תרופות סבתא

איך להרזות בפנים? איך להיפטר משומן בפנים?

רוצים לרזות בפנים? מרגישים שהפנים שמנות מדי? לחיים שמנמנות וסנטר כפול משדרים לעיתים קרובות מראה חולה ולא אסטטי. לא רק בגלל תרבות רזון מטופשת אלא בגלל שהם עשויים להצביע על בעיה בריאותית של השמנה והשמנת יתר. בעוד שירידה במשקל היא תמיד משימה שמחייבת נחישות ומאמצים מתמשכים הרזיה בפנים היא משימה יותר קשה ויותר מורכבת. למעשה, פנים נפוחים הוא לא רק עניין של מראה ויופי. זה עשוי להצביע על בעיה בריאותית חמורה. בואו ללמוד  למה אנחנו מקבלים את ]פנים שמנות ואיך להיפטר משומן בפנים.

להרזות בפנים: מה גורם לפנים שמנות?

אם אתם רוצים להוריד במשקל ובמיוחד להצר היקפים בפנים עליכם להבין שכל ריפוי איכתית מתחיל בהבנת הגורמים להבעיה. הנה הסיבות עיקריות מדוע הפנים שלך נראים נפוחות ומנופחות.

מזון מהיר גורם להשמנה בפנים

בכל פעם שאתה אוכל המבורגרים ופיצות או מזון מתועש אתה מקבל לרוב קלוריות ריקות. כדי להיות ספציפים מזון מהיר מאופיין במחסור בויטמינים. חוסר של ויטמין C ובטא קרוטן יכול להתפיח את הפנים שלך. לא רק זה, בכל פעם שאתם אוכלים מזונות כאלה, אתם מכניסים פחמימות ומלח לתוך המערכת שלך. שני הדברים האלה גם עלולים לגרום לנפיחות של הפנים. תזונה מאוזנת מלאה של פירות, ירקות ועשבי תיבול טובים לירידה במשקל, לא רק על פנים, אבל מכל רחבי הגוף שלך!

התייבשות גורמת להשמנה בפנים

זאת בשל החזקת מים. כאשר הגוף שלך משתוקק למים ולא מקבל אותו, הוא נוטה לשמור מים ו פנים הם איזור שבו הגוף שלך יכול לשמור יותר מים. אז, נא להתחיל לשתות הרבה מים. אם זה לא אפשרי עבורך במהלך היום לכו על פירות וירקות מימיים, כמו גם משקאות בריאים. תה צמחים למשל

הְזדַקְנוּת גורמת להשמנת הפנים

כשאתה מתבגר, השינויים הורמונליים בתוך הפנים שלך מובילים לנפיחות ופנים נפוחים. עם זאת, זה לא קשה מדי כדי לעכב תסמיני הזדקנות אלה. פשוט עליך לאכול דיאטה מאוזנת ונכונה וכן לערוך פעילות גופנית רבה תוך שמירה על אורח חיים בריאים.

פנים שמנות מאלכוהול

האם אתה שותה הרבה אלכוהול? אם כן, צפה לפנים נפוחים ושמנים. למה זה קורה? זאת, משום שאלכוהול מייבש את הגוף מה שמוביל את הגוף לשמר מים בפנים ולנפח אותם. קצץ בצריכת האלכוהול שלך.

תוֹרָשָׁה ופנים שמנות

לפעמים אלו הם הגנים שלך שמשווים מראה שומני בפנים. אתה יכול לפחות לנסות למתן את הבעיה עם תרגילי חיטוב לפנים.

מצבים רפואיים מסומים מובילים להשמנה בפנים

שומן פנים לא תמיד נובע מהסיבות לעיל. זה יכול להיות סימפטום של משהו לא תקין בגוף שלך. לדוגמא, בעיות בכליות, דלקות בסינוסים, אלרגיות, עקיצות חרקים, חזרת, בעיות שיניים, בצקת כללית וכו. יש לנקוט צעדים לטיפול במצבים אלה ואז תוכל להיפטר משומן הפנים שלך.

איך להיפטר משומן בפנים?

שינויים באורח חיים ותזונה, תרגילי פנים, תרופות סבתא ושתיית מים הם הצעדים שעליכם לנקוא כדי להרזות בפנים.

לשתות מים ולרזות בפנים

זהו הצעד החיוני ביותר שניתן לנקוט כדי לשמור על עצמך ממשקל גוף עודף, כולל שומן פנים. שתה מספיק מים לאורך היום כדי לשמור על הגוף שלך רווי עד לרמה שבה לא יהיה צורך באצירת נוזלים ומראה נפוח. יש לשתות 8-10 כוסות מים ביום ולצרוך יותר פירות על בסיס מים כמו מלפפון, עגבניות, אבטיח וכו

להרזות בפנים דרך הגבלת צריכת מלח

מלח גורם לאצירת מים בגוף שלך. זה קורה כי הגוף שלך מנסה לדלל את המלח עם כמויות גדולות יותר של מים. זה לא רק מגביר שומן פנים אלא גם מוביל לבעיות בריאות רציניות. יותר מדי צריכת המלח לוחצת על הלב שלך ועלולה להוביל לאי ספיקת לב או שבץ לאורך זמן. אתה יכול גם לקבל בעיות בכליות עקב צריכת מלח מופרזת. יש לקצץ במזון מעובד ומהיר כי מזונות אלו עמוסים במלח. הימנע לזרות מלח על כל פריט מזון שאתם אוכלים. כל המזון הטבעי נותן כמות מספקת של מלח. אתה לא צריך להוסיף עוד מלח. זה עניין של כמה ימים עד שתתחיל לאהוב את מזונות עם רמות מלח נמוכות. פשוט הלשון וחוש הטעם מתרגלים ומסתגלים לרמת המלח המופחתות.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בריאות טובה היא אותו דבר שגורם לך להרגיש שהרגע הזה הוא הזמן הכי טוב בשנה

    אדמס פרנקלין