תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

מהי שיטת המקרוביוטיקה ולמה היא עשויה לטפל בסרטן ולמנוע את התפתחותו?

מקרוביוטיקה היא לא רק דיאטה אלא גם פילוסופיה ודרך חיים. מקרוביוטיקה מבוססת על חוכמת המזרח וכמוה גם היא נשענת על העיקרון של כוחות מנוגדים משלימים יין (הכח הנקבי) ויאנג (הכח הזכרי) ועל התובנה כי מחלה = לחוסר איזון

מהי מקרוביוטיקה

חלק מעקרונות התזונה המקרוביוטית מקבלים היום סימוכין במחקרים המדעיים. למשל: המקרוביוטיקה מטיפה להתנזרות ממוצרי חלב. היום כבר המדע הרפואי יודע כי מוצרי חלב לא נחוצים בהכרח כדי למנוע אוסטופורוזיס וכי צריכה מוגזמת של חלבון מן החי משחקת תפקיד בהתפתחות סרטן מחלות לב וסכרת. המזונות העיקריים בתזונה המקרוביוטית הם דגנים מלאים,קטניות, ירקות טריים ומבושלים ומזון ים.

להלן 4 דברים שאתם צריכים לדעת על מקרוביוטיקה

  • על פי מיצו קושי מנהיג תנועת המקרוביוטיקה בארצות הברית בשלהי המאה הקודמת, סרטן היא הפרעה בתאי הגוף שנובעת מדיאטה לא נכונה. לטענת קושי סרטן נוצר על מצע של מזון עתיר שומנים ונטול סיבים. הדיאטה המקרוביוטית לעומת זאת ברובה מבוססת על צמחים ומורכבת ממגוון מזונות ששילובם מצמצם או מסכל התפתחות גידולים סרטניים.
  • כחמישים אחוז מן הדיאטה המקרוביוטית מבוסס על אורז חום, שעורה, דוחן ,שיבולת שועל, תירס, שיפון או חיטה, כשלושים אחוז: על ירקות וכעשרה אחוז על מרקים מירקות ממזון ים משעועית ומדגנים.
  • הדיאטה המקרוביוטית מורכבת ממגוון רחב של מזונות אנטי סרטניים למשל על מרק מיסו שמיוצר מפולי סויה מותססים דגנים ומלח ים. מרק מיסו נמצא כמפחית סרטן קיבה כאשר הוא נצרך על בסיס יומיומי.
  • אצות כמו קומבו הוכיחו יכולת לגרום לגידולים קיימים לסגת לאחור ולמנוע ספיגת חומרים רדיואקטיביים שנמצאים בדיאטה. גם אותם ירקות חיים ממשפחת המצליבים שהוכחו כלוחמים בסרטן כמו ברוקולי, כרובית, כרוב, כרוב ניצנים הם חלק מן התזונה המקרוביוטית

מה אסור לאכול בדיאטה מקרוביוטית?

בדיאטה מרקוביוטית יש איסור חמור על מזונות עם תוספים כימיים ,מזונות מעובדים ומלוחים מדי על בישול באמצעות חשמל, על שומן מן החי כמו בשר, ביצים, עוף ומוצרי חלב. עוד אסורים על פי הדיאטה המקרוביוטית גם מיצי פירות , קפה, תה בשקיות, ממתיקים מלאכותיים או מזון קפוא.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם