תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לפטריה בנרתיק

מהן תרופות הסבתא הטובות ביותר לטיפול טבעי בפטריה בנרתיק?

פטריה בנרתיק היא זיהום עקשני מאד שקשה יחסית להיפטר ממנו. גם תכשירים רפואיים במרשם רופא לא תמיד מועילים והם בעלי פוטנציאל לתופעות לוואי שלא מיטיבות עם הגוף. לעומת זאת ישנן עדויות דווקא על תרופות סבתא עממיות לטיפול במצב של פטריה וגינלית. מהן תרופות הסבתא האפקטיביות ביותר להכחדת פטריה בנרתיק אחת ולתמיד!?

דבש נגד פטריה בנרתיק

מרחי דבש דבורים איכותי (דבש מוצק בעל צבע בהיר. התרחקי מדבש נוזלי המבוסס על דבורים שפוטמו במי סוכר) על רירית הנרתיק המגורה למשך 20 דקות. אחר כך שטפי במים פושרים ללא סבון. יש נשים שנשבעות כי הטקטיקה הזו של מריחת דבש עובדת להן מצוין כתרופת סבתא להכחדת פטריה בנרתיק.

מריחת יוגורט פרוביוטי נגד פטריה בנרתיק

קחי יוגורט טבעי ללא סוכר ופירות, ורוקני לתוכו שתי קפסולות של טבליות פרוביוטיקה. אחר כך טבלי טמפון בתערובת הזו והחדירי אותו לאיזור המזוהם בנרתיק (האיזור שהפטריה הוגינלית עשתה בו שמות) למשך מספר שעות. גם כאן יש עדויות של נשים שדיווחו כי השיטה הזו עבדה להן נפלא כתרופת סבתא: הפטריה בנרתיק, עם הזיהום והגרד נעלמו בהדרגה.

אמבטית חומץ תפוחים היא תרופת הסבתא הטובה ביותר לפטרת בנרתיק

גם זוהי תרופת סבתא נ-פ-ל-א-ה שמטפלת בשורש הבעיה: דלקת פטרייתית בנרתיק נוצרת מירידה בחומציות הרירית של הנרתיק. למה זה קורה? מסיבות שונות כמו שטיפת יתר או שימוש במרככי כביסה מבושמים ועתירי כימיקלים. חומץ התפוחים מחזיר את האיזון לאיזור המודלק בנרתיק - ולא מאפשר לפטריה בנרתיק לשרוד!

שום וציפורן משמשים כבר עשרות שנים כתרופת סבתא לפטריה בנרתיק

שני חומרים חזקים שהטבע העניק לנו כחומרי מרפא נוגדי פטריות הם שום וציפורן. הפטריה קנדידה אלביקנס לא יכולה לחיות בשלום בסביבה גדושה בשום ובשמנים האתריים של הציפורן (אויגנול). ההמלצה היא לאכול 6 שיני שום ביום (בתקופת התפרצות הדלקת החריפה מן הקנדידה) ובנוסף לצרוך 'שיני' ציפורן. ניתן לחלוט תה מציפורן ולשתות אותו כפי שעושים ההודים. יש נשים שמרחיקות לכת: טובלות גזה במי הציפורן החלוטים ומניחות אותה באיזור הפטריה הוגינלית- כדי לגלות שתרופת הסבתא הזו אפקטיבית מאד להכחדת פטריה בנרתיק.

אמבטיות קמומיל, מור, ושמן עץ התה- תרופת סבתא נגד פטרת הנרתיק

לאמבטיה חמימה הכניסו חליטה מרוכזת של קמומיל כדי להרגיע את רירית הנרתיק המגורה מפטרית הקנדידה אלביקנס. בנוסף צקו 2-3 טיפות של שמן עץ התה וכן מספר טיפות של שמן מור אתרי. למה? כיון שבהשראת חומרים טבעיים חזקים אלו הקנדידה מתקשה לחיות ולשגשג.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אתה מתפלל לבריאות טובה ולגוף חזק בזקנתך- אבל המזון שאתה מכניס לפה קושרים את הידיים של אלהים מלהיעתר לך

    פרסיוס משורר רומי