תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

נפית החתולים (נפטה)

נפית החתולים (נפטה או מנטת החתולים)- נפית החתולים או מנטת החתולים הוא צמח נפלא למערכת העצבים שלנו: חלק מיתרונות הבריאותם החשובים ביותר של הצמח הוא להרגיע שינה חסרת מנוחה, להקל על חרדה ומתח נפשי, להרגיע כאבי מחזור, לעזור לחסל הפרעות אכילה על רקע של אכילה רגשית, להקל על כאבי בטן או אי נוחות בבטן, לזרז החלמה מהצטננות וחום, לנקות את הגוף, להפחית את רמת הדלקת בכל הגוף, ואפילו לתרום  לריפוי פצעים במהירות.

מהי נפית החתולים?

זהו צמח בעל השפעה מרגיעה על חתולים אבל גם על בני אדם השיח גדל בכל רחבי העולם ומשתמשים בו גם כחליטת תה וגם במריחה טופיקלית של העלים או השמן האתרי. הצורות השונות של נפית החתולים שימשו במשך דורות ברפואה אלטרנטיבית, והמחקר המודרני הראה גם שזה יהיה טיפול יעיל לכמה מחלות נפוצות. הבה נסתכל מקרוב על חלק מהיתרונות הבריאותיים של נפית החתולים וסגולות המרפא של הצמח.

סגולות מרפא של נפית החתולים - הפגת חרדה ומתח נפשי

אותה האיכות שעושהאת הצמח נפית החתולים כל כך אטרקטיבי לחתולים, וגורמת להם לסוג של היי חלה גם על בני אדם בצורה מבוקרת יותר. הצמח יכול לספק הקלה מלחץ נפשי ולהפחית את החרדה כרונית. תה נפית החתולים עשוי לעזור להפחית את הסימפטומים של לחץ נפשי כרוני ולחזק את המערכת החיסונית.

נפית החתולים להפרעות שינה ונדודי שינה

נפית החתולים הוא צמח בשימוש על ידי אנשים עם נדודי שינה או חוסר מנוחה בשינה כבר אלפי שנים. טבעו המרגיע של הצמח עוזר להאט תהליכים בגוף ולגרום למצב רוח רגוע ונינוח. אנשים מסוגלים לישון כל הלילה ללא הפרעה איתו ולכן אנשים רבים בוחרים לשתות כוס תה צמח נפית החתולים – נפית החתולים לפני השינה כדי להבטיח שינה מרעננת.

צמח מרפא נפית החתולים לעצירות ולגזים

צמח נפית החתולים יעיל במיוחד כטיפול טבעי לבעיות עיכול, במיוחד עצירות, גזים עודפים, התכווצויות, כאבי בטן ונפיחות. ההשפעות המרגיעות, האנטי דלקתיות של התרכובות האורגניות של נפית החתולים יכולות להקל הדלקת במערכת העיכול שלך ולהקל על "תקיעות" צואה וחוסר נוחות.

כאבי מחזור והצמח נפית החתולים

לנשים הסובלות מכאבי מחזור כואבים במיוחד, צמח נפית החתולים כתה מומלץ מאד לעתים קרובות כטיפול חלופי לכדורים כי הצמח יכול להקל במהירות על ההתכווצויות. יתר על כן, ההשפעות המרגיעות של צמח נפית החתולים יכולות גם להרגיע את הסימפטומים האחרים של הוסת כגון שינויים במצב רוח ודיכאון.

נפית החתולים להקלה על כאבי ראש

למרות שהמנגנון המדויק אינו מובן לחלוטין, צמח נפית החתולים הוכח כיעיל מאוד בטיפול בכאבי ראש ומיגרנות כרוניות. יש לשפשף שמן אתרי על האזור הכואב ובעיקר על הרקות אבל גם שתיית תה צמח נפית החתולים תביא הקלה מהירה.

נפית החתולים להצטננות ושפעת

בהצטננות ושפעת, אחת הדרכים המהירות ביותר לנקות את הגוף הוא לגרום להזעה ולסלק את הרעלים מהמערכת. זה נכון במיוחד במקרה שיש גם חום ללא הזעה. צמח נפית החתולים גורם להזעה, ולכן הוא מומלץ לעתים קרובות על ידי מטפלים אלטרנטיביים לטיפול בהצטננות.

צמח נפית החתולים לעקיצות חרקים

צמח נפית החתולים אינו רק צמח נוי. התרכובות האורגניות בצמח הופכות אותו אידיאלי לדחית חרקים ומזיקים מהגינה וכן להרגעת עקיצות חרקים והקלה על גירויים בעור. מריחת משחות או תמציות שמן אצרי מהול לעור מגורה או סדוק יכולה להאיץ את תהליך הריפוי ולהפחית את הדלקת בעור (אקזמה/דרמטיטיס) במהירות.

צמח נפית החתולים לבעיות מפרקים

אמרנו שמדובר בצמח אנטי דלקתי מובהק. נכון? מסיבה זו מריחתו יפה לבעיות שלד שרירים או רצועות וגידים מודלקים. הצמח מועיל ל

  • דלקת מפרקים
  • גאוט
  • נקעים
  • כאבי מרקים
  • דלקות בגידים

נפית החתולים תופעות לוואי

לאנשים הסובלים מהפרעות בכבד או בכליות, השימוש בצמח נפית החתולים עשוי להיות מסוכן במיוחד אם אתם צורכים את התה באופן קבוע. יתר על כן, נשים בהריון צריכות להימנע מצמח נפית החתולים כי הוא יכול לזרז לידה בטרם עת. מלבד חששות ספציפיים אלה, צמח נפית החתולים אינו גורם לאלרגיה בדרך כלל ונחשב בלתי מזיק למשתמשים בו אבל העוצמה הגבוהה של השמן האתרי עלולה להיות אינטנסיבית מדי לעור ולכן טיפות השמן חייבות להיות מעורבבות עם שמנים נשאים
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • במאה ה19 איבד האדם את יראתו מאלהים והתחיל לטפח את הפחד מחיידקים

    אנונימי