תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

לימונית, למון גראס

לימונית היא אחד מצמחי המרפא המדהימים שמקורם ביערות הגשם של האמזונס.  מחקר חדש מראה כי גם תה מלימונית עשוי להיות ריפוי פנטסטי עבור סוגים שונים של סרטן. כיצד לימונית (מוכרת גם בשם עשב לימון או למון גראס)  מרפאת סרטן או מונעת אותו?

תה מלמון גראס: איך להכין תה לימונית למניעת סרטן?

הכינו חליטה של עלי לימונית טריים במים רותחים כדי למצות מן הצמח את החומר הפעיל ציטרל. שתו שמונה כוסות מדי יום מן התה הזה כאשר לחולי סרטן מומלץ להקפיד במיוחד על שתית תה לימונית בימים שבהם עומדים לקבל טיפול כימוטרפי.

ציטרל הורג תאי סרטן

חוקרים מאוניברסיטת בן גוריון גילו שחומר טבעי בשם ציטרל, אותו אלמנט שמעניק לצמח את הניחוח הלימוני שלו הורג בפועל תאים סרטניים, הציטרל שנמצא גם בלואיזה גם בלימונית וגם בגרניום לימוני הורג רק תאי סרטן ולא משפיע על התאים הבריאים ברקמות הסמוכות.

מנגנון הריפוי של לימונית לריפוי סרטן השד וסוגי סרטן אחרים

ציטרל גורם לתאי הסרטן לעבור את תהליך האפופטוזיס- כלומר הוא גורם להם להמית את עצמם באופן ספונטני. סוג הסרטן שמגיב הכי טוב ללימונית הוא סרטן השד. למעשה גרם אחד של לימונית כתה חלוט מסוגל לייצר אפופטוזה בתאי סרטן : מחקר אחר הראה שתמצית של חליטת עלי למון גראס מסוגלת לגונן מפני היווצרות של תאים סרטניים בכבד ויש גם עדויות על כך שלימונית מונעת היווצרות של סרטן במערכת העיכול. מעבר לכך ניסויים שנעשו במעבדה הראו כי ברמת המניעה, לימונית יעילה גם למניעת סרטן הלבלב

סגולות בריאות נוספות של לימונית

לימונית הוא גם צמח מרפא שמרגיע את מערכת העצבים ומעורר את מערכת העיכול. הוא מפעיל את המערכת הפרה-סימפטטית בגוף ועל כן גורם לחוויה של רגיעה בגוף, לעיכול טוב ולהפחתת חרדות. מומלץ לקצץ אותו לחתיכות קטנות לפני החליטה כדי להפיק ממנו את החומר הפעיל הציטרל באופן אופטימלי.

האם יש תופעות לוואי ללמון גראס?

בגדול לימונית היא צמח מרפא בטוח לשימוש אבל לנשים בהריון ולנשים מניקות כדאי להיזהר. יש עדויות כי למון גראס מעודד מחזור חודשי וזרימת דם. מסיבה זו הוא טוב אולי לכאבי מחזור אבל לא במצבים של הנקה והריון כיון שבמינונים גדולים הוא חשוד כגורם פוטנציאלי להפלה.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מה שאני יודעת לבטח הוא שהסוד הגדול לחיים טובים ובריאים הוא שאין סוד גדול. אתה מסוגל להשיג כל מטרה בריאותית שאתה מציב לעצמך כל עוד אתה מוכן להיות ישר עם עצמך באשר לתכנון, להשקעה ולמאמץ שכרוכים בהשגתה. אין דלתות אחוריות ואין קיצורי דרך! זה רק אתה, הרגע הנוכחי, והבחירה שאתה עושה ברגע הנוכחי
     
    אופרה ווינפרי