תרופות סבתא

די-מאנוז

"בכל פעם שאני צריכה לעשות פיפי – אני מתמלאת חרדה", זוהי האמירה השכיחה שתשמעו מפי נשים שסובלות מדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן. ולא בכדי: בעת דלקת בשלפוחית השתן כל  הטלת השתן כרוכה בתחושת צריבה קשה, גירוי של השופכה, תפוקה קטנה של נוזלים וכן בריח מבאיש.

D-MANNOSE (די מאנוז) הטיפול היעיל ביותר לדלקת בדרכי השתן

ולמה דיברנו בלשון נקבה? כיוון ש80 אחוז מן המקרים זיהומים בדרכי השתן הם בקרב נשים (חיידקי אי קולי מגיעים מפי הטבעת לשופכה בגלל קרבת האיברים), תופעה שלעיתים קרובות מולידה בריחת שתן לא רצונית או שלפוחית רגיזה. מה עושים עם הכאב הנורא הזה של הצריבה ואיך נפטרים מהדלקת תוך יממה אחת בלבד?

זיהום בדרכי השתן: די-מאנוז (D-MANNOSE ) הסוכר שמחליף את האנטיביוטיקה

במקרים כאלו רופאים ממהרים לרשום לפציינטית אנטיביוטיקה כדי לחסל את החיידקים שנדבקו לדפנות השלפוחית והשופכה. מבחינתם המהלך הזה הוא MUST כיוון שהחיידקים אכן יכולים להתרבות, להתפשט ולהגיע מן השלפוחית לכליות ולסבך מאד את הבעיה הרפואית. יחד עם זאת לנטילת אנטיביוטיקה יש מחיר: היא הרסנית לכבד, משנה את פלורת החיידקים הטובים במעיים ומעודדת היווצרות פטריות (קנדידיאזיס) לרבות פטריה בנרתיק.

מאנטיביוטיקה לחמוציות, ומחמוציות ל D-MANNOSE

בשנים האחרונות נשים למדו על מיץ החמוציות כאופציה טובה יותר מאנטיביוטיקה כדי לטפל בזיהום בדרכי השתן. החמוציות מייצרות סביבה חומצית שלא מאפשרת לחיידקים לשגשג ולהתרבות בשלפוחית. מסתבר שיש חלופה אפילו טובה יותר:סוכר טבעי שנקרא די-מנוז D-MANNOSE .

D-MANNOSE: פותר דלקת בדרכי השתן תוך 24 שעות

D-MANNOSE הוא סוכר שנמצא בטבע ומיוצר בכמויות קטנות גם בשלפוחית. מבנה המולקולה שלו מושך את חיידק האי קולי בשלפוחית, מצמיד אותו אליו וכך החיידקים נשטפים בזרם השתן ולא נדבקים לדופן של שלפוחית השתן. היופי של הפתרון הזה זה שהוא עובד מיד: D-MANNOSE נספג בזרם הדם ישירות, מגיע לשלפוחית ועושה את העבודה תוך 24 שעות בלבד.


כל המאמרים על:אולי יעניין אותך גם


חומר למחשבה

  • בסופו של יום, על ערש דווי- לא משנה יהיה כמה נשימות נשמת במהלך החיים וכמה רגעים חיית. מה שמשנה יהיה כמה רגעים מופלאים עצרו את נשימתך

    אנונימי