תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

איך להחלים מהר לאחר ניתוח?

כל ניתוח הוא טראומה לגוף, גם אם מדובר בניתוח שטחי פשוט. יותר מכך בתי חולים הם מקום שורץ חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה.  סיפורי אימה של זיהומי סטפילוקוקוס מזן עמיד שלא מגיב לאנטיביוטיקה  יכולים להפוך את השהות בבית החולים לאחר ניתוח נוראי יותר מהליך הניתוח עצמו. איך מכינים את הגוף לניתוח כך שיוכל לעבור שיקום מהיר לאחר הניתוח ולהחלים במהירות?

כל ניתוח הוא טראומה לגוף, גם אם מדובר בניתוח שטחי פשוט. יותר מכך בתי חולים הם מקום שורץ חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה. סיפורי אימה של זיהומי סטפילוקוקוס מזן עמיד שלא מגיב לאנטיביוטיקה יכולים להפוך את השהות בבית החולים לאחר ניתוח נוראי יותר מהליך הניתוח עצמו. איך מכינים את הגוף לניתוח כך שיוכל לעבור שיקום מהיר לאחר הניתוח ולהחלים במהירות?

התאוששות לאחר ניתוח

גם זו יכולה להיות זמן מדאיג. האם הצוות עיקר את הציוד הרפואי בזהירות? האם הם פעלו בהתאם להנחיות כדי להתכונן כראוי לניתוח? וכן, גם כאשר צוות רפואי מקצועי מבצע את ההליכים לפי הספר, משהו פשוט כמו החלוק של הרופא שלך - עלול להיות מקור לא ידוע של חיידקים ומזהמים שיכול לשבש את ההתאוששות שלך.

להחלים מהר אחרי ניתוח

גם אם אתה מחליט לעבור ניתוח (ויש ניתוחים רבים שהוכחו במידה רבה מוצדקים) אתה יכול לנקוט בצעדים אקטיביים כדי להאיץ ההתאוששות עוד לפני שאתה חושף גופך לסכין. תזונה ותוספים טובים מסייעים להבטיח שפצעים קטנים יתאחו במהירות. מערכת חיסונית בריאה גם היא תגן עליך מפני זיהומים. בנוסף, צמחי מרפא והתוספים הבאים ידוע ביכולתם לעזור לגוף להתרפא במהירות רבה יותר לאחר ניתוח או טראומה.

לקחת אבץ לפני הניתוח כדי עבור החלמה טובה ומהירה

אבץ: אבץ מקטין את זמן ריפוי הפצע, את גודל פצע, ומחזק את תפקוד מערכת החיסון כדי לעזור להדוף זיהומים. קרם קלמין למשל מעכב צמיחת חיידקים על פני השטח של העור הפצוע ומסייע למניעת זיהומים. אגב מחסור באבץ נפוץ במערב והרופאים ממליצים על 30 מ"ג / יום דרך הפה במשך ארבעה עד שישה שבועות, כדי להביא את הרמות של האבץ לרמה טובה לפני הניתוח. אם אתה עובר ניתוח במצב של מחסור באבץ, זמן ההתאוששות שלך יהיה ארוך

ויטמין סי להחלמה מהירה אחרי ניתוח

ויטמין C: מרכיב חשוב נוסף להתאוששות שלאחר ניתוח הוא ויטמין C. רמות ויטמין סי יורדות תמיד בנפגעי כוויות וקורבנות אחרים של טראומה פיזית . הצריכה המינימלית הנדרשת של ויטמין C כדי לשמור על תפקוד גוף בריא הוא כ 300 מ"ג ועד 1 מ"ג ליום לאחר הניתוח. ויטמין C בונה קולגן, רקמת חיבור בעור המסייעת לריפוי. ויטמין C גם מחזקת את רקמת הצלקת וגם עוזר לחזק את המערכת החיסונית ולהילחם בזיהומים

איזה ויטמין סי לקחת כדי לקדם החלמה אחר ניתוח?

אל תיקחו צורות סינתטיות של הוויטמין. חומצה אסקורבית היא לא אותו דבר כמו ויטמין C. הכי טוב ל'קבל ויטמין זה מתוספי מזון או מזונות עשויים מצמחים תזונתיים. מקורות טובים הם פקעות ורדים וקאמו קאמו – פרי יער שתמצאו עליו כתבה מקיפה באתרנו תרופות סבתא שעובדות.

ברומלין לריפוי מהיר והחלמה אחרי ניתוח

ברומלין אנזים שנמצא בגבעולי אננס שימושי להפחתת נפיחות לאחר ניתוח. הוא פועלת כתכשיר טבעי אנטי דלקתי ומחזק את המערכת החיסונית כדי להפחית את כאב, שטפי דם, רגישות, כוויות קור, וכוויות בכלל. זוהי תוספת טבעית שעובדת באותה צורה כמו איבופרופן. ההבדל היחיד? ברומלין לא יפגע בכבד שלך.

כלורלה להאצת החלמה מניתוחים

מחקרים יפניים מצאו בכלורלה CGF חומר טבעי יעיל במיוחד בזירוז צמיחת תאים, גורם מרכזי בתיקון הטבעי של פצעים וחתכים. מחקרים שונים מגלים ש CGF עוזר לרפא כיבים ולקדם את צמיחת עצמות ושרירים. כאשר נלקחו באופן פנימי, היא פועלת גם כמחזק מערכת חיסון. אחד המותגים הטובים ביותר של כלורלה הוא Yaeyama מיפן.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם