תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

שפעת החזירים סימפטומים

סימפטומים של שפעת החזירים: שפעת החזירים נמצאת בימים אלו במגמת עליה וכידוע עדיף גרם מניעה על קילו טיפול. אבל אם אתם חושדים שלקיתם בשפעת כדאי שתתוודעו אל וירוס שפעת החזירים ואל התסמינים השכיחים

שפעת החזירים: תסמינים

סימפטומים של מחלת שפעת החזירים פחות או יותר זהים לשפעת עונתית רגילה והם יכולים לכלול בין השאר:

  • נטיה מוגברת לְהִשְׁתַעֵל
  • חום
  • כאב גרון
  • נזלת או אף סתום
  • כאבי גוף מפושטים וכאבי שרירים
  • כְּאֵב רֹאשׁ
  • צְמַרמוֹרֶת
  • עייפות
  • בחילות

כמו שפעת רגילה, שפעת חזירים עלולה לגרום לבעיות חמורות יותר כגון דלקת ריאות ובעיות נשימה אחרות. על רקע של שפעת החזירים מחלה כמו סוכרת או אסתמה יחמירו. אם יש לך סימפטומים כמו קוצר נשימה, הקאות חמורות, כאב בבטן או בצדדים, סחרחורת חזקה, או בלבול קוגניטיבי רוצו לחדר מיון או פנו לקבלת עזרה מקצועית עם זאת כדאי להכיר בעצמכם סימנים נפוצים לשפעת חזירים אחרי שנדבקים בנגיף.

חום: תסמין של שפעת החזירים

כמו במקרה של שפעת רגילה, זיהום בנגיף שפעת H1N1 גם גורם לעלייה בטמפרטורת הגוף. חום ידוע כקו הראשון של התקפה על ידי המערכת החיסונית, הגוף מייצר תאי חיסון להרוג גופים הזרים. זה בתורו גורם לשחרור של ציטוקינים והיסטמינים המגבירים את טמפרטורת הגוף. האם שפעת חזירים לריפוי לחלוטין?

סימנים לשפעת חזירים: כאבי ראש

הסימפטום השני בשכיחותו לשפעת החזירים אחרי חום הוא כאב ראש. בשלב זה, אתה עלול להתבלבל עם הצטננות רגילה ושפעת. עם זאת, חשוב לבדוק סימנים נפוצים אחרים כדי לשלול שפעת עונתית.

צמרמורות: תסמינים של שפעת חזירים

עוד סימפטום נפוץ במרבית האנשים שלוקים בנגיף שפעת החזירים הוא צמרמורות מלוות בחום גבוה. צמרמורות יחד עם חום הם גם סימן להצטננות חורף ושפעת רגילה אבל הוא עלול לסמן זיהום בנגיף שפעת H1N1.

שלשול- תסמין של שפעת החזירים

ייתכן גם שאדם שלקה בוירוס ייתקל בשלשול או צואה מיימית. זהו תסמין נפוץ למדי ברגע שהמחלה מתקדמת. כמו כן, זה די נפוץ בעיקר אצל ילדים (שלשולים או הקאות).

כאבי גרון הם תסמין של שפעת החזירים

חלק מהאנשים שנגועים בווירוס שפעת החזירים עלולים לפתח כאב גרון. זה בדרך כלל כאב עם גירוד או יובש בגרון ויכול גם להוביל לנגעים אחרים בגרון.

סימפטום של שפעת החזירים- שיעול

תסמין שכיח ביותר שאנשים חווים כתוצאה משינוי בטמפרטורה או ירידה בטמפרטורה הוא שיעול אבל גם שפעת חזירים עלולה לגרום לשיעול קשה עקב התקדמות של כאבי גרון ודלקות בדרכי הנשימה

עייפות קיצונית: סימן לשפעת חזירים

אתה יכול להתחיל לחוות עייפות ככל שהמחלה מתקדמת בשל חוסר היכולת של מערכת החיסון להילחם בנגיף. זה קורה בדרך כלל אחרי שניים או שלושה ימים של ההדבקה בווירוס. זו הסיבה, מדוע צריך לקחת מנוחה מספקת ולאכול בריא כדי להגביר את פעולת המערכת החיסונית שלך.
אולי יעניין אותך גם