תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מיריצטין

מיריצטין- מיריצטין הוא פיטוכימיקל ששיכת למשפחת הפלבונואידים וידוע בסגולות בריאות רבות שלו החל ממניעת סרטן וכלה בטיםול בחולי פרקינסון. מהו מיריצטין וכיצד תרופת סבתא זו שמגיעה מהטבע מיטבה עם בריאותכם?.

מיריצטין לוחם בסרטן

מיריצטין לוחם חזק בסרטן מכל הסוגים. כנוגד חמצון, הוא מסייע לגוף להיפטר מחומרים הנקראים רדיקלים חופשיים שמעורבים בגרימת סוגים רבים של הסרטן, כולל סרטן הריאות וסרטן הערמונית. חילוף החומרים של הגוף שמקבל עידוד מנוכחות פלבנואידים עשוי גם לעזור לגוף לסלק חומרים מסרטנים אחרים מהגוף

מיריצטין נגד כולסטרול גבוה

עוד השפעה נחשבת של myricetin היא הפחתת כולסטרול גבוה. תרופת סבתא טבעית זו אמורה לעכב את הספיגה, או הקליטה, של ליפופרוטאין בצפיפות הנמוכה (LDL) שהוא מזיק לבריאותו של האדם. כמו כן הוא מונע חמצון של כולסטרול LDL עך דפנות כלי הדם והלב ומונע טרשת עורקים

מיריצטין נגד חום גבוה ודלקת בגוף

מבחינה הסטורית מיריצטין משמש לטיפול בחום גבוה ולדלקת כי הוא מערכב כמה אנזימים שתורמים לדלקת. כמו כן הוא משמש לטיפול בשלשולים, במיוחד בילדים.

מיריצטין תרופת סבתא לסוכרת

מחקרים הראו כי myricetin מעכב את הספיגה של מתילגלוקוז על ידי תאי שומן, מפחית פגיעה חמצונית ומפחית את רמת הסוכר בדם

מיריצטין לבריאות המוח במיוחד לפרקינסון ואלצהיימר

Myricetin עשוי להציע הטבות בריאותיות לאדם עם מחלות מוח כגון פרקינסון ואלצהיימר. Myricetin מעכב את ייצור הרדיקלים החופשיים במח ROS ומשחזר משהו את רמת הדופמין בחיות מעבדה עם פרקינסון. Myricetin עשוי גם גם לעכב היווצרות בטא-עמילואידים בחולי אלצהיימר.

מיריצטין תופעות לוואי

לא ידועות תופעות לוואי שליליות, והוא נחשב בדרך כלל בטוח לשימוש כתוסף. אבל כל אחד ששוקל לקחת תוסף צריך לדבר על זה עם איש מקצוע רפואי, כדי למנוע בעיות פוטנציאליות כגון תגובות בין תרופתיות.

מקורות מזון למיריצטין

נמצא בדרך כלל בטווח רחב של מזונות. מקורות מסוימים שלו הם ענבים, אגוזי מלך, בצל, עשבי תיבול, פירות יער, ירקות, יין, ותה.Myricetinנמצא בכמה מזונות בולטים כמו אגוזי מלך, בצל, פירות יער במיוחד בפרי הארוניה, ובענבים אדומים.
אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

 • 2000 לפנה'ס: אכול את השורש מהאדמה

  1000 לפנה'ס: השורש הזה הוא עבודת אלילים, מוטב שתתפלל

  1800 לספירה: התפילה היא אמונה תפלה, מוטב שתשתו את השיקוי

  1940 לספירה: השיקוי הוא שמן נחשים, מוטב שתבלע את הגלולה

  1980 לספירה : הגלולה אינה אפקטיבית - קח אנטיביוטיקה

  2012 לספירה : האנטיביוטיקה מלאכותית,  אכול את השורשים