תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות טבעיות אפקטיביות מאד לטיפול בנסיגת חניכיים בגיל צעיר

נסיגת חניכיים בגיל צעיר ובכלל מתאפיינת בירידת שולי רקמת החניכיים המקיפים את השיניים יד לחשיפה של השורשים. השורש שהופך חשוף יכול לגרום לכאב ורגישות עזה. לעתים קרובות  זה יכול להתדרדר למצב מאוד רציני, לגרום לאובדן שיניים ולהשפיע על הבריאות הכללית.

נסיגת חניכיים בגיל צעיר

מדובר בבעיה נפוצה מאוד ואנשים רבים אינם מודעים כי החניכיים שלהם נסוגו עד שהם נסוגו לרמה מורגשת מספיק. יש תרופות בית טבעיות לטיפול בנסיגת חניכיים שיכולים לעזור לעצור את הבעיה ולקדם את בריאות החניכיים במיוחד כאשר מדובר בשלבים הראשונים של הבעיה. מה עושים?

נסיגת חניכיים בגיל צעיר: טיפול עם תה ירוק

תה ירוק עשיר בחומרים נוגדי חמצון והוא מסייע במניעת מחלות רבות לרבות דלקות בחניכיים. למעשה הנזק שנגרם על ידי נסיגת חניכיים עלול להיות ירידה בצריכה הקבוה של תה ירוק. זה עובד על ידי הפחתת דלקת חניכיים כי תה ירוק מסייע בהרס של חיידקים בחלל הפה שהם הגורם הראשי לנסיגה בקו החניכיים. כוס אחת של תה ירוק בכל בוקר יכולה לספק יתרונות עצומים לחניכיים בריאות.

שמן שומשום לנסיגת חניכיים בגיל צעיר

שמן שומשום עוזר להפחית הצטברות רובד והוא מסיר חומרים רעילים בכלל מחלל הפה. הצטברות רעלים ופלאק על משטח צוואר השן יכולים לתרום לנסיגת חניכיים. צריך רבע כוס שמן שומשום ויש להשתמש בו כמי פה: מטלטלים את השמן שומשום בפה שלך לכ -30 שניות לפני צחצוח השיניים. אתה עדיין יכול להשתמש במי פה הרגילים שלך במקביל. שמן שומשום מחומם גם מסייע במניעת עששת.

שמן קוקוס הודף נסיגת חניכיים בגיל צעיר

שמן קוקוס הוא אנטי מיקרוביאלית בטבע מה שהופך אותו בחירה מצוינת להפחית נסיגה בחניכיים וחיידקים הקשורים למחלת חניכיים. בנוסף לסיוע להפחתת חיידקים קיימים מראש, שמן זה גם מסוגל לעזור כדי למנוע צמיחת יתר של חיידקים חדשים. זה עובד כדי למנוע עששת ובעיות חניכיים אחרות. ניתן להשתמש בשמן זה על בסיס יומי להיגיינת פה בכלל וכדי למנוע נסיגת חניכיים. הקפד להשתמש בשמן איכותי ולהשהותו במשך 30 שניות לאחר הצחצוח. אם אתה משתמש במי פה רגילים – בצע אחר כך אויל פולינג עם שמן קוקוס

אלוורה לנסיגת חניכיים בגיל צעיר

הצמח נזה בעל והטבות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות עוזרות להגן על החניכיים והשיניים מפני עששת. זיהומים בפה וכן וחניכיים פגועות גם יכולות להירפא עם אלוורה. קח פיסת אלוורה טריה והשתמש בג'ל שלה כדי לצחצח שיניים. ניתן לעשות זאת לאחר צחצוח קבוע, שימוש בחוט דנטלי ושימוש במי פה.

שמן לימון נגד נסיגת חניכיים בגיל צעיר

שמן לימון עובד היטב כסוכן אנטיבקטריאלי ויש לו כמו כן תכונות חיטוי קלות. שמן הלימון חזק במניעת עששת והפחתת נסיגת חניכיים בשל יכולתו להשמיד חיידקים בפה. עם זאת, שלא כמו רוב התרופות אחרות לנסיגת חניכיים, אתה לא יכול להשתמש בו על בסיס יומי כי זה הוא חומצי ויכול לכרסם את האמייל אם משתמשים בו לעתים קרובות מדי. עדיף להשתמש בזה בערך פעם בשבוע ולעשות תערובת של גרם של שמן זית כתית מעורבב במיץ מכרבע מלימון טרי. השתמש בתערובת זו פעם בבוקר ופעם אחת בשעות אחר הצהריים, רצוי אחרי ארוחת הצהריים.

שמן אֶקָלִיפּטוּס לטיפול בנסיגת חניכיים בגיל צעיר

שמן אקליפטוס- הוא שמן אתרי שמונע ריקבון מחלת חניכיים ושיניים, והורג חיידקים שתורמים לנסיגת חניכיים כבר בגיל צעיר. . שמן זה עובד גם כדי להפחית את נפיחות בחניכיים מסטיק בשל התכונות האנטי-הדלקתית שלו. על שמן זה להיות מדולל במים, ויש למרוח את התערובת ישר לרקמות החניכיים ולעסות את החניכיים במשך כמה דקות. זה עוזר להפחית נסיגת חניכיים ומגרה צמיחת רקמה חדשה.

מוֹר נגד נסיגת חניכיים בגיל צעיר

שרף מקראי זה מגיע מעצים וידוע ביכולתו לעצור נסיגה בחניכיים, למנוע נזק לחניכיים ושיניים ולמנוע חשיפת שורש. בשרף זה יש גם יכולות שונות שיכולות לחזק את החניכיים בכלל והוא יכול למשמ אתכם כמשחה או כמי פה בבית.

שיני ציפּוֹרֶן להדיפת נסיגת חניכיים בגיל צעיר

ציפורן שימש במשך אלפי שנים כתרופה להפחתת נושאים הקשורים לזיהומים אוראליים, עששת,ם שיניים פגומות או מתפוררות וחניכיים כואבות. למה? כי שמן ציפורן עשיר תכונות נוגדות חיידקים וכן הוא אנטי פטרייתי רב עוצמה שמסייע לנקות את חלל הפה ולעורר את התיקון והצמיחה של כל הרקמות שניזוקו, כולל נסיגת חניכיים. כאשר משתמשים בו בתדירות גבוהה, שמן ציפורן עוזר להפסיק פעולת חיידקים ומסייע לחטא את הפה.
אולי יעניין אותך גם