להכנה ועובדות נהדר לטיהור רעלים מהגוף- גם מהריאות. השמן יכול להמריץ את זרימת הלימפה ולתרום לחיסול פסולת. חבילות שמן קיק מונחות על החזה עם בקבוק מים חמים - טיפול קל, יעיל, ולא יקר

התחדשות הריאות עם צמחי מרפא

קחו עשבי תיבול לניקוי ריאות כמו אורגנו, קליפת תפוז, טיון, אקליפטוס, מנטה, שורש אושה ולובליה. צמחים אלו שימשו במשך מאות שנים, אם לא יותר כתרופות טבעיות למחלות מעברי נשימה.

כמה מילים על ניקוי ראות מהיר

יומיים לפני התהליך של ניקוי רעלים מהריאות סלקו את כל מוצרי חלב מהתפריט . הגוף צריך להיפטר מרעלים ממוצרי חלב לפני הטיהור של הריאות. לפני היום הראשון של ניקוי הריאות יש לשתות כוס תה צמחים לפני שהשינה כדי לשחרר את הרעלים מהמעיים. בבוקר שותים מיץ לימונים ומיץ אשכוליות או מיץ אננס. מיצים אלו מכילים חומרים נוגדי חמצון טבעי המשפרים את מערכת הנשימה. בימי טיהור הריאות יש לשתות 300 מ"ל של מיץ גזר טהור בין ארוחת בוקר וארוחת הצהריים. מיץ גזר עוזר להפוך את הדם בסיסי וכן מיץ חמוציות לפני השינה. אמבטיה חמה של 20 דקות בכל יום תאפשר לגוף באמצעות הזעה לסלק יותר רעלים. שימו 5 עד 10 טיפות של שמן אקליפטוס בקערה עם מים רותחים בסאונה רטובה או במכשיר אדים חמים כדי לסייע בתהליך ניקוי הריאות
אולי יעניין אותך גם