תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

תרופות סבתא לכאבי ברכיים

מיליוני אנשים בעולם סובלים מכאבי ברכיים כרוניים וכאבים שמחריפים בעת פעילות גופנית או עם שינויי טמפרטורה, קור או גשם. האוטומט שלהם  יהיה ליטול משככי כאבים אבל תכשירים אלו  מסייעים רק באופן זמני, ממסכים את הסימפטומים – ומזיקים לגוף בטווח הארוך. לעומת זאת ישנן תרופות סבתא תרופות ביתיות שיכולות להקל על כאבי הברכיים ולעיתים לרפא ברכיים חולות באופן מושלם.

עיסוי בשמן חרדל

נסו לעסות את הברך הכואבת בתערובת שמנים חמימה המורכבת משמן זית ושמן חרדל. תערובת טבעית זו מותאמת לברכיים מודלקות וכואבות. מומלץ לבצע את העיסוי הזה כשלוש פעמים ביום.

משחה ביתית טבעית לברכיים כואבות

טלו שמן קיק, חמאת עיזים, נבט חיטה וכורכום- ערבבו הכול וצרו משחה סמיכה. תערובת זו במשיחה מקומית על הברך הכואבת, תרפה את הכאב ותרפא אותו.

חליטות זנגוויל ובוסווליה (boswelia)

ישנם חומרים טבעיים כמו ג'ינג'ר (זנגוויל), בוסווליה, ציפורני חתול, devil's claw שבכוחם לפוגג דלקות. שתו חליטות תה מצמחי מרפא אלו.

סאונה רטובה

ישיבה בסאונה רטובה הוכחה כמפחיתה כאבי ברכיים הנגרמים מארטריטיס (שחיקת הסחוס בין עצמות הברך). נסו את הפתרון הזה של ישיבו בסאונה או באמבטיה חמה מאד המעלה אדים על בסיס קבוע.

קרח לכאבי ברככם?

כאשר הכאב מחריף נסו להניח על האזור הכואב בברך שקית קרח. מומלץ במיוחד להשתמש בפטנט הטבעי הזה אחרי פעילות גופנית שהחריפה את הדלקת בברך.

מרחו על הברך ג'ל ארניקה להפחתת דלקת של כאב ברכיים

צמח הארניקה ניתן למצבים של חבלות וחבורות יבשות אולם הוא יכול להועיל גם במצבי דלקת של כאבי ברכיים, בעיקר כאשר הדלקת חריפה. שימו לב לרכוש ג'ל ולא משחה כיון שהחדירה שלו וספיגתו דרך העור אפקטיבית יותר כשהוא מגיע בג'ל שקוף.

חבשו את הברך עם עלי כרוב לבן טרי

הניחו כמה עלים חתוכים של כרוב טרי על הברך וחבשו אותה עם תחבושת אלסטית. תרופת סבתא זו לברכיים כואבות - משככת היטב כאבים על רקע של דלקת בגידים ובמפרקים.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם