תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

דליפת שתן אצל גברים

דליפת שתן לא רצונית היא בעיה טיפוסית לנשים בגלל המבנה האנטומי המיוחד שלהן (רחם, 3 נקבים באיזור החיץ, שופכה קצרה) והפיזיולוגיה (הריונות) ואכן 80% מן המקרים של בריחת שתן לא רצונית שייכת לנשים. יחד עם זאת ישנם גם גברים שעל רקע הזדקנות, גידול בלוטת הערמונית, או בעיות אחרות בבלוטת הערמונית נוטים ללסבול מן הבעיה המביכה של שלפוחית רגיזה או בריחת שתן בעת מאמץ.

איך לטפל בבריחת שתן אצל גברים?

לגברים הסובלים מדליפת שתן על רקע של בעיות פרוסטטה מומלץ לצרוך את צמח ה- pareiera brava צמח בעל תכונות מחטאות שמסלק בעיות/זיהומים בדרכי השתן וממזער בעיות של דליפת שתן לא רצונית

דקל ננסי

Saw palmetto הצמח הזה שטיפוסי לאזור פלורידה מסייע לגברים למזער סימפטומים של דליפת שתן לא רצונית. פירות הצמח הזה הוכחו כיעילים גם למניעת התקרחות גברית וכן כתכשיר טבעי מצוין לחיזוק כח הגברא, אבל מסתבר שהוא גם אפקטיבי כנגד דליפת שתן בשל יכולתו לפעול לטובה על בלוטת ערמונית מוגדלת.

אבץ

המינרל הזה שחסר לכל כך הרבה אנשים חיוני במיוחד לתהליך היווצרות הזרע. לגברים הסובלים מגידול בפרוסטטה או מגדילה של הבלוטה מומלץ ליטול אבץ כתוסף תזונה או לצרוך אותו בתזונה. אבץ מצוי בשפע בגרעיני דלעת

צמחי מרפא סינים gosha jinki gan

תערובת צמחים זו ניתנת אצל היפנים במקרים של דליפת שתן לא רצונית. היא הוכחה כמצמצמת באופן ניכר את תחושת הדחיפות, את התדירות ואת השתנת הלילה המרובה לגברים ונשים שסובלים משלפוחית רגיזה. התוסף הזה עובד על ידי הקטנת מספר ההתכווצויות בשלפוחית השתן והגדלת הקיבולת שלה.

תוספי תזונה אנטי דלקתיים

לעיתים דליפת השתן או בעיות אחרות בדרכי השתן נובעות מסיבות סמויות יותר כמו תהליך דלקתי או מתח חמצוני. כדי לטפל בדלקת כדאי לקחת תוספי תזונה כמו ברומלין (חומר שנמצא באננס) ,כורכום או קוורצטין. כדי להיאבק ב- OXIDATIVE STRESS (מתח שמגרה את העצבים סביב שלפוחית השתן), מומלץ לקחת אנטיאוקסידנטים כמו אלפא ליפואיק אסיד, ויטמין C או ויטמין E. גם שמן פשתן הוכח כתכשיר מומלץ לטיפול בשלפוחית רגיזה.

דבקה זיפנית (horsetail)

צמח מרפא זה נחשב לאחד הצמחים האולטימטיביים לפתרון בעיות בדרכי השתן. מעבר להיותו משתן , אנטי חיידקי ואנטי דלקתי הוא מהווה חומר סיכה מצוין לדפנות הריריות של דרכי השתן מזין אותן , הופך את שלפוחית השתן בריאה וגמישה יותר וממזער בעיות של שלפוחית רגיזה גם אצל גברים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • מי שרוצה לחוס על חייו, צריך להרחיק עצמו מאד מן הדוקטורים והרופאים- כי הם מועדים לקלקל, ומזיקים מאד.

    רבי נחמן מברסלב (מתוך שיחות הר"ן)