תרופות סבתא

סיפורי החלמה מכל העולם

אוסף של סיפורי החלמה מכל העולם של אנשים מעוררי השראה שריפאו את עצמם ממחלות כרוניות הנחשבות בלתי ניתנות לריפוי- תמצאו כאן

howtheyhealed.gufnaki.com

כיצד פועלת שיטת naet כטיפול באלרגיות ובמחלות כרוניות?

אלפי אנשים סובלים מאלרגיות שונות למזון, לחומרים כימיים, לבשמים,  לאבק, לחרקים, לפרוות בעלי חיים ועוד. החיים שלהם יכולים להיות גיהנום עלי אדמות: די בחשיפה לחלקיק זעיר מן האלרגן כדי להוביל אותם לשוק אנפילקטי ולהזעיק אותם לחדר המיון.

שיטת naet : פתרון אלגנטי לאלרגיות בלי תרופות

שיטת naet שפותחה ע"י רופאה אמריקנית ממוצא הודי – פותרת את בעית האלרגיה באופן אלגנטי ונקי ללא התערבות של זריקות, ללא תרופות שנוגדות את מערכת החיסון, וללא התנזרות ממזונות מסוימים. איך עובדת שיטת naet?

שיטת naet לטיפול באלרגיות ובמחלות כרוניות

החשיפה לאלרגנים עשויה להתרחש דרך מערכת הנשימה, מערכת העיכול, העור או דרך יחסי מין. אלרגיה בהגדרה היא רגישות יתר לחומר כלשהו שמרבית האוכלוסיה לא רגישה אליו. לדוגמא אכילת בוטן ע"י אדם מן היישוב תהיה אירוע תמים אצל מרבית אנשים אבל אצל אדם שאלרגי לבוטנים - אפילו חלקיק זעיר של בוטן יעורר תגובה חיסונית מוגזמת שתתבטא למשל בכאבי ראש התנפחות של העיניים גודש באף וסימפטומים אחרים שעלולים להיות אפילו קטלניים.

כשנוצרת תגובה אלרגית בגוף- המרידיאנים (ערוצי האנרגיה) נחסמים

ברפואת המזרח (הרפואה הסינית או הרפואה היפנית) תגובה אלרגית משפיעה מייד על זרימת האנרגיה במרידיאנים של הגוף (12 ערוצים שעל פי הרפואה הסינית זרימה חלקה בהם פירושה בריאות – וחסימה שלהם מייצרת כאב ומחלה). הרעיון של שיטת naet יהיה לאתר את החסימות הללו – לשחרר אותן, ולאפס את המח ואת ערוצי האנרגיה של הגוף- כך שהוא ילמד לקבל להבא את האלרגן- כחומר תמים.

כיצד מתבצע הטיפול בשיטת naet?

שיטת naet להכחדת אלרגיות משלבת מספר טכניקות רפואיות ובינהן קינסיולוגיה, אקופנקטורה (דיקור) או אקופרסורה (לחיצה על נקודות הרפוי הסיניות), תזונה ועוד. המטפל מאבחן את האלרגן אצל המטופל דרך מדידת התנגדות השריר – טכניקה מרתקת שלקוחה מעולם הקינסיולוגיה.

אלרגיה לחומר כלשהו תמיד מורידה את רמת האנרגיה בגוף

למעשה כאשר אנו באים במגע עם חומר שאנו אלרגיים אליו – רמת האנרגיה של הגוף יורדת והיכולת של השריר להתנגד לכח שמופעל עליו יורדת יחד איתה. על בסיס התובנה הזו – מבקשים מן המטופל לאחוז בחומר שנחשד כגורם האנרגיה (בוטן למשל ) ומודדים את התנגדות השריר שלו – אם זו חלשה יש בכך להעיד על כך שהחומר אכן אלרגן עבורו. בהמשך מתחילים את הטיפול: מבקשים ממנו להחזיק את האלרגן ומעבירים על המרידיאנים זרם חשמלי שמאפס אותם ומכייל את המח להכיר באלרגן כחומר תמים. כך בעצם מכחידים אלרגיות עקשניות ביותר ב שיטת naet

מדוע מחלות כרוניות הן בעצם תגובה אלרגית על פי שיטת Naet

גם מיגרנה, חרדה, עייפות כרונית, כאבי מחזור או אסטמה שברפואה המערבית נתפסים כמחלות/ הפרעות רפואיות נתפסות על פי השיטה הזו כתגובה אלרגית ועל כן הם מגיבים יפה לשיטת הטיפול הזו. ישנו תיעוד על בעיות רפואיות כמו קנדידיאזיס, אוטיזם, מחלת קרוהן, גלאוקומה, פיברומיאלגיה, גמגום, בריחת שתן, מחלות מפרקים, שיגדון, טרשת נפוצה וצרבת- שהגיבו בצורה מרשימה לטיפול בשיטת naet. במילים אחרות, אם אתם סובלים ממחלה כרונית קשה שאין לה למעשה מרפא מלא ושלם במערב- ייתכן ששווה לכם לפתוח את הראש גם לשיטות טיפול שעל פניו נשמעות "לא הגיוניות" כמו קינסיולוגיה או שיטת naet.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • אני מאמין גדול בכך שעלינו להשליך את כל תרופות המרשם- לים. זה יהיה מהלך שייטיב משמעותית עם האנושות אם כי הוא ירע את מצבם של הדגים.

    אוליבר וונדל הולמס, רופא