תרופות סבתא

מילוי קמטים בלי זריקות ובוטוקס

נשים רבות חולמות על מילוי קמטים בפנים, מסביב לעיניים במצח ובצידי הפה. ואולם דרכי טיפול של מילוי קמטים לא מתבטא רק בהזרקות בוטוקס וניתוחים קוסמטיים. את יכולה למלא את הקמטים בעיקר על ידי מניעה וטיפים שישמרו על עור בריא וצעיר. אם מעניין אותך מילוי קמטים בפנים ובצוואר את צריכה להכיר את הטיפים הבאים לעור בריא וצעיר- נטול קמטים וקמטוטים

מילוי קמטים עם מקלחת קרה

דלגי על המקלחות הארוכות הלוהטות ועברי לתרסיסי מים קרירים. מקלחות ארוכות וחמות שוטפות מהעור את שמני ההגנה שלו. לפיכך יש להגביל מקלחות עד 10 דקות לכל היותר ולשמור על המים קרים ואפילו קרים מאד אם את שואפת למילוי קמטים טבעי.

מילוי קמטים- האם את זקוקה לזה בכלל?

בדקי את יובש העור שלך על ידי גירוד אזור קטן על זרועך עם הציפורן שלך. אם פעולה זו משאירה סימן לבן- העור שלך הוא אכן יבש וזקוק למילוי מחודש כלומר, הסרת השכבה החיצונית של תאי עור מתים. פנקי את הצוואר והחזה שם העור רגיש מאוד, ולכן מראה סימני הזדקנות כגון יובש, כתמים וקמטים מהשמש. כדי לשמור על אזור זה צעיר תוכלי להשתמש בקרמי פנים טבעיים ובמסכת לחות פנים פעמיים בחודש. הפעילי מכשיר אדים כל לילה ללחות האוויר בחדר השינה שלך. זה יקל על עור מגרד ויבש

מילוי קמטים מתחיל בהשלכת מוצרי הקוסמטיקה המייבשים

כדאי לשמור על מוצרי היופי שלך נקיים וטבעיים במיוחד אם יש לך עור רגיש הנוטה לכתמים וקמטים.יש להתרחק ממוצרים עם צבע, ריח, מקציפים אם רשום "אנטיבקטריאלי" על התווית. כל אלו יכולים לגרות את עור.

מילוי קמטים עם שמנים טבעיים

שילוב של שמני מרווה, מנטה ואילסר יכולים לסייע להשיג מטרה של מילוי קמטים ולשחזר א שכבת ההגנה של העור. כמובן יש להשתמש בשמן נשא כי שמנים אלו מאד מאד חזקים ועלולים לגרות את העור

מילוי קמטים עם ליפה ושפשוף העור

השתמשי בליפה מדי יום כדי למנוע שיער גוף שצומח פנימה וקשקשים. במקלחת יש לשפשף בעדינות את עור גבשושי או קשקשת עם תנועה מעגלית כדי להסיר תאים מתים. כדי לקבל עור במיוחד חלק פזרי כמה טיפות של אלפא הידרוקסי בליפה לפני הקרצוף

.

מילוי קמטים דורש ממך להתרחק מבשמים

אם את לפני יום מתוכנן בשמש יש להתרחק קרמים ובשמים ריחניים. מוצרים ריחניים יכולים להוביל לעור מוכתם (פיגמנטציה בעור) בעת חשיפה לשמש.

מילוי קמטים עם ג'ל אלוורה

לעור יבש במיוחד שנוטה להתקמט מהר כדאי לקבל אלוורה טבעית. החומצות באלוורה מאכלות את תאי העור המתים ויכולות להאיץ את תהליך הריפוי. יש לחתוך את הקצה של עלה האלוורה, לפצלו ולמרוח את הג'ל על האזור היבש.

מילוי קמטים פירושו להזיע הרבה

יש לצאת לריצה, לרכב על האופניים, לעשות הליכה מאומצת כדי להזיע. הזעה היא דרכו של טבע לסלק כימיקלים רעילים שיכולים להצטבר מתחת לעור. בנוסף, פעילות גופנית סדירה שומרת על זרימת דם בריאה וזרימת דם בכל הגוף שלך, כולל העור שלך.

מילוי קמטים עם רטינול

החילי טיפול מקומי נגד קמטים עם רטינול או צורות אחרות של וויטמין A. מרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מדווח כי מרכיבים אלה הם חלק מהחומרים הפעילים הטובים ביותר למלחמה בקמטים, ויעזרו לך להצעיר את תאי העור ולשפר את רמת האלסטין ורמות הקולגן בעור.

מילוי קמטים בחורף

העור שלך צריך יותר לחות בחורף מאשר בקיץ. באותו היום שאת מורידה סוודרים מעליית הגג לחורף הצטיידי בקרם לחות טוב יותר.

מילוי קמטים מתחיל במניעה

הימנעי משלושת השחיתים הגדולים של העור: עישון, מכוני שיזוף ושיזוף. כל האויבים הללו יגרמו לך לקמטים בגיל צעיר.

מילוי קמטים דורש הגנה על העור

להגנת על העור החילי קרם המכיל ויטמין C שמצטיין במניעת נזק לעור הפנים, להתייבשות ולקמטים. נסי גם קרמים לעור המכילים ויטמין E או ביתא-קרוטן.

שמנים אתריים כטכניקת מילוי קמטים

השתמשי בתרסיס שמנים אתריים המורכבים משמן ורדים, שמן סנדלווד (שמן אלגום) ושמן ברגמוט מעורבבים עם מים. שמנים אלה נהדרים עבור לחות העור. כדי ליצור שפריץ צמחים יש לערבב כמה טיפות של שמן אתרי עם מים בבקבוק תרסיס קטן ולהשפריץ על הפנים בכל פעם שהעור שלך זועק לטיפול בקמטים שלו. למה זה טוב למילוי קמטים? כי העור שלך יהיה גמיש יותר כאשר הוא מתייבש. תרסיס זה עוזר להדוף קמטי הבעה וקמטים

מילוי קמטים עם ניקוי פנים וטיפולי פנים אסטטיים

יש לנקות את הפנים והצוואר עם קרם טבעי ולשטוף עם מי ורדים וגליצרין פעמיים ביום כדי להסיר מזהמים שמחוללים פגיעה בעור.

מחפשת מילוי קמטים? הרחיקי את הידיים מהפנים

שמרי על הידיים שלך רחוקות מהפנים שלך! הידיים שלך הם אבן שואבת ללכלוך וחיידקים. את לר רוצה אותו על הפנים והצוואר אם את רוצה לשמר מראה עור צעיר ובריא נטול קמטים – עוד משהו חשוב: רוצה להימנע מפיגמנטציה בפנים ובצוואר? יש לזרוק את האלכוהול מהחיים. אפילו כוס אחת של יין או משקה אלכוהולי אחד מגדילה את כלי הדם קרוב לפני השטח של עור הפנים.

מילוי קמטים: המלה האחרונה

קמטים וקמטוטים עשויים להיות בכל גיל גם בגיל צעיר יחסית. חלק קשור בגנטיקה וחלק קשור להתנהגות כמו חשיפה לשמש. טיפולים לטיפוח העור כפי שתיארנו לעיל יכולים לתרום למטרה של מילוי קמטים כי הם יודעים להחליק ולמצק את העור ולהפוך אותו לעור צעיר. אבל בשורה התחתונה מילוי קמטים מתחיל במניעה : צמצום חשיפה לשמש, תזונה טובה וכמובן שאיזור מוחלט על עישון ואלכוהול.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם