תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

ארוניה (פרי יער)

ארוניה ברי: פירות היער Aronia, הידועים גם בשם chokeberries צוברים  פופולריות בקרב שוחרי בריאות המחפשים להוסיף עוד מזונות בריאות לדיאטה שלהם. פירות היער הכהים הקטנים של צמח  הארוניה גדושים בחומרים מזינים וחומרים נוגדי חמצון, כמו ויטמין C ואנתוציאנין, ומציעים יתרונות בריאות למי שרוצה לשפר את בריאותו באצעות תזונה טובה יותר.

ארוניה ברי:פירות היער Aronia, הידועים גם בשם chokeberries צוברים פופולריות בקרב שוחרי בריאות המחפשים להוסיף עוד מזונות בריאות לדיאטה שלהם. פירות היער הכהים הקטנים של צמח הארוניה גדושים בחומרים מזינים וחומרים נוגדי חמצון, כמו ויטמין C ואנתוציאנין, ומציעים יתרונות בריאות למי שרוצה לשפר את בריאותו באצעות תזונה טובה יותר.

ארוניה: סופרסטאר של נוגדי חמצון

מעמד הארוניה ברי כמזון על זכה מיוחס לתכונות נוגדות החמצון שלו. למעשה, יש לפירות יער מסוג ארוניה את הרמה הכי גבוה של נוגדי חמצון בקרב פירות יער ופירות אחרים. פרואנתוציאנינים ואנתוציאנין הם הבולטם ביותר בפירות יער Aronia ובמיץ Aronia. פרואנתוציאנינים כאלו מצויים גם בתה ויין אדום, וגם באוכמניות. נוגדי חמצון אלו יודעים להגן מפני מחלות ניווניות רבות, כגון מחלות סרטן ולב, ויכולים להאט את תהליך ההזדקנות באופן כללי. הם גם מרכיב חיוני של דיאטות נגד קמטים ויכולים לעזור להגן על העור מפני ההשפעות המזיקות של מזהמים סביבתיים fdui עשן טבק, קרינת אולטרה סגולה של השמש, וגורמים אחרים הגורמים לגוף לייצר רדיקלים חופשיים.

ערכים תזונתיים של ארוניה

פירות יער מיובשים Aronia עמוסים סיבים תזונתיים חומר שאינו מתעכל על ידי הגוף. במקום זאת, הוא עובר דרך מערכת העיכול שלך, ולכן הוא קשור לעיכול טוב, בריאות מעי משופרת, רמות נמוכות יותר של כולסטרול, ירידה במשקל (בשילוב עם פעילות גופנית ודיאטת הרזיה בריאה), וסיכון מופחת של בעיות הקשורות לרמות סוכר בדם. כדי ליהנות מהסיבים בפירות יער Aronia, מומלץ לאכול פירות יער מיובשים במקום מיץ, פשוט כי מיץ מכיל מעט מאוד סיבים.

ארוניה: תכונות נוגדות סרטן מוכחות

אכילה יותר פירות יער באופן כללי היא אחד הטיפים הטובים ביותר עבור אנשים שמחפשים להפחית את הסיכון שלהם לפתח סרטן, אבל פירות יער Aronia עשוי להיות המנצח האולטימטיבי כשמדובר במזונות הנלחמים בסרטן. צוות חוקרים מהמחלקה לתזונה ומדעי מזון באוניברסיטת מרילנד ניתח תמציות אנתוציאנין עשויות מענבים, אוכמניות (bluberries), וchokeberries השחור (גרגרי Aronia) בהקשר סרטן המעי הגס. כל שלוש התמציות בלמו את הצמיחה של תאים סרטניים, אך תמצית chokeberry הייתה המעכבת החזקה ביותר להתפתחות תאי סרטן המעי.

ארוניה ברי: תרופה להצטננות?

האם אתה נוטה לתפוס הצטננות ושפעת? גרגרי ארוני או מיץ ארוניה הם מה שאתה צריך. פירות יער Aronia באופן מסורתי נאכלו על ידי האינדיאנים כדי לרפא הצטננות, ומחקרים שנעשו לאחרונה מאשרים את הכמות העצומה של ויטמין סי טבעי וכן של חומרי אנטי נגיפיים בפרי ארוניה. קבוצה של מדענים בולגריים מצאה שארוניה מראה פעילות אנטי ויראלית נגד סוג וירוס השפעת, וכן מעכב שני חיידקים קשים Staphylococcus aureus ואי קולי (וcoli Escherichia)

ארוניה נגד דלקות בדרכי השתן

מחקר שנערך לאחרונה העריך את השימוש במיץ פירות יער Aronia בהתמודדות עם זיהומים בדרכי שתן בקרב אנשים רגישים לזיהומים מסוג זה. החוקרים מצאו כי רק 3 עד 5 גרם של מיץ פירות יער Aronia שנצרך מדי יום במשך שלושה חודשים היה קשור לירידה של 38 אחוזים עד 55 אחוזים בשכיחות של דלקות בדרכי שתן.

פרי הארוניה נגד צלוליט

האם יש לך צלוליטיס בירכיים או בישבן? ובכן, פירות יער Aronia עשויים להגיע לעזרתך. בכתב עת מקצועי על תזונה חוקרים דיווחו כיצד 29 נשים עם צלוליטיס הגיבו ל 100 מ"ל של מיץ פירות יער Aronia שנשתה על ידיהן במשך 90 יום. מבנה העור שלהם נבדק על ידי בדיקת אולטרה סאונד לעובי של הרקמה התת עורית. והתוצאות? הנשים חוו ירידה ממוצעת בעובי הרקמה התת עורית של 1.9 מילימטרים והבצקתיות ירדה ב 55.2 אחוזים. בסוף תקופה של 90 יום, לנשים לא הייתה בצקת בעור ולא צלוליטיס

ארוניה נגד שפעת

פרי היער ארוניה לוחם מובהק בנגיף השפעת. במחקרים על עכברים הוכח כי שימוש בmelanocarpa Aronia מגן עליהם מזנים קטלניים של נגיף השפעת. מחברי המחקר אומרים כי שני מרכיבים הנמצאים בפרי עושים את העבודה. רכיבים אלו הם חומצה אלגית ומיריצטין.

ארוניה – תרופת סבתא נגד כולסטרול ולחץ דם גבוה

מספר מחקרים בדקו את ההשפעה של תמצית פירות היער Aronia בשני גורמים שקשורים קשר הדוק למחלות לב: כולסטרול גבוה ולחץ דם גבוה. מחקר בעכברים מראה כי תמצית ארוניה יכולה להוריד את רמות הכולסטרול כלליות ואילו מחקר בחולדות מראה כי התמצית של פרי היער ארוניה יכול לנרמל לחץ דם גבוה.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • הרופא הנעלה ביותר מונע את המחלה, הרופא הבינוני- מטפל במחלה ממשמשת ובאה, והרופא הנחות - מטפל במחלה קיימת

    אימרה סינית